Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Afacere online haine

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004

 primuministru, on 19 februarie 2020 - 15:19, said:

...chiar nu conteaza.
Ba conteaza - in functie de produse/afacere, iti alegi publicul tinta. Dupa care, cauti pe unde isi petrece timpul online si targetezi acolo. Cum targetezi / cum descrii produsele / cum diverse e alta poveste.

Ca nu te ajuta sa incerci sa vinzi muzica clasica unora care asculta manele, nu?

Edited by dexterash, 19 February 2020 - 15:32.


#20
vali

vali

    forumist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,873
  • Înscris: 03.12.2001
"învață-mă pe gratis cum să fac bani, că am atitudinea asta de căcănar pentru că sunt nou aici". yeap.

#21
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,996
  • Înscris: 13.03.2005
Doar ca produsele vor avea pretul de vanzare pe Emag cu 25% mai mare, din cauza comisionului perceput de Emag....

#22
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,377
  • Înscris: 16.03.2007

 wertyck, on 19 februarie 2020 - 15:59, said:

Doar ca produsele vor avea pretul de vanzare pe Emag cu 25% mai mare, din cauza comisionului perceput de Emag....

nu te costa mai nimic sa le listezi acolo. daca pica fraieru', aia e.. apoi multi te vor cauta pe google dupa numele societatii sa-ti gaseasca site-ul sa il cumpere mai ieftin direct de la tine.

#23
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004
Aha, sau te cauta si vad ca vinzi mai ieftin si zic ca vrei sa le tragi o teapa pe eMag/esti neserios.

#24
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,377
  • Înscris: 16.03.2007
daa.. fix seriozitate cauta ala care rascoleste internetu' pe dos pentru cativa lei mai ieftin si se plange ca e transportul scump.

#25
forsaken44

forsaken44

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 26.01.2016
Zoso, pacat de raspunsul pe care l-ai dat, nu ti se potriveste :). O sa renunt in a va mai contracara, se pare ca multi aveti razboaie interioare. Keep it alive.

Da, am firma si o sa listez produsele pe emag, asta fac de doua ore: De tepe nu se pune problema, am experienta 11 ani in vanzari, si acum ma mai cauta clientii respectivi. Pur si simplu vreau sa trec si pe online.

#26
botelucian

botelucian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,216
  • Înscris: 23.03.2007
Succes. Oricum emag e in fruntea pietei online.

#27
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004

 forsaken44, on 19 februarie 2020 - 16:27, said:

De tepe nu se pune problema, am experienta 11 ani in vanzari, si acum ma mai cauta clientii respectivi. Pur si simplu vreau sa trec si pe online.
Sa moara de ciuda Gicu' Tractoristu', nu alta:

 forsaken44, on 22 iulie 2019 - 23:00, said:

Am aproape 21 de ani, inca locuiesc cu ai mei la o casa dar am un stres colosal din cauza unui frate mai mic, minor. El are varsta de 16 ani.
  In urma cu doua luni, frustrat cel mai probabil pe faptul ca muncesc si am o masina, mai multa libertate si lucruri pe care el deocamdata nu si le permite pt ca este elev, acesta s-a impins si mi-a fortat pana mi-a rupt blocatorii si spart sticla de la geamul termopan(unul pe sina, ceva mai scump).

https://forum.softpe...-pot-inrautati/

#28
iuzera

iuzera

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 11.01.2004

 primuministru, on 19 februarie 2020 - 14:45, said:

Facebook-ul nu genereaza vanzari decat daca bagi bani ln el.

Experienta mea te contrazice. Dar trebuie sa stii ce faci sau, din pasiune, sa (tot) incerci pana reusesti :)

#29
forsaken44

forsaken44

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 26.01.2016

 iuzera, on 19 februarie 2020 - 17:10, said:


Experienta mea te contrazice. Dar trebuie sa stii ce faci sau, din pasiune, sa (tot) incerci pana reusesti Posted Image

Mersi @iuzera.

#30
vali

vali

    forumist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,873
  • Înscris: 03.12.2001
dexterash, termină cu faptele, omul e pus pe treburi mari!!!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate