Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Valorant. Cs:go pe steroizi ?

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Jemapel

Jemapel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 05.08.2019

View PostDuskGerman, on 05 mai 2020 - 15:31, said:

Sunt varza! Nici nu am cont twitch.
Cel putin scrisei pe subiectul asta si scrieti voi pe aici cand o sa se lanseze.
Peste 2-3 luni.

#20
kNN

kNN

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 380
  • Înscris: 28.08.2008
Eu si inca o prietena am primit asa in vreo 5-6 ore de lasat twitch-ul in bg pe mute. Doar nu se uita cineva cu adevarat la asta... Posted Image

Edited by kNN, 12 May 2020 - 14:06.


#21
GT_Xpress

GT_Xpress

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,892
  • Înscris: 18.07.2018
Recomand Open Arena, e vechi dar e cel mai bun.
CS-GO este asa si asa.

#22
Al3xandrus

Al3xandrus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 10.09.2007
Creeaza dependenta si discutii in grupuri de prieteni care se cred prea competitivi, jocul este ok cu plusuri si cu minusuri, clar unii au reflexe mult mai bine dezvoltate din alte jocuri anterioare (vezi quake, cs, etc.), cert este ca uneori chiar ma enerveaza si mai ales la cat de in serios pot sa ia jocul acesta multi (nu ma refer doar la un anumit grup de prieteni, care la o varsta la care au mai mult de 1 copil se joaca seara dupa seara si urla/jicnesc, etc. :)

#23
dionenina424

dionenina424

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,392
  • Înscris: 21.04.2020
L-am jucat nitel de vreo 3 zile.
Mi se pare absolut si complet dezamagitor, mai ales dupa toata fanfara de la lansare.
Am impresia ca joc pe slow motion.
Nu, nu am lag sau fps scazut.
Pur si simplu jocul nu are absolut deloc viteza si actiune si intensitate !!!
Plus ca ma omoara din maxim 2 focuri ! Ceea ce nu se intimpla, totusi, la alte jocuri online, mai reusesc sa mai fac si eu niste kill-uri.
Mai incerc o singura data (mai ales sa verific fps, daca afiseaza direct din joc) si-i dau urgent delete.

#24
dionenina424

dionenina424

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,392
  • Înscris: 21.04.2020
Alta chestie, deja am patit de 2 ori si nu inteleg ce este.
Intru acum in joc (dupa o ora si ceva de la partida anterioara), dau Start > You cannot join a game because someone in your party was penalised.
Si trebuie sa astept 57 de minute.
Butonul Leave party era dezactivat, bineinteles.
Nu am nici un prieten adaugat, clan, echipa..... absolut nimic.
Ieri sau alaltaieri mi-a facut la fel.
Imediat dupa o partida, sa mai joc inca una.
Acelasi mesaj, trebuia sa astept vreo 2 minute, n-am avut rabdare.
Deci, delete !!!

#25
o_mores

o_mores

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 16.04.2005
Eu am jucat azi - si-a facut update la inceput vreun 1GB - si l-au patchuit atat de bine ca cineva se teleporta in baza noastra la inceputul rundei si omora cat putea... Huh?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/GxXJGnJ4PxA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#26
Jemapel

Jemapel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 05.08.2019
eu de cand au facut update-ul nici nu mai pot juca. Primesc constant connection error. Iar din cate am citit cei care pot juca zic ca jocul este mai buguit decat atunci cand era in beta. Asa se intampla cand bagi 80% din bugetul jocului in marketing si restul in dezvoltarea jocului....patch-ul asta 1.02 a distrus jocul.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate