Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Ce parere aveti de ardeleni?

  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Ellaenn

Ellaenn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,245
  • Înscris: 01.11.2019
Incerc sa exprim o parere fara rautate despre ardeleni.Am evitat poiana,acolo e un moderator sau -oare cu care nu reusesc sa dialoghez(nu ca altii sunt dornici de dialog).Asadar,cu speranta ca postez unde se poate,consider ca mitul cu ardelenii nu il impartasesc.Adica,incepind cu primul barbat din stat,ce ma umple de nervi la fiecare aparitie pe sticla,cu viteza sa scazuta in gandire si exprimare,nu am intalnit ardeleni mai bine de atat.La Sibiu aveam un vecin copie Johannis,ce se purta identic,o delasare,nepasare ce nu pot califica.Mai mult,ma catalogase ca regatean,bucurestean superficial,si ma striga....Veorica...Posted Image .Aici e un user ce incerc mai nou sa evit,ardelean si un numar parca,dupa ce am citit ale sale postari am concluzionat ca e....la fel ca presedintele.Sper sa nu lezez pe nimeni cu reflectiile mele.Voi ce parere aveti despre ardeleni?

#2
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,220
  • Înscris: 29.07.2013

 Ellaenn, on 25 aprilie 2020 - 08:41, said:

Voi ce parere aveti despre ardeleni?

Parere buna .... Veiorico.  :D

#3
vladone99

vladone99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 01.11.2017
De curând m-am întors in Ardeal (Târgu Mures) după ce am locuit 6 ani in Pitești și crede-ma ca nu m-as mai întoarce in sudul țării pentru nimic in lume. Atâta răutate, invidie și bârfa ca in Muntenia, rar mi-a fost dat sa vad. Nu zic ca aici e raiul pe pământ dar cel putin in cercul meu de prieteni/cunoștințe am fost mereu ajutat când am avut nevoie.

#4
LouisCyphre

LouisCyphre

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,944
  • Înscris: 24.01.2012
No, amu' că ai întrebat, apăcă ţ-oi răspunde, domnişorică dragă:
Ardeleanu-i om cuminte şi fain, mă rog frumos, numa' că-i oareşcum mai încetuţ, aşa, că doară nu-i grabă nicări.
No, bine-am zâs?
Zâuă faină s-avem!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate