Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

FCSB singura echipă care a evoluat DOAR în prima ligă

* * - - - 9 votes
  • Please log in to reply
290 replies to this topic

#37
zNick

zNick

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,235
  • Înscris: 29.07.2018

View PostCinevadragsiiubit, on 04 ianuarie 2020 - 12:16, said:

Rămâne FCSB singura echipă care a evoluat DOAR în prima ligă ? :?
Eu zic ca da, si va fi asa mult timp de acum inainte.

#38
Cmd199306

Cmd199306

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 289
  • Înscris: 15.07.2019

View Postkarax, on 04 ianuarie 2020 - 12:16, said:

man ajuns la fcsb vandut de UTA.....din nou s-au luat bani pe el insa UTA va fi lipsita de un jucator bun. cand vor mai avea ocazia sa aiba asa jucator?

cu morutan o ciudatenie mare..botosani nu a acceptat o oferta de la atalanta de 750 000 dolari , insa l-a dat la fcsb...pe 700 000 dolari. insa cu atalanta juca in italia si acolo avea posibilitatea sa se remarce si sa creasca cu echipe puternice.

A mai fost Nica de la Dinamo la Atalanta și n-a făcut nimic. Ai văzut cum joacă băieții ăia de vreo 2-3 ani? N-avea nicio șansă să joace acolo. Asta dacă ăia aveau de gând să-l ia și nu e doar un zvon.

#39
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,262
  • Înscris: 06.07.2007

View Postkarax, on 04 ianuarie 2020 - 12:04, said:

pe tanase l-a dat arges la steaua. desi au luat bani pe el cand se mai intalneste arges cu ocazia asta sa aiba un jucator extrem de bun? de ce nu l-au dat macar dupa cativa ani?

Am vazut. Extrem de bun.
Ai mai auzit de el dupa ce a plecat de la steaua?

#40
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View PostCinevadragsiiubit, on 04 ianuarie 2020 - 12:16, said:

Rămâne FCSB singura echipă care a evoluat DOAR în prima ligă ? :?

fcsb nu pare sa fi deviat de la traditia stelei , care lua jucatori buni si era tare din punct de vedere financiar...de asta zic ca becali pare sa fie omul potrivit. cum necum si acum toti jucatorii din Romania vor la fcsb..

View Postdan1980_25, on 04 ianuarie 2020 - 12:19, said:

Am vazut. Extrem de bun.
Ai mai auzit de el dupa ce a plecat de la steaua?

asta e nivelul tarii. apropo de atalanta ca zisei. atalanta nu e juve sau milan ...insa si echipele mici in intalia sunt tari. cred ca liga a 2-a italiana e exact nivelul ligii intai de la noi, ceea ce inseamna ca jucatorii nostri de acolo si jucatorii nostri in general de la toate echipele europene aflate in liga secunda sunt unde trebuie. macar sa prinda si ei in ligile inferioare ceva fotbal si de acolo cand se intorc sa aduca fotbal adevarat si management adevarat

#41
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019

View PostCinevadragsiiubit, on 04 ianuarie 2020 - 11:26, said:


De ce nu ?

Pentru că nu ai ce vedea, nu trag la poarta, doar plimba in mod penibil mingea în zone mici, până se împiedică și cad, asta-i realitatea. Sun fan Steaua încă din copilărie, dar băieții ăștia nu joacă chiar nimic.

#42
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,262
  • Înscris: 06.07.2007

View Postkarax, on 04 ianuarie 2020 - 12:24, said:



asta e nivelul tarii. apropo de atalanta ca zisei. atalanta nu e juve sau milan ...insa si echipele mici in intalia sunt tari. cred ca liga a 2-a italiana e exact nivelul ligii intai de la noi, ceea ce inseamna ca jucatorii nostri de acolo si jucatorii nostri in general de la toate echipele europene aflate in liga secunda sunt unde trebuie. macar sa prinda si ei in ligile inferioare ceva fotbal si de acolo cand se intorc sa aduca fotbal adevarat si management adevarat
Deci extrem de bun pentru nivelul tarii nu extrem de bun in general.
Si totusi: de ce nu am mai auzit de Tanase daca e extrem de bun pentru nivelul tarii?
La nationala zero, la echipa de club zero. El il vad doar un jucator de liga a 2-a din Romania.

View PostKres, on 04 ianuarie 2020 - 12:26, said:



Pentru că nu ai ce vedea, nu trag la poarta, doar plimba in mod penibil mingea în zone mici, până se împiedică și cad, asta-i realitatea. Sun fan Steaua încă din copilărie, dar băieții ăștia nu joacă chiar nimic.
Si care joaca ceva?

#43
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,414
  • Înscris: 15.12.2009
As avea curaj sa zic ca Steaua si-a inceput declinul de mult. De cand a bagat Maccarone 2 in poarta lui Carlos, unul dupa altul in repriza a doua.

#44
Cinevadragsiiubit

Cinevadragsiiubit

    PLOIEȘTI CITY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,755
  • Înscris: 18.01.2019
Hai că v-aţi încins :P

#45
primuministru

primuministru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,845
  • Înscris: 05.10.2007
FCSB nu e echipa de fotbal, ci de mioare unde Becali este pastor. Un vechi prieten mi-a spus odata : "Pe vremuri era o mandrie sa fii jucator legitimat la Steaua, dar acum nu mai e. Acum esti doar o marfa. Acum mi-ar fi rusine sa fiu atat fan cat si jucator legimitat al FCSB. Vai de copiii astia ca-si bate Becali joc de ei."

#46
Cinevadragsiiubit

Cinevadragsiiubit

    PLOIEȘTI CITY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,755
  • Înscris: 18.01.2019
Oare ?

#47
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View Postdan1980_25, on 04 ianuarie 2020 - 12:31, said:


Deci extrem de bun pentru nivelul tarii nu extrem de bun in general.
Si totusi: de ce nu am mai auzit de Tanase daca e extrem de bun pentru nivelul tarii?
La nationala zero, la echipa de club zero. El il vad doar un jucator de liga a 2-a din Romania.


Si care joaca ceva?
Pentru că asta e nivelul. Daca echipa FCSB n-are loc decât la o liga secundă din Spania/Italia normal că nici nationala nu e mai buna

#48
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Cat timp Becali nu va ajunge la puscarie(din nou) FCSB va ramane in Liga 1. Eu sunt curios, ce se va intampla cand echipa armatei va ajunge in final in liga 1. Cati se vor muta din tabara lui Becali in cea a armatei? Ma refer la suporteri, bineinteles.

#49
Cinevadragsiiubit

Cinevadragsiiubit

    PLOIEȘTI CITY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,755
  • Înscris: 18.01.2019
Răule care eşti :P

#50
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
Cât despre el în tara, au mai apărut și alții....produși de viitorul sau Craiova , sau de alte echipe. Uite a apărut mitrita asta...mai sunt Man ,coman ,  mai sunt Alibec și Budescu din generația veche...

#51
Cinevadragsiiubit

Cinevadragsiiubit

    PLOIEȘTI CITY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,755
  • Înscris: 18.01.2019
Zi-le domnu' Karax :)

#52
dejanalex

dejanalex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 212
  • Înscris: 19.02.2008

View PostShock-G, on 04 ianuarie 2020 - 14:04, said:

Cat timp Becali nu va ajunge la puscarie(din nou) FCSB va ramane in Liga 1. Eu sunt curios, ce se va intampla cand echipa armatei va ajunge in final in liga 1. Cati se vor muta din tabara lui Becali in cea a armatei? Ma refer la suporteri, bineinteles.

FCSB cu becali la puscarie a luat toate trofeele posibile la noi. Am incredere ca daca intra iar, echipa v-a merge
Echipa CSA Steaua nu poate promova in liga a 2-a  fiindcă nu au voie in fotbalul profesionist echipe compartimentale. Deci incepand din liga 2 o sa caute alt becali  cum a fost si situatia in 2003.
Dinamo e exact la fel. CS Dinamo are echipa prin liga 4 parca.
U Craiova  e o mica exceptie- FC U Craiova din liga 1 nu e echipa veche de fotbal-vechea o detine mititelu

#53
Mickeydutza

Mickeydutza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 08.02.2016
FCSB, FC Viitorul Constanta si CFR Cluj sunt singurele echipe care vor rezista si vor ramane in Liga 1. In rest mi-e mila de celelalte echipe ca le asteapta vremuri grele.

#54
Cinevadragsiiubit

Cinevadragsiiubit

    PLOIEȘTI CITY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,755
  • Înscris: 18.01.2019

View PostMickeydutza, on 04 ianuarie 2020 - 14:34, said:

FCSB, FC Viitorul Constanta si CFR Cluj sunt singurele echipe care vor rezista si vor ramane in Liga 1. In rest mi-e mila de celelalte echipe ca le asteapta vremuri grele.
Ee zici tu :P

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate