Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

OnePlus Nord

* * * * - 1 votes
  • Please log in to reply
769 replies to this topic

#757
carturarulobosit

carturarulobosit

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,395
  • Înscris: 07.05.2018
Are cineva oneplus nord 2t? Ma bate gandul sa-l iau la 1900 lei. Ce parere aveti? Merita? Se gaseste ceva mai bun pe piata in banii astia?

#758
vladarges

vladarges

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 22.03.2009
Dupa aproape 5 ani de cand sunt posesor de OP,cu doua modele la activ,trecea rapida la ColorOS dar si faptul ca Nord-ul a ajuns la capatul actualizarilor de soft m-a facut sa revin la Samsung,mai exact Z Fold 4.Imi trebuie timp sa ma obisnuiesc cu OneUi,si imi lipsesc maxim gesturile de pe Oneplus,ca three fingers screenshot,sau V for flashlight dar si incarcarea inteligenta de peste noapte.Telefonul a ramas in familie,inca se descurca exemplar,si daca-l vindeam nu scoteam mai nimic pe el,lumea tot nu apreciaza OnePlus la adevarata valoare.

#759
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,853
  • Înscris: 27.09.2008

View Postvladarges, on 02 ianuarie 2023 - 22:28, said:

... dar si faptul ca Nord-ul a ajuns la capatul actualizarilor de soft ...
Greșit. Chiar înainte de anul nou a primit o actualizare. A ajuns la versiunea 12.1 V-F.17

#760
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,799
  • Înscris: 30.08.2006
Astazi e lansarea noului model OnePlus Nord 3. Vine cu niste date tehnice impresionante, senzor foto IMX890 si procesor Snapdragon 8 Gen 1. Va avea 3 ani de update-uri majore si 4 de securitate.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1Xos0NenAf4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#761
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,799
  • Înscris: 30.08.2006
499 euro versiunea pentru Europa cu 16GB ram si 256GB stocare. E un pret mai bun decat ce gasim acum in oferte cu Snapdragon 8 gen 1 si 16 GB ram plus o camera de flagship, Sony IMX890. In plus va avea actualizari de android 3 ani si 4 de securitate.

Edited by Leo2006, 05 July 2023 - 15:52.


#762
k3n0-dragos

k3n0-dragos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 282
  • Înscris: 24.01.2010
Nu este Snapdragon 8 gen 1, are MediaTek Dimensity 9000 Chipset, acum am verificat pe site.

#763
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,799
  • Înscris: 30.08.2006
Au avut o prezentare de toata jena cu niste tineri care parca tineau pentru prima data in mana un smartphone. Partea si mai proasta a fost ca prezentarea a rulat la rezolutie joasa si parea filmata cu noul telefon. Am avut senzatia ca telefonul are o filmare la nivelul telefonelor cu butoane. Specificatiile le-am aflat cand au pus telefonul pe site si pe gsmarena. Anterior cei de la gsmarena au spus ca va veni cu snapdragon 8 v1 iar pentru asiatici dimensity 9000, dar se pare ca a existat o schimbare de plan. 2500 lei e un pret ok, dimensity 9000 fiind un procesor de flagship iar in aceiasi bani ai si o husa gratuita sau o pereche de casti.

#764
Klaus-Schwab

Klaus-Schwab

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 10.04.2022
Salutari,

Am un Nord cu probleme sub 2 ani de detinere si vreau sa va intreb ceva despre garantie daca ma puteti ajuta.
L-am luat in alta tara in uniunea europeana dar acum sunt in alta tara (tot in uniune):
1) ¿Am drept la reparatie sub garantie daca tot sunt in uniunea europeana de si nu mai sunt in tara de achizitie, sau nu am drept la garantie?
2) ¿Exista in Romania vreun 'repair shop' oficial sau asociat cu oneplus? ¿Sau un loc oficial oneplus unde pot intreba dubii direct la ei?

O zi buna.

#765
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,853
  • Înscris: 27.09.2008
Dacă ai cont oneplus, totul se rezolva acolo. Deschide tichet de reparații. Musai să înregistrezi imei în cont, al telefonului.

#766
sellermn

sellermn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 15.01.2006
Esdrom este service autorizat oneplus in Romania.
https://esdrom.ro/locatii-service/

#767
stefan00725

stefan00725

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 25.07.2008
Salutare.Am de cateva zile noul telefon Oneplus Nord 3.Toate bune si frumoase numai ca nu gasesc in Ro pe nicaieri husa pentru el .Aveti cateva recomandari unde as putea gasi ?

Edited by stefan00725, 26 July 2023 - 08:54.


#768
Ecou81

Ecou81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 564
  • Înscris: 06.09.2007
https://www.oneplus....one-bumper-case

Într-adevăr, nu se găsește:))

#769
JonyCage899

JonyCage899

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 14.05.2020
Salutare. Caut sa cumpar un smartphone de buget. Ce parere aveti de OnePlus Nord CE3 Lite, 8GB RAM, 128GB, 5G? Merita?

#770
Ecou81

Ecou81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 564
  • Înscris: 06.09.2007
Este foarte ok, dacă nu te interesează în mod deosebit camera foto...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate