Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Huawei Watch Gt2e

- - - - -
  • Please log in to reply
163 replies to this topic

#127
AndySoft

AndySoft

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 30.03.2006
A venit si la mine acum , l-am instalat si se conecteaza in ~ 5-7 secunde . Ramane sa-l testez mai tarziu.

#128
zcristi

zcristi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 13.03.2004
intradevar se vorbeste de aparitia noului fw. (.16). ce nu inteleg, este care-i treaba cu disponibilitatea in .ro. la mine nu apare in aplicatia health...😒

#129
AndySoft

AndySoft

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 30.03.2006

View PostAndySoft, on 15 octombrie 2021 - 14:38, said:

A venit si la mine acum , l-am instalat si se conecteaza in ~ 5-7 secunde . Ramane sa-l testez mai tarziu.
Am testat noul update, totul este ok acuratețea este din nou ca înainte.

#130
mihai1953

mihai1953

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 12.07.2007

View Postzcristi, on 15 octombrie 2021 - 14:57, said:

intradevar se vorbeste de aparitia noului fw. (.16). ce nu inteleg, este care-i treaba cu disponibilitatea in .ro. la mine nu apare in aplicatia health...��
Am citit pe undeva ca trebuie verificata si actualizarea " health ".

#131
AndySoft

AndySoft

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 30.03.2006
Eu am aplicația Health hacker-ita pentru a putea uploada fete de ceas, este o versiune mai veche și nu  am treabă cu update-urile,  totul funcționează perfect

#132
zcristi

zcristi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 13.03.2004

View Postmihai1953, on 16 octombrie 2021 - 06:21, said:


am instalata ultima versiune a healt-ului (12.0.8.305) si tot nu-mi apare fw.-ul .16.

Am citit pe undeva ca trebuie verificata si actualizarea " health ".


#133
florinel

florinel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,111
  • Înscris: 29.06.2005
Dupa actualizare pare ca si-a revenit gps-ul.

#134
gladix

gladix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 14.04.2012
am primit azi o actualizare sanatoasa,printre altele poti descarca aplicatii din surse necunoscute[se actualizeaza si healt pe telefon]

#135
AndySoft

AndySoft

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 30.03.2006
Am primit-o și eu ieri , cat l-am butonat 1 h am văzut ca apar mai mari mesajele și parcă se mișca mai fluid. Oricum degeaba ca azi l-am vândut :) un ceas drăguț dar nu destul de smart pentru necesitățile mele.

#136
cris2d2

cris2d2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,899
  • Înscris: 16.03.2007

View Postgladix, on 22 decembrie 2021 - 09:49, said:

am primit azi o actualizare sanatoasa,printre altele poti descarca aplicatii din surse necunoscute[se actualizeaza si healt pe telefon]
Cumva doar pe telefoanele Huawei funcționează instalarea acestor aplicații?

#137
95-DMC

95-DMC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 672
  • Înscris: 31.05.2008
Am instalat si eu actualizarea, dar in aplicatia Health nu imi apare rubrica AppGallery. Aplicatia Health este actualizata (conform Huawei AppGallery). Oare instalarea aplicatiilor pe ceas, la fel ca declansatorul camerei foto, sa fie disponibile doar cu telefon Huawei?

#138
95-DMC

95-DMC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 672
  • Înscris: 31.05.2008
L.E.. Am discutat la suport Huawei si mi-au comunicat urmatoarele:
”Am efectuat verificarile necesare, insa, acest model de smartwach nu suporta instalarea aplicatiilor. Acest lucru poate fi facut doar incepand cu modelul GT 2 PRO. Din pacate este o eroare de informatii cu privire la acest update. Ne cerem scuze pentru aceasta situatie, insa din pacate nu pot fi instalate aplicatii pe acest smartwach. :(

Pacat ca o companie atat de mare scrie informatii eronate cand lanseaza un update.

#139
cris2d2

cris2d2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,899
  • Înscris: 16.03.2007

View PostCiureaDaniel, on 23 decembrie 2021 - 09:27, said:

L.E.. Am discutat la suport Huawei si mi-au comunicat urmatoarele:
”Am efectuat verificarile necesare, insa, acest model de smartwach nu suporta instalarea aplicatiilor. Acest lucru poate fi facut doar incepand cu modelul GT 2 PRO. Din pacate este o eroare de informatii cu privire la acest update. Ne cerem scuze pentru aceasta situatie, insa din pacate nu pot fi instalate aplicatii pe acest smartwach. Posted Image

Pacat ca o companie atat de mare scrie informatii eronate cand lanseaza un update.
Wow! Asta chiar ca e bataie de joc. Bine ca nu au scris in update log ca s-a facut trecerea la HarmonyOS...

#140
mihai1953

mihai1953

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 12.07.2007
Ieri a aparut pe telefon o actualizare 12.0.12 ( atat am retinut ) dar si o atentionare ca fac actualizarea pe riscul meu . Nu am inteles nimic, mai ales ca toate mesajele despre actualizare au disparut. Stie cineva ce poate fi?

#141
mihai1953

mihai1953

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 12.07.2007
E posibil sa fi fost actualizare pentru Health , acum este 12.0.12.305.

#142
paulspp

paulspp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 08.12.2008
Salutare ,a mai patit cineva in timp ce conduce sa creasca numarul de pasi inregistrati de ceas. De exemplu la mine la un parcurs de cca 70 km cu masina la volan  imi inregistreaza vreo 1200 de pasi.

#143
AlinBura

AlinBura

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 29.05.2012

View Postpaulspp, on 28 decembrie 2021 - 11:35, said:

Salutare ,a mai patit cineva in timp ce conduce sa creasca numarul de pasi inregistrati de ceas. De exemplu la mine la un parcurs de cca 70 km cu masina la volan  imi inregistreaza vreo 1200 de pasi.

Confirm si eu cele spuse de tine. E frustrant.

#144
kosmap

kosmap

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 03.01.2007
Salut,

Cum pot conecta un Huawei gt2e la un PC cu windows 10?


Kosmap

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate