Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Mesaj fals de banare sau suspend pe Softpedia

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

Dorel666

Dorel666

Senior Member

• Grup: Senior Members
Azi, cand am incercat sa intru pe Softpedia, mi-a aparut mesajul care apare de obicei cand esti banat sau suspendat:

You are not allowed to visit this community.

Mi s-a parut curios faptul ca nu-mi apare si mesajul care sa-mi confirme ca sunt banat sau suspendat si pe ce perioada. Intuitia mi-a spus sa incerc sa intru si de pe alt browser. Mentionez ca de obicei ma loghez cu Opera. Nu mica mi-a fost uimirea sa constat ca, de pe Mozzila, n-am avut absolut nici o problema sa ma loghez si sa postez.

Deci, banuiesc ca cineva care imi ”iubeste” postarile, mi-a facut aceasta mica ”bucurie”. Acum am mers si am sters tot istoricul, dar mesajul inca imi apare pe Opera si nu pot intra de acolo pe Softpedia. Imi poate da cineva alta idee despre ce as mai putea face?
Multumesc anticipat!

Tehnicianul090370

Tehnicianul090370

Active Member

• Grup: Members

View PostDorel666, on 05 aprilie 2020 - 17:20, said:

Azi, cand am incercat sa intru pe Softpedia, mi-a aparut mesajul care apare de obicei cand esti banat sau suspendat:

You are not allowed to visit this community.

Mi s-a parut curios faptul ca nu-mi apare si mesajul care sa-mi confirme ca sunt banat sau suspendat si pe ce perioada. Intuitia mi-a spus sa incerc sa intru si de pe alt browser. Mentionez ca de obicei ma loghez cu Opera. Nu mica mi-a fost uimirea sa constat ca, de pe Mozzila, n-am avut absolut nici o problema sa ma loghez si sa postez.

Deci, banuiesc ca cineva care imi ”iubeste” postarile, mi-a facut aceasta mica ”bucurie”. Acum am mers si am sters tot istoricul, dar mesajul inca imi apare pe Opera si nu pot intra de acolo pe Softpedia. Imi poate da cineva alta idee despre ce as mai putea face?
Multumesc anticipat!
Intri la Opera in setari la Istoric, bifezi sa stergi tot si Dintotdeauna si ... minune Dumnezeiasca,dupa ce reintroduci userul si parola, te vei putea loga pe Softpedia!

trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

Guru Member

Clear cookies ?!

Cinevadragsiiubit

Cinevadragsiiubit

PLOIEȘTI CITY

Şi cum ai postat Dorele ?

marga32

marga32

Senior Member

Astfel, stirile false au acaparat si forumul asta. Posted Image

Adm

Adm

Property Caretaker

• Grup: Administrators
Browserul e posedat

Dorel666

Dorel666

Senior Member

View PostCinevadragsiiubit, on 05 aprilie 2020 - 17:25, said:

Şi cum ai postat Dorele ?

M-am logat pe Mozzila. Nici pe Internet Explorer nu-s probleme, doar pe Opera.

View Posttrollerul_de_serviciu, on 05 aprilie 2020 - 17:24, said:

Clear cookies ?!

Am dat ”Clear browser data” si sunt incluse si cookies.

ciine

ciine

Guru Member

View PostDorel666, on 05 aprilie 2020 - 17:31, said:

M-am logat pe Mozzila. Nici pe Internet Explorer nu-s probleme, doar pe Opera.

Am dat ”Clear browser data” si sunt incluse si cookies.

Ptiu drace , diavolul te  lucreaza acum digitalPosted Image

zNick

zNick

Active Member

View Postciine, on 05 aprilie 2020 - 17:32, said:

Ptiu drace , diavolul te  lucreaza acum digitalPosted Image
Buna asta! ;)

Dorel666

Dorel666

Senior Member

View PostAdm, on 05 aprilie 2020 - 17:29, said:

Browserul e posedat

Sigur nu-i posedat, ca ma am bine cu dracu. Cred ca-i vorba de ceva cat se poate de lumesc, facut de un coleg de pe Softpedia, care a propus sa fiu banat si nu i s-a indeplinit doleanta de catre admini. Pentru ca doar cu doua zile in urma unul striga sus si tare ca ar trebui sa dispar de pe SP. Evident, unul care se pricepe nitel la hack-ing.

budlight

budlight

Senior Member

666 e de vina.

zNick

zNick

Active Member

Aolo Dorele, te-ai pus rau cu hackerii... nu e bine deloc! Astia sunt cu satana, cu fibra optica cu astea! Fugi repede si da-i cu apa sfintita pe cablul UTP ca vin dracii pe acolo!

ciine

ciine

Guru Member

View PostDorel666, on 05 aprilie 2020 - 17:34, said:

Sigur nu-i posedat, ca ma am bine cu dracu. Cred ca-i vorba de ceva cat se poate de lumesc, facut de un coleg de pe Softpedia, care a propus sa fiu banat si nu i s-a indeplinit doleanta de catre admini. Pentru ca doar cu doua zile in urma unul striga sus si tare ca ar trebui sa dispar de pe SP. Evident, unul care se pricepe nitel la hack-ing.

Vise umede Dorele , revizuieste-ti conduita , bine ai grije si cu tratamentul si mai coboara pe pamant

Dorel666

Dorel666

Senior Member

Astept, totusi, o solutie salvatoare. O varianta ar fi sa dezinstalez si reinstalez Opera. Ceea ce voi si face, in caz ca nu gasesc altceva.

zNick

zNick

Active Member

Mama Dorele, e belita! Nu pot intra la BOR pe site sa cumpar niste tamaie! Prelucrara dracii si DNS-ul RDS-ului, s-au pus cu ungurii, e de rau deja!

Attached Files

_R_A_D_U

_R_A_D_U

MembruAnonim

View PostDorel666, on 05 aprilie 2020 - 17:34, said:

Dorele, se pare ca ai zilele numarate pe SF... Fa preventiv 20 de matanii, 40 de inchinaciuni si, pana maine seara, in genunchi pe coji de nuca! Poate te iarta...

claz

claz

Active Member

View Postciine, on 05 aprilie 2020 - 17:39, said:

Vise umede Dorele , revizuieste-ti conduita , bine ai grije si cu tratamentul si mai coboara pe pamant
"... si mai urca pe pamant" ai vrut sa zici.

666, incearca la un exorcist, da' vezi sa aiba botnita antivirus instalata corespunzator.

Tsunamii

Tsunamii

Bucuresti

E de la virusari.
Nu te vad bine, in fapt, nu te vad deloc

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate