Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Momentul Aprilie 1964

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 

Discuții despre Sport Extra TV.

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
568 replies to this topic

#235
ovydinho84

ovydinho84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 12.03.2015
În week-end o sa transmită un meci de fotbal american din România. Sunt curios de cum va fi transmis.
Sper ca din toamna viitoare sa transmită și meciuri din NFL ;)

#236
qwerty-uiop

qwerty-uiop

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 12.01.2020
NFL e prea scump pentru Romania. Nu si-a permis TelekomSport sa tina contractul mai mult de trei ani, nu cred ca-si permite Sport Extra.

#237
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,436
  • Înscris: 29.04.2010
SportExtra e al americanilor, din cate stiu. Dar si la ei, doar anumite posturi au licente pentru unele competitii de top.

#238
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,651
  • Înscris: 22.02.2015
Parma Brescia este acum live in comentariul lui Cristi Petre.

#239
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,651
  • Înscris: 22.02.2015
Ăștia au dat prima repriză de la meci și pe-a doua nu o mai dau la tv pentru că transmit polo. Alți desculți. Cică dacă vreți să vedeți repriza a doua intrati pe platforma noastră. A fost ultima dată când m.am uitat la ceva pe postul ăsta. L.am și șters din listă. Ăsta nu e post de sport, e o gogomănie.

#240
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,107
  • Înscris: 28.12.2016

View Postminereu, on 01 decembrie 2021 - 19:06, said:

Parma Brescia este acum live in comentariul lui Cristi Petre.

Sunt curios de ce ai ales un meci de serie B în detrimentul unuia din Serie A, care se dă pe Digi.

#241
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,651
  • Înscris: 22.02.2015
Voiam să văd ce joacă Parma în primul rând pentru că după parerea mea are un lot mult peste locul din clasament. Și m-am lămurit in repriza văzută. Practic nu joacă nimic. Dominați categoric de Brescia lui Pippo Inzaghi care chiar a arătat bine, transversala și Buffon a făcut să nu tranșeze meciul încă din prima repriză. Meciul (de fapt repriza) a fost chiar OK, un ritm bun de joc si destul de intens.
Am trecut pe Bologna Roma imediat ce s-a terminat prima și ultima repriză transmisă de postu' lu' pește ăsta.

#242
Iaro

Iaro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,005
  • Înscris: 27.02.2006
au ales polo fiindca e in direct si participa la acest eveniment sportiv o echipa romaneasca (steaua). au doar un canal pe tv si au ales sportul pe care il considera mai important pentru publicul din Romania, mai ales acum ca este ziua nationala.

in general acest canal transmite in exclusivitate competitii sportive care nu prea sunt transmise de alte programe tv (nascar, dtm, indycar, curse auto de anduranta,etc.) iar un meci din serie B au considerat ca este mai putin interesant decat o partida de polo.

#243
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,651
  • Înscris: 22.02.2015
Mișto! Ar putea să cumpere și meciurile naționalei de oină. Și după o repriză a meciului de polo să bage meciul de oină, pentru că oina este sportul nostru național și e mai important decât să vadă ăla meciul de polo până la final.

#244
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,107
  • Înscris: 28.12.2016

View Postminereu, on 01 decembrie 2021 - 21:07, said:

Mișto! Ar putea să cumpere și meciurile naționalei de oină. Și după o repriză a meciului de polo să bage meciul de oină, pentru că oina este sportul nostru național și e mai important decât să vadă ăla meciul de polo până la final.

Sincer, pentru publicul romăn ar fi mai interesant meciul de polo decât cel din Serie B. Măcar de era o partidă din Serie A. Parțial îți dau dreptate pentru că nu e ok sa întrerupi evenimentul și sa îl muți brusc în online. Pe de altă parte și eu as fi preferat un meci de polo în care joacă o echipă din România decât un meci din Serie B, deși nu sunt un fan al polo-ului (urmăresc doar la J.O).

#245
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,651
  • Înscris: 22.02.2015
Indiferent de preferințele noastre, dacă transmiți un eveniment sportiv transmite-l până la capăt, indifirent că-i polo, fotbal sau popice nautice. Dar la ei nu cred că e prima dată. Mai sunt pe aici băieți pasionați de motorsport și am văzut că au scris și ei la un moment dat că nu au mai dat ultimile ture din cursă sau ceva de genu'. În fine, eu m-am lecuit cu postu ăsta.

Edited by minereu, 01 December 2021 - 21:35.


#246
ovydinho84

ovydinho84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 12.03.2015
Da. Aveți dreptate. Au mai făcut treburi din astea. Eu totuși sunt mulțumit ca au reușit sa transmită Nascar, DTM și Indycar. Sper sa continue și anul viitor cu aceste transmisii din competițiile motorsport.

#247
lone-wolf

lone-wolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 811
  • Înscris: 27.06.2007

View PostBundesligaFan, on 01 decembrie 2021 - 20:27, said:

Sunt curios de ce ai ales un meci de serie B în detrimentul unuia din Serie A, care se dă pe Digi.
Daca in meciul de serie A apare echipa "maestrului" Jose, un meci de serie B devine mult mai interesant. Nici unul de serie C nu e de lepadat...Posted Image

#248
buzibumi

buzibumi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 242
  • Înscris: 27.12.2011
Astia sunt rau cretini... De doua săptămâni anunta cu surle și trâmbițe ca azi la 19.30 e live Pisa-Parma cu Marius Marin, Pușcaș și Man dar ce sa vezi...? Nici urma de meci!
Deci tu sa anunți ceva apoi nu te ții de ceea ce ai anunțat! Incredibil....

#249
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,328
  • Înscris: 11.08.2019
E pe site, contra cost. https://live.sportextra.ro/

#250
buzibumi

buzibumi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 242
  • Înscris: 27.12.2011
A inceput polo, incredibil....

#251
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,651
  • Înscris: 22.02.2015
Eu m.am lamurit demult cu postul asta.

#252
FValeriu

FValeriu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 725
  • Înscris: 01.04.2021
Imaginea parcă este in reluare

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate