Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Decalotarea

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Klaus1998

Klaus1998

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.05.2020
Deci, am 22 ani si sunt inca virgin.
Penisul meu nu are o decalotare totala din cauza fraului preputului, este posibil ca acesta sa se largeasca in primul contact sexual sau am fimoza?
Nu cred ca e fimoza deoarece piele se largeste si asa, dar am impresia ca fraul preputului nu este largit.

#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,657
  • Înscris: 26.11.2001
Totul e posibil, treci la treaba.

#3
costin001

costin001

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,761
  • Înscris: 13.08.2013
Bine, bine n-ai bagat milogul in traista, inca, dar nici nu i-ai dat in cap lu' Gogu, sa vezi cum decurge fenomenul. Acum tu stii, daca pui intrebarea asta pentru ca ai pe rol o "incaierare" sau pur si simplu esti doar curios si nici vreo clanta nu ti-ai dat pana acum, ceea ce imi spune ca pe la 22 este o oarece problema.

#4
Hunor_66

Hunor_66

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,530
  • Înscris: 22.08.2016

View PostKlaus1998, on 14 mai 2020 - 23:58, said:

Deci, am 22 ani si sunt inca virgin.
Penisul meu nu are o decalotare totala din cauza fraului preputului, este posibil ca acesta sa se largeasca in primul contact sexual sau am fimoza?
Nu cred ca e fimoza deoarece piele se largeste si asa, dar am impresia ca fraul preputului nu este largit.
N-ar fi rau sa faci o vizita la un urolog, poate se rezolva cu o procedura de micro-chirurgie, sa te scape de fraul acela...

#5
Obivankenobi

Obivankenobi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,244
  • Înscris: 25.07.2008
Da, cam asa se procedeaza! Ca in filmul de mai jos! Ai o descriere amanuntita!
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/k4v8BVKlAfM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
Cum stai cu igiena ? Ti-o decalotezi in dus ? Ca daca nu, atunci cu siguranta ai ceva complicatii

#7
baubig

baubig

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 569
  • Înscris: 15.10.2010
Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image virgin la 22 de ani eu zic sa mai astepti vreo 4 ,5 ani ,pana sa footi

Edited by baubig, 15 May 2020 - 09:00.


#8
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,654
  • Înscris: 22.01.2015
Faci o excursie in Israel. Nu la Zidul Plangerii ci la unu care taie.Aka un tataie taie.Si dupa nu uita Kipurrul.Sezi ma bland ca se rezolva cu timpul si numere. Zodiacale.

#9
Klaus1998

Klaus1998

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.05.2020

View Postjimi91, on 15 mai 2020 - 08:49, said:

Cum stai cu igiena ? Ti-o decalotezi in dus ? Ca daca nu, atunci cu siguranta ai ceva complicatii
N am incercat, cand aveam 14-15 ani, puteam sa o fac fara probleme.

#10
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004

View PostKlaus1998, on 14 mai 2020 - 23:58, said:

Deci, am 22 ani si sunt inca virgin.
Penisul meu nu are o decalotare totala din cauza fraului preputului, este posibil ca acesta sa se largeasca in primul contact sexual sau am fimoza?
Nu cred ca e fimoza deoarece piele se largeste si asa, dar am impresia ca fraul preputului nu este largit.

     Cred că ar trebui să nu mai deschizi un astfel de topic.
      Ceea ce descrii este absolut normal.
      Găsește o prietena.
       Sau încetează cu troleala ieftina.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate