Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn
 Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus
 Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...
 Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...
 

Situatie ciudata: seful meu e gelos pe mine

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#37
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010

 baiatulsimplu2019, on 08 martie 2020 - 20:53, said:

Am inteles, desi e prea tarziu. Iti dai seama ce suparat e boss-ul pe mine acum Posted Image Cred ca nu o sa mai vorbeasca cu mine o perioada. Si, zici ca am scapat ieftin daca nici macar un ghiont nu mi-a dat?
Aici fake-ul e pe fata. La revedere!

#38
Adi blondu

Adi blondu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,724
  • Înscris: 05.01.2007
Initiator,e si normal sa dai de banuit cand "te intinzi" cu atentiile.Cand aveai de gand sa te opresti?

#39
CONSTANT1708

CONSTANT1708

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,127
  • Înscris: 21.04.2007
Initiator:
Cred ca vrei sa o pui cu nevasta sefului (ca e baiat bun) si nu stii cum.Incearca sa va vizitati familiile mai des decat satrimiti bomboane si seful tau alt prost sa le ducă.

#40
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,458
  • Înscris: 21.04.2014

 baiatulsimplu2019, on 08 martie 2020 - 17:12, said:

APOI, tot azi, cateva ore mai tarziu, primesc mesaj de la sotia lui, in care imi spunea sa nu ii mai trimit atentii, prin intermediul sotului ei, ca el tot crede ca, intre mine si sotia lui, ar fi ceva. SOC SI GROAZA! [...]

insa e o prostie sa fii gelos pentru atata lucru, in conditiile in care nici macar nu stiu numarul de telefon al sotiei sale

Odata cu trandafirul si ciocolata i-ai trimis si numarul tau de telefon ? :lol:

#41
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,776
  • Înscris: 12.01.2018
doamna de unde ti-a stiut numarul de telefon sa-ti trimita mesaj?si-a intrebat sotul cumva?

#42
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
mesaj se primeste si pe alte căi, nu doar pe telefon.
initiator, ai spus singur ca esti urât, nu cred ca ala i a zis ceva doamnei, ea ti a trimis mesaj să nu i mai dai cadouri pentru ca esti urat si nu prezinți interes pentru ea.

#43
cartabosh

cartabosh

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 12.10.2019
nici vorba, mesajul a venit chiar de la barbasu
de asta a facut si pe nestiutorul la lucru
bai voi n-aveti experienta de viata deloc

va trebuie o relatie cu o moldoveanca de la vaslui

#44
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,458
  • Înscris: 21.04.2014

 silesax, on 08 martie 2020 - 23:49, said:

mesaj se primeste si pe alte căi, nu doar pe telefon.


Se mai trimit telegrame fulger cu porumbelul voiajor sau i-a scris mesajul pe capota masinii ? :roflmao:

#45
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
îi zici unei cunoștințe comune să i zica.

#46
Thuraya_123

Thuraya_123

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,648
  • Înscris: 18.10.2017
Pinochio!

Ori sotia sefului s-a dat de-a rostogolul in cautarea numarului tau de telefon, ori tu ascunzi ceva.
Probabil sotia sefului e mai gazela de fel. Te inteleg. Dar NEVER nu te incurci cu nevestele sefilor.

Edited by Thuraya_123, 09 March 2020 - 02:55.


#47
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,210
  • Înscris: 05.06.2002
Nu-i obligatoriu ca sotia sefului sa aiba ceva cu el. Daca simte ca e pe cale sa o bage in bucluc cu prostioarele lui atunci face rost urgent de numarul de telefon.

Edited by Fane, 09 March 2020 - 08:18.


#48
Izvor

Izvor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 27.09.2015
Nu stiu de ce le place la unii sa-si complice viata.

#49
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,407
  • Înscris: 24.02.2017
Ba ce le place unora sa inventeze subiecte de discutie ....   ceva de speriat.

#50
cartabosh

cartabosh

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 12.10.2019
pai daca au sters topicul ala cu media penisului unde toti votau ca au 25 cm in cap

#51
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,407
  • Înscris: 24.02.2017
Hahahahahaha,  nu stiam de el. Binenteles ca rezultatele erau stiute dinainte :)  Jesus.

#52
Marcel_P

Marcel_P

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,113
  • Înscris: 08.02.2013

 baiatulsimplu2019, on 08 martie 2020 - 20:42, said:

Nu trolez deloc. Sunt doua chestii diferite "patron" si "baiat bun". Da, mi-e patron, mi-e sef, si, da, e baiat bun, care, cand am avut probleme cu banii, de exemplu, s-a oferit sa ma ajute. Ma rog, e doar un exemplu. De aceea sunt dezamagit de atitudinea lui. Nu ma asteptam sa gandeasca asa departe. Il credeam baiat de gaska, de comitet, nu asa fricos. Consider ca, trebuie sa ai o minte incuiata incat sa crezi, ca barbat, ca x se da la nevasta ta, cand cunosti toate datele problemei. Mie, cel putin, mi-ar placea sa am o sotie care sa vad ca e apreciata si respectata, si nu mi-as face griji de x si y, atata timp cat as cunoaste acele persoane.

Ai observat cîţi "talibani" posesivi există pe forum? Ziua îşi scot nevasta din casă îmbrăcată într-un cearşaf asortat la baticul de pe faţă, iar noaptea o ţin în pivniţă legată cu lanţuri. Posted Image Dacă soţia lor era profesoară, iar de 1 şi 8 martie venea acasă cu mărţişoare şi buchete de flori, o lapidau, fără avertisment. Patronul tău nu şi-a sedus femeia, ci a cumpărat-o cu multe cămile. Doar îşi protejează proprietatea! Posted Image
Să lămurim din start lucrurile! Înşelat înseamnă numai şi numai cu "dînsul-ntr-însa"! Explică-i babuinului tău de patron că de la flori şi praline nevasta lui nu poate rămîne însărcinată. Dacă nu te crede, fă-i programare la un ginecolog. Posted Image Îi explică mai amănunţit nenea doctoru', cu multe detalii tehnice, cum se fac copiii. O doamnă chiar dacă este măritată şi cu prunci primeşte admiraţia şi altor bărbaţi mai ales la începutul lunii martie. Atît timp cît n-ai ascuns intenţia ta faţă de el, n-ai făcut nimic reprobabil, în opinia mea.
Soţia lui a decis să-ţi refuze cadoul în viitor din cauză că "urangutanul" ei gelos a făcut scandal acasă. Cu această ocazie a descoperit cît de idiot e bărbatul ei şi cît de multă încredere are în ea. Probabil deja se gîndeşte să-şi caute unul normal la cap care n-o crede în stare să se culce cu cineva pentru un buchet de flori şi o cutie cu bomboane. Cînd te mai întîlneşti cu patronul tău întreabă-l de ce e atît de nesigur pe fidelitatea soţiei sale. El ar face sex cu o femeie care îi oferă o sticlă de vin? Ştii ce, nu te mai complica! Mai bine trimite-l la un psiholog! Unii îşi mai revin la normal.Posted Image

Edited by Marcel_P, 09 March 2020 - 16:39.


#53
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,781
  • Înscris: 26.01.2010

 baiatulsimplu2019, on 08 martie 2020 - 20:42, said:

Mie, cel putin, mi-ar placea sa am o sotie care sa vad ca e apreciata si respectata
E apreciata si respectata de personele apropiate nu de tine.

 baiatulsimplu2019, on 08 martie 2020 - 17:12, said:

APOI, tot azi, cateva ore mai tarziu, primesc mesaj de la sotia lui, in care imi spunea sa nu ii mai trimit atentii,
Sunt foarte dezamagit. , insa e o prostie sa fii gelos pentru atata lucru, in conditiile in care nici macar nu stiu numarul de telefon al sotiei sale, niciodata nu am fost la el acasa cand el nu era acolo, mereu am fost deschis cu el, l-am considerat un foarte bun prieten si de ajutor.


Vezi ca ceva nu se pupa la partea boldata

#54
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,210
  • Înscris: 05.06.2002
o fi semnat aia mesajul.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate