Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Far Cry Primal.

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
netsky1984

netsky1984

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 08.05.2018
Buna ziua.Am jucat Far cry primal vreo 45 de ore si am facut cam 45 %.Am o nelamurire.Nu sunt sigur daca am terminat jocul.Am ajuns intr un punct unde a scris ca am terminat "The land of Oros".Apoi a scris distributia adica numele celor care au lucrat la joc.Distributia a durat cred cam vreo 5 minute.Acum nu inteleg ce mai trebuie facut?Este necesar sa ajung la 100 % sau mai este necesar sa ajung cu populatia din joc la 300 de persoane ; eu avand 290 deocamdata.Prefer sa primesc raspuns de la cineva care a terminat acest joc.Ma gandesc ca nu mai este necesar sa continui chiar daca am facut 45%.Adica pot ajunge la 100 % daca fac si celelalte misiuni dar nu mai este necesar?Oare am dreptate?

#2
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
https://howlongtobea...me.php?id=31054
Speedy Gonzales care ești tu!

#3
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005
Far Cry are sistemul ăsta care dacă faci misiunile principale, s-ar termina jocul. Poți face restul misiunilor.

#4
netsky1984

netsky1984

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 08.05.2018

View Postericmario, on 16 ianuarie 2020 - 17:13, said:

https://howlongtobea...me.php?id=31054
Speedy Gonzales care ești tu!
Adica am avansat greu?Nu inteleg.


Acum nu stiu daca sa il mai continui.Voi cum ati procedat?

#5
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Mah tu uiti de la mina pina la gura ???
https://forum.softpe...far-cry-primal/

#6
netsky1984

netsky1984

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 08.05.2018

View Posttrollerul_de_serviciu, on 16 ianuarie 2020 - 17:32, said:

Mah tu uiti de la mina pina la gura ???
https://forum.softpe...far-cry-primal/
Eu nu sunt lamurit daca faptul ca a scris distributia  (a rulat pe ecran numele tuturor celor care au lucrat la joc) e un semn ca am terminat toate misiunile principale.Am facut 45 %.Deci nu mai e necesar sa ajung la 100 %.Asta nu inteleg.

#7
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Eu nu sint lamurit de ce ai mai deschis un alt topic 99% identic.
Oricum, raspunsul este da.
Sau nu.
Nici nu conteaza, oricum faci cum te taie capul, dupa cum se vede

#8
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,613
  • Înscris: 07.02.2003

View Postnetsky1984, on 16 ianuarie 2020 - 17:00, said:

Buna ziua.Am jucat Far cry primal vreo 45 de ore si am facut cam 45 %.Am o nelamurire.Nu sunt sigur daca am terminat jocul.
Daca n-ai facut misiunile colaterale degeaba... Primal nu se joaca ca un shooter liniar.

#9
Fjell

Fjell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 21.08.2012

View Postnetsky1984, on 16 ianuarie 2020 - 17:41, said:

Eu nu sunt lamurit daca faptul ca a scris distributia  (a rulat pe ecran numele tuturor celor care au lucrat la joc) e un semn ca am terminat toate misiunile principale.Am facut 45 %.Deci nu mai e necesar sa ajung la 100 %.Asta nu inteleg.

Ca sa ajungi la 100%, presupune sa faci si acele ''side missions''. Adica, alergi prin tot jocul si faci toate misiunile posibile si imposibile. De la cules mere, platit facturi, dat mancare la gaini, etc .
Jocul poate dura mult de te apuci de completat tot ce ti se cere. Joaca Assassin Creed si il vei termina destul rapid, dar de te apuci de sarit si omorat tot ce e prin joc, iti va lua cateva zeci de ore in plus.

#10
steviegriffin

steviegriffin

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 10.01.2020

View Postnetsky1984, on 16 ianuarie 2020 - 17:00, said:

Buna ziua.Am jucat Far cry primal vreo 45 de ore si am facut cam 45 %.Am o nelamurire.Nu sunt sigur daca am terminat jocul.Am ajuns intr un punct unde a scris ca am terminat "The land of Oros".Apoi a scris distributia adica numele celor care au lucrat la joc.Distributia a durat cred cam vreo 5 minute.Acum nu inteleg ce mai trebuie facut?Este necesar sa ajung la 100 % sau mai este necesar sa ajung cu populatia din joc la 300 de persoane ; eu avand 290 deocamdata.Prefer sa primesc raspuns de la cineva care a terminat acest joc.Ma gandesc ca nu mai este necesar sa continui chiar daca am facut 45%.Adica pot ajunge la 100 % daca fac si celelalte misiuni dar nu mai este necesar?Oare am dreptate?

Ca sa ajungi 100% trebuie terminat obiective secundare gen   salveaza toti prizonierii,  aprinde toate tortele,  vaneaza/imblanzeste  animale rare ,   extermina-i  pe neanderthalieni,   construieste casele la tribul tau,  culege toate penele si ouale , termina toate obiectivele lui Hurk, descopera toate picturile rupestre si exploreaza toate pesterile.  


Pe completionist jocul poate dura si 100 ore!

#11
netsky1984

netsky1984

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 08.05.2018
Eu functionez un pic ciudat.Am impresia ca daca nu am dus jocul la 100 % nu pot considera ca am terminat jocul.Din aceasta cauza intreb daca e nevoie sa continui cu misiunile secundare.Dupa parerea voastra as putea spune ca am terminat jocul daca am dus la final toate misiunile principale?Parca ma simt vinovat sa il las asa si sa consider ca l am terminat si sa trec la un alt joc.

#12
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Da, exact.

#13
netsky1984

netsky1984

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 08.05.2018

View Posttrollerul_de_serviciu, on 17 ianuarie 2020 - 14:58, said:

Da, exact.
Nu inteleg ce ati vrut sa spuneti.

#14
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Nici eu ce spui tu, stai linistit.
Deoarece iti dai singur raspunsuri, doar ca nu le intelegi.
Vrei sa termini jocul 100% si sa dispara vocile din cap?
DA - pai, faci toate misiunile si aia e
NU - gasesti alte subiecte de dezbatut pe forum. Sau nu.

#15
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Un joc nu se termina 100% doar daca ai terminat story. Daca ti-a dat distributia ai terminat main story. Jocul 100% e atunci cand descoperi totul pe acolo, faci toate questurile, omori animalele alea, culegi pene de prin copaci etc. Nici nu mai stiu exact ce iti cerea pe acolo.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate