Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hils Titanium

Pareri despre (diverse) noi magaz...

Ardere butan

Ce restrictii presupune economia ...
 Ce e mai important pe termen lung...

Video editat

Imposibil de portat vodafone-digi...

Pilotaj drone - curs obligatoriu?...
 Probleme submersibila

Utilizatorii de servicii de comun...

Notificare Anaf pentru venituri d...

Router WiFi care sa stie VLAN si ...
 ETL one to many relationship from...

Trust Wallet

Inmulțire pomi cu flori (meliferi...

Întrebare, facebook in Rusia

Management dual sim

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

Hucanu

Hucanu

New Member

• Grup: Candidate Members
Salutare colegi.
Am si eu o intrebare la posesorii de telefon mobil Samsung(mai precis eu am un Galaxy Note 10+ dual sim)in mod special cei cu dual sim.
Inainte de a avea acest telefon am avut un motorola destul de ieftin dar care avea managementul cartelelor sim impecabil.
Imi doresc ca sa pot lua toata agenda mea telefonica si la fiecare contact sa ii atribui urmatoarele lucruri:
Simul de pe care sa fie sunat si simul de pe care sa ii trimit mesaje.
Am cautat diverse solutii pe internet si diverse aplicatii dar nici una nu pare sa isi faca treaba asa cum imi doresc eu.
Daca este careva care a intampinat problema asta si a gasit o rezolvare as dori si eu o indrumare in acest sens.
Va multumesc.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate