Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

Telefon S8 - Problema incarcare rapida.

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
mariustm32

mariustm32

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 566
  • Înscris: 10.11.2015
Buna ziua. Am o problema cu încărcarea rapida a unui telefon s8. M-am uitat pe tutoriale cum se activează și dezactiveaza aceasta optiune. Problema este ca la mine nu este la fel meniul ca si in tutorial. Am intrat in setări si am scris la search "încărcare rapida" dar nu mi-a rezultat nimic de acolo. As vrea sa stiu unde sa caut această opțiune in setări...sau poate nu este ? O fi problema de la android, firmware sau rom ? Tin sa precizez ca acest telefon a fost resoftat in srrvice. Schimbat rom si firmeware.Multumesc anticipat.

#2
exqusit_drunk

exqusit_drunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,786
  • Înscris: 17.12.2019
E o opțiune prin setările bateriei, unde este și cea de mărire a autonomiei.

#3
mariustm32

mariustm32

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 566
  • Înscris: 10.11.2015
Tocmai acolo am cautat-o si nu este. M-am uitat la un tutorial, acolo este cum spui tu...la mine nu este la fel. Dar de ce ?

#4
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
aplicatii / intretinere dispozitiv / baterie / setari (click pe cele 3 puncte din dreapta sus) / incarcare rapida prin cablu
bafta

#5
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004

View Postmariustm32, on 10 ianuarie 2020 - 18:04, said:

Tocmai acolo am cautat-o si nu este. M-am uitat la un tutorial, acolo este cum spui tu...la mine nu este la fel. Dar de ce ?

     Cauti cablu si incarcator original.

#6
black1990

black1990

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,290
  • Înscris: 09.04.2008
poate ai incarcatorul defect. daca nu merge nici cu alt incarcator, posibil sa fie conector de incarcare defect.

Edited by black1990, 11 January 2020 - 07:37.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate