Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 

MadCatz Cyborg S.T.R.I.K.E.7

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
eduard_w

eduard_w

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,689
  • Înscris: 24.03.2009
As ruga pe cineva care detine aceasta tastatura, sa ma ajute cu un sfat, o idee
Momentan am Logitech G510S, sunt foarte multumit de tastatura dar as vrea ceva cu un LCD display mai mare
Motivul : de multe ori cand joc ( simulator avioane ) cu un avion civil, fara action, lupte, dogfight, etc, si ascult muzica in surdina, din AIMP, cu actuala tastatura am optiunea sa selectez urmatoarea melodie sau cea din spate.
Pot vedea pe G510S, numele melodiei, timpul, etc.
Dar mi-ar placea sa am acces la intreaga ( sau o mare parte ) din playlist-ul de AIMP
De exemplu, acum canta X - melodia cu nr 549. As vrea sa selectez melodia Y, cu nr 1382. Asta presupune ca trebuie sa pun simulatorul pe pauza, minimez, ies la desktop si accesez AIMP
Aveti vreo idee cum as putea face asa ceva ?
Eventual ceva, periferice, o alta tastatura, tableta conectata la PC, etc ??
M-am uitat pe YouTube la cateva clipuri cu MadCatz Cyborg S.T.R.I.K.E.7, dar nu am vazut ce as vrea eu
Mersi anticipat, orice idei sunt binevenite

#2
eduard_w

eduard_w

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,689
  • Înscris: 24.03.2009
M-ar ajuta asa ceva ?

http://www.cocktaila...me/sub01_10.php

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate