Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

People Don't Smoke Marijuana and Beat Up Their Wives

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Jemapel

Jemapel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 05.08.2019
Orice as spune eu ar fii de prisos si m-ar face pasibil de suspendare asa ca las acest clip sa vorbeasca de la sine

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/wOU_3wsc35s?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Jemapel, 18 May 2020 - 20:01.


#2
Mircea332243

Mircea332243

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 353
  • Înscris: 01.05.2019
Cel mai probabil pentru ca le este lene...

Oricum, daca s ar legaliza la noi iti dai seama ca ar iesi toate babele in strada pentru a protesta impotriva "drogatilor"...
Practic ar fi sfarsitul partidului ce propune legalizarea !


Vineri am vrut sa intru in Penny si au sarit babele pe mine ca n am masca, desi inca starea de alerta nu aparuse in monitorul oficial.
mai aveau putin si sunau la 112

Edited by Mircea332243, 18 May 2020 - 20:08.


#3
Jemapel

Jemapel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 05.08.2019

View PostMircea332243, on 18 mai 2020 - 20:08, said:

Practic ar fi sfarsitul partidului ce propune legalizarea !
Cred ca ar fii un mare + pentru liberali dar ma rog...PNL este un PSD sub acoperire.

Ma rog..eu personal am avut dureri cumplite ce au fost domolite de aceasta planta. Stiu foarte bine ce poate face fiecare soi de marijuana in parte si totusi incerc sa ma prefac ca nu inteleg de ce nu este legala aceasta planta. Dar inteleg...unii trebuie sa faca bani frumosi. 50-60 lei gramul e profitabil pentru ei. Industria frmaceutica ar suferii daca s-ar legaliza maria ( desii cred ca ar putea sa o comercializeze fara nici-o jena )

mda...marijuana este considerat drog de mare risc. Fenomenal de mare risc as completa eu. Ar trebuii trimisi la canal cei ce folosesc aceasta "iarba".

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Nlcr1jd_Tok?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Jemapel, 18 May 2020 - 20:20.


#4
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
eu consider nicotina mai periculoasa decat marijuana :)...si exista droguri legale...alea efectiv te distrug :|

#5
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,332
  • Înscris: 24.09.2017
nu a mai fost un topic tot cu dastea? nu tot tu l-ai facut?
presupun ca ai intre 20-25 de ani?
uite, hai sa-ti spun eu cum sta treaba. viata o sa inceapa sa se grabeasca iar peste 10 ani nici macar nu o sa-ti mai pese de marijuana. asta daca esti normal:) bine stiu ca poate o sa o bagi paia ca tu nu vrei sa fii normal. dar iti spun sincer, tara are nevoie de oameni normali si banali cu capul pe umeri. ca dastialaltii sunt destui.

acum, daca vrei sa scot cartea mare despre droguri, pe care o am in suferagerie si sa incep sa-ti enumar efectele adverse ale marijuanei, putem sa incepem.
lasa marijuana, e overrated. iar discutiile astea erau purtate si de mine si de altii acum 10-15 ani. am trecut peste.

#6
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,078
  • Înscris: 04.02.2011
Din păcate toți politicienii fac bani indirect din trafic prin protejați de ai lor. Mulți sunt pe mână cu interlopii. De aceea e greu de făcut ceva în acest sens. Nu din cauza babelor.

#7
Jemapel

Jemapel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 05.08.2019

View Postbobitad, on 18 mai 2020 - 20:38, said:

asta daca esti normal:) bine stiu ca poate o sa o bagi paia ca tu nu vrei sa fii normal.
sunt perfect normal. Cu toate astea nu inteleg de ce alcoolul este la liber si marijauna nu. Nu fumez in fiecare zi ci doar o data la 2 saptamani uneori chiar doar o data pe luna in scop recreational.

Aceasta planta ar trebuii sa fie legala. Mi-se pare perfect stupid sa poti bea 1 - 2 litrii de vorka dar sa nu poti fuma un cui legal.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate