Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Actori/Actrite fara talent dar cu cariera (nepotism)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#37
KLMN

KLMN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,916
  • Înscris: 21.09.2003
Si eu am jucat intr-un film prin 2012. Fiica mea mi-a calcat pe urme si in 2018 a primit si ea un rol intr-un alt film. Recunosc, nu avem talent niciunul, dar am jucat.  Deci se poate.

#38
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
La capitolul actori romani vin si eu cu 2 exemple feminine: Marga Barbu si Violeta Andrei.

#39
Bebeluka

Bebeluka

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 983
  • Înscris: 28.07.2015

 SmurfK, on 25 ianuarie 2020 - 17:55, said:


(nu îl vezi pe Adam Sandler jucând în filme serioase).

Sa vedem...
https://www.imdb.com...f_=nv_sr_srsg_0

#40
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018

 ceanu1980, on 25 ianuarie 2020 - 20:22, said:

era fain daca initiatorul ne spunea si domeniul sau de activitate, pricepere, sa vedem cum e de vorbit

Si venitul anual ca e important. Daca n-are bani inseamna ca e prost.

#41
calabrezu

calabrezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 427
  • Înscris: 03.12.2018

 Paz, on 25 ianuarie 2020 - 17:31, said:

Nicolas Cage si Angelina Jolie sunt cele maI inutile figuri din istoria cinematografiei.

Pai titlul topicului e "fara talent" si "nepotism". Charlie Sheen are talent cu carul.
De Angelina nici mie nu-mi place, dar are un Oscar si 3 globuri de aur. Turistul, Salt si Dispari in 60 de secunde(alaturi de Nicolas Cage) nu cred ca sunt filme rele.
Nicolas Cage are si filme proaste pentru ca a incercat de toate, dar nu pot uita The rock(alaturi de Sean Connery) si Leaving Las Vegas(pentru care a primit premiul Oscar).

 Fjell, on 25 ianuarie 2020 - 14:07, said:

Cred ca Angelina Jolie exceleaza ca director de film ! Are si filme in care joaca bine, desi nu este o actrita pe gustul meu !
Primul loc l-as da lui Jason Statham !!!
Un actor dezastru, 0 talent, salvator de situatii Disney !
Daca Statham e dezastru, atunci ce mai zici de Stallone si Schwarzenegger cit de inexpresivi sunt si cit de fortat joaca.Cu toate astea, ambii au cite un glob de aur, iar filmele lor sunt arhicunoscute.

Edited by calabrezu, 26 January 2020 - 01:28.


#42
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
Nu te contrazic, nu sunt un expert si nici model de bun gust. Ceea ce am scris acolo e doar punctul meu de vedere.

#43
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005

 calabrezu, on 26 ianuarie 2020 - 01:41, said:

Daca Statham e dezastru, atunci ce mai zici de Stallone si Schwarzenegger cit de inexpresivi sunt si cit de fortat joaca.Cu toate astea, ambii au cite un glob de aur, iar filmele lor sunt arhicunoscute.

Stallone si Schwarzenneger sint placuti pentru ca au sarm si carisma, Statham e insipid, e ca un caine care se gudura si el in speranta ca va primi o ciosvarta. Cam ca Van Damme.

#44
flrz

flrz

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,490
  • Înscris: 12.11.2019

 KLMN, on 25 ianuarie 2020 - 22:21, said:

Si eu am jucat intr-un film prin 2012. Fiica mea mi-a calcat pe urme si in 2018 a primit si ea un rol intr-un alt film. Recunosc, nu avem talent niciunul, dar am jucat.  Deci se poate.
Scrie numele filmelor sa le vizionam.

#45
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

 Ion_de_la_Raion, on 25 ianuarie 2020 - 16:06, said:

Eu cred ca Jolie e ok ca actrita, dar nu cine stie ce ca frumusete


frumusete....ultimul lucru cerut unui actor talentat

#46
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Se cere si inca cum la Hollywood. Crezi ca Emilia Clark ar mai fi prins atatea roluri banoase ?

#47
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,145
  • Înscris: 15.05.2008

 Paz, on 26 ianuarie 2020 - 00:18, said:

Si venitul anual ca e important. Daca n-are bani inseamna ca e prost.

atata timp cat spune de actori vazuti pe intreaga planeta, ca sunt slabi in profesia lor, apreciati de milioane de oameni,macar sa stim competenta lui sau ei

#48
Maryus89

Maryus89

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 666
  • Înscris: 02.05.2008
As mai adauga pe lista toti actorii din Trasniti in NATO sau cum s-o mai numi acum.
Inainte macar erau comici (pe vremea cand erau in armata), acum nu inteleg cum mai supravietuieste serialul ala.
Dau intamplator pe prima si zic hai sa vad si eu personajele, nu reusesc sa rezist 5 minute.

Edited by Maryus89, 28 January 2020 - 18:54.


#49
flrz

flrz

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,490
  • Înscris: 12.11.2019
Mai adauga pe cei vin Vacanta Mare plus Garcea.

#50
Costel2014

Costel2014

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,199
  • Înscris: 02.09.2014

 Bucifon, on 25 ianuarie 2020 - 15:15, said:


Ete fleosc...trebuie sa ma fortez putin sa-mi aduc aminte in ce filme a jucat Charlie Sheen inafara de ala Naked Gun (sau cum rahat ii zice) de-i frigea la aia ochiurile si slanina pe burta...
Daca nu ai vazut Platoon sau Wall Street inseamna ca nu l-ai vazut pe Charlie Sheen in niste filme exceptionale. Chiar si parodiile ale a de Hot Shots 1 si 2 sunt extrem de bine realizate (Naked Gun e o serie cu Leslie Nielsen). Two and a Half Men si Anger Management sunt si ele niste seriale foarte bune. Problema e la tine, nu la Charlie Sheen.

#51
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,998
  • Înscris: 07.11.2006
...

Edited by adisz, 07 September 2020 - 16:27.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate