Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

Imprimanta pentru acasa, pe timp de ordonanta militara si dupa ... ?

- - - - -
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#55
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Eu am cumparat-o pentru ca scrie pe discuri, rar in ziua de azi si imposibil de gasit la pretul asta.

#56
scub

scub

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,360
  • Înscris: 30.11.2005
Repede se miscă pe vremurile  acestea curierii !!.
A sosit setul de cartuse . Daca-s bune , mai cumpărăm . Pretul este f. OK .
@Ion_de_la_Raion după ce ați trecut pe cartuse din acestea , ați mai scos poze ?  Ma interesa daca-s diferente majore , față de cele originale ...

Attached Files


Edited by scub, 16 April 2020 - 12:34.


#57
marius2k

marius2k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 808
  • Înscris: 11.03.2014
Brother t310! CISS si chef de munca!

#58
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005

View Postscub, on 16 aprilie 2020 - 12:30, said:

@Ion_de_la_Raion după ce ați trecut pe cartuse din acestea , ați mai scos poze ?  Ma interesa daca-s diferente majore , față de cele originale ...

Poze nu, niciodata nu am facut poze. Nu am cum sa compar, dar 100% cartusele astea nu se apropie calitativ de cele originale. Alea sint cele mai bune, niciuna compatibila nu le atinge, am avut un cunoscut care se ocupa pe vremuri cu reincarcari de cartuse. Poze am facut cu vechea IP4200, aia era o imprimanta nemaipomenita, facea niste poze foarte bune (dar trebuia si hartie de calitate).

#59
scub

scub

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,360
  • Înscris: 30.11.2005

View PostIon_de_la_Raion, on 17 aprilie 2020 - 14:57, said:

Poze nu, niciodata nu am facut poze. ...
...
Nu mai fac nici eu poze cu ea ( o voi da la fica-mea sa "omoare la hârtii " cu ea ( cursuri ..scoală) .
Cu cele originale , am facut ...dezmăț Posted Image ... m-am apucat să printez coli mari foto (A4 cred) . Mai am cateva pachete ... merg la cărti de vizită ( dacă ne-om mai putea vizita vreodata Posted Image ).   Am fript  rapid  cerneala . Calitatea buna si la hartie dar si la cerneala .
Mai am o curiozitate : cand se printeaza alb-negru , va  trage cerneala numai din cartusul  mare de negru ?
Cel mic ( de negru)  "face servici" doar cand se printeaza foto , cand combina  si cu celelalte 3 de culori ?
Intreb , pentru a instrui si eu mai departe , spre a folosi prin alternanta ...

Edited by scub, 17 April 2020 - 17:56.


#60
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Nu, consuma din toate cartusele chiar si cand printezi numai a/n. Si eu am irosit primele mele cartuse de la IP4200, am printat pe hartie foto de calitate poze A4 cu surorile Olsen. La 18 ani, ca acum arata ca dracu.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate