Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Cerere pareri antivirus Bitdefender Security Plus

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ClaudiuUser

ClaudiuUser

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 18.01.2020
Buna ziua!
Am nevoie si eu de niste pareri la antivirus-ul Bitdefender Security Plus.
Este bun, protejeaza bine?
Din cate am citit este foarte bun pe anumite site-uri, iar pe altele ca orice virus poate face bypass..
Voi ce pareri aveti despre el?

#2
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,749
  • Înscris: 12.09.2015
Foloseste cu incredere acest antivirus.Nu stiu unde ai citit asa ceva dar este o prostie.Nu iti afecteaza performanta pc-ului,detectie foarte buna in timp real,protectie online,scanare mult mai rapida ca la alti antivirusi consacrati.Din punctul mei de vedere(si am testat cativa) este cel mai bun antivirus din toate punctele de vedere.Singura diferenta intre Antivirus plus si Internet Security e ca acesta nu are firewall,dar pt. un unilizator obisnuit ca noi ,firewall-ul din windows este mai mult decat suficient,noi nu suntem companii de renume sa fim atacati de hackeri,firewall fiind o protectie antihacker. In concluzie cumpara-l ,preturile sunt foarte bune la asa ceva si vei fii foarte multumit,mai exact vei sta linistit ca nu te vei infecta cu nimic.

#3
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002
Folosesc BitDefender de mulţi ani, zero probleme. Şi chiar au fost situaţii în care era să o păţesc dacă nu era instalat.
Din punctul meu de vedere, e un "must have".

#4
CeapaIndustries

CeapaIndustries

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 583
  • Înscris: 20.01.2016
Orice antivirus poate fi dezactivat de un virus mai al dracu, daca esti "norocos" sa iei unul de genul ala, nu exista antivirus 100% sigur. Am patit si cu Bitdefender, Kaspersky, Defender etc.
Deci daca ai ceva fisiere importante pune-le pe un HDD de rezerva si pe care-l conectezi doar cand vrei sa faci transfere pe sau de pe el. Asta e singurul mod in care poti fi relativ sigur ca nu pierzi tot.
Dar ca idee, Bitdefender e foarte bun.

#5
Paul1055

Paul1055

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 25.10.2011
eu il folosesc din 15 septembrie 2021,si este un produs ok, pentru o persoana obișnuita care deține un sistem de domiciliu.

#6
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
Windows Defender si nu lasa hormonii sa preia controlul asupra creierului daca primesti un email "click here for sweet sexy pussy". De asemenea, mai bine nu intra pe "anumite saituri", indiferent ce security lu peste ai. Nu rula nici un program care nu vine dintr-o sursa oficiala. Nu umbla cu stick-uri prin boscheti.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate