Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Sunt urmarita peste tot unde ma duc?!

  • Please log in to reply
152 replies to this topic

#109
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,850
  • Înscris: 27.01.2016
O partidă nebună de sex adevărat ar trebui sa rezolve problema.

#110
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,959
  • Înscris: 31.03.2015

View Postcorinadaniela, on 17 decembrie 2019 - 11:23, said:


parerea mea este ca troleaza la greu...
Nu troleaza. Iti zic sigur. Fata cauta atentie, confirmari, insa dupa aceea se retrage, cand vede
ca oamenii nu o aproba.

#111
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,850
  • Înscris: 27.01.2016

View PostCristi_E, on 17 decembrie 2019 - 11:56, said:


Nu troleaza. Iti zic sigur. Fata cauta atentie, confirmari, insa dupa aceea se retrage, cand vede
ca oamenii nu o aproba.
Vrei sa-ți spun eu ce caută? Mai bine nu.

#112
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,959
  • Înscris: 31.03.2015

View PostTestosteron, on 17 decembrie 2019 - 12:03, said:

Vrei sa-ți spun eu ce caută? Mai bine nu.
Pai bun, caută. Dar asa se cauta, spunand ca e urmarita de demoni?
Si cu astfel de topice, ce spera sa agate? Ceva de calitate in niciun caz.

#113
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,850
  • Înscris: 27.01.2016

View PostCristi_E, on 17 decembrie 2019 - 12:11, said:


Pai bun, caută. Dar asa se cauta, spunand ca e urmarita de demoni?
Si cu astfel de topice, ce spera sa agate? Ceva de calitate in niciun caz.
Nu toți oamenii atunci când își doresc ceva găsesc și calea cea mai scurta spre acel ceva. Unii nici nu-și dau seama exact ce-și doresc...psihologia asta e chestie complicată. ..

#114
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,959
  • Înscris: 31.03.2015
Sint perfect de acord cu ce spui. Totusi, cand alegi o asemenea metoda de cautare, ceva nu e in regula cu tine.
Daca vrea sa gaseasca ce cauta, trebuie sa isi schimbe strategia.

#115
Arlechinohh

Arlechinohh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 29.04.2019

View Posthellmarvel, on 17 decembrie 2019 - 11:54, said:

Girl, tu suferi de selfinflicted wounds. Vrei sa proiectezi o anume imagine in lume, dar nu-ti asumi raspunderea pentru reactiile pe care le provoci, si-i faci pe ceilalti vinovati sau cauti solutii exterioare care sa te faca sa te simti bine cu tine insati.

Si eu ma fac remarcat prin faptul ca dau cu flit la toti si ma izolez cind multi ar vrea sa se bage in seama cu mine (si asta ii face sa ma comenteze), DAR MIE ASTA IMI CONVINE, pentru ca se potriveste cu viziunea mea despre viata si lume. Ia si asuma-ti atitudinea pe care o ai si reactiile pe care le provoaca, si mergi inainte.

Ideea e in felul urmator: am incercat sa proiectez o anumita imagine dar m-am plictisit de asta si acum ma port normal si vreau sa fiu vazuta normal.
Imi asum ce am facut dar acum as vrea sa trec peste.

#116
Platon

Platon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,692
  • Înscris: 22.10.2002
"Chestiile astea se intampla de cand eu am inceput sa aflu lucruri despre lume la care nu toata lumea ar avea acces" Pai hai spune-ne si noua despre aceste lucruri, si cu ocazia asta o sa vedem daca suntem urmariti si noi, chiar mi-ar placea sa aflu si eu lucruri despre lume, adica la ce te referi ? chestii de spionaj, de coruptie, de cancan?

#117
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,850
  • Înscris: 27.01.2016

View PostCristi_E, on 17 decembrie 2019 - 12:18, said:

Sint perfect de acord cu ce spui. Totusi, cand alegi o asemenea metoda de cautare, ceva nu e in regula cu tine.
Daca vrea sa gaseasca ce cauta, trebuie sa isi schimbe strategia.
Păi depinde ce educație are probabil are anumite rețineri frici etc. Trebuie cineva care sa știe cum s-o ia cu binisorul. ..

#118
Arlechinohh

Arlechinohh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 29.04.2019

View Postl_dan, on 17 decembrie 2019 - 11:30, said:


Asta cu demonii si dezlegarile de la popi tinea acum cateva secole, cand oamenii erau mai batuti in cap (partial mai tine si azi in comunitati rurale si in general la lumea fara scoala si fara deprinderea de a gandi cu propriul creier). Nu exista demoni, nici incantatii satanice sau alte prostii pe care le citesti tu pe net. Oamenii educati stiu asta (de exemplu cele 2 doamne medici de la serviciul tau) - si de aia se uita ciudat la tine, probabil ca tinuta fizica pari a apartine secolului 21, dar emiti si crezi in prostii de secolul 16.
Cum nu pari analfabeta functionala, ramane doar varianta tulburarilor psihice. Du-te la medicul psihiatru urgent! Ai nevoie de ajutor medical, nu de prostii naturiste si pseudo-spirituale.

Nu inteleg cum pot unii oameni sa creada ca exista doar o lume fizica cu fiinte materiale cand de fapt e evident ca dincolo de asta exista o lume spiritiala, nevazuta si ascunsa pentru noi oamenii de rand.

#119
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,850
  • Înscris: 27.01.2016

View PostPlaton, on 17 decembrie 2019 - 12:19, said:

"Chestiile astea se intampla de cand eu am inceput sa aflu lucruri despre lume la care nu toata lumea ar avea acces" Pai hai spune-ne si noua despre aceste lucruri, si cu ocazia asta o sa vedem daca suntem urmariti si noi, chiar mi-ar placea sa aflu si eu lucruri despre lume, adica la ce te referi ? chestii de spionaj, de coruptie, de cancan?
A făcut ceva tâmpenii spiritiste despre care a scris pe un alt topic.

View PostArlechinohh, on 17 decembrie 2019 - 12:24, said:



Nu inteleg cum pot unii oameni sa creada ca exista doar o lume fizica cu fiinte materiale cand de fapt e evident ca dincolo de asta exista o lume spiritiala, nevazuta si ascunsa pentru noi oamenii de rand.
Da lumea aia despre care zici tu are sediul central la sanatoriul de la Sapoca.

#120
Arlechinohh

Arlechinohh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 29.04.2019

View PostPlaton, on 17 decembrie 2019 - 12:19, said:

"Chestiile astea se intampla de cand eu am inceput sa aflu lucruri despre lume la care nu toata lumea ar avea acces" Pai hai spune-ne si noua despre aceste lucruri, si cu ocazia asta o sa vedem daca suntem urmariti si noi, chiar mi-ar placea sa aflu si eu lucruri despre lume, adica la ce te referi ? chestii de spionaj, de coruptie, de cancan?

Chestii care tin de medicina, politica etc. Mi-e cam lene sa spun acum tot. Poate unii nu o sa fiti de acord cu mine.

#121
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,959
  • Înscris: 31.03.2015

View PostTestosteron, on 17 decembrie 2019 - 12:23, said:

Păi depinde ce educație are probabil are anumite rețineri frici etc. Trebuie cineva care sa știe cum s-o ia cu binisorul. ..
Pai are anxietate, depresie, paranoia, delir de grandoare. Tulburarile astea ii induc anumite frici. Daca o iei cu binisorul, hai sa zicem ca tipa scapă de anumite frici, insa nu e suficient, mai trebuie ceva...

#122
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,850
  • Înscris: 27.01.2016

View PostCristi_E, on 17 decembrie 2019 - 12:29, said:


Pai are anxietate, depresie, paranoia, delir de grandoare. Tulburarile astea ii induc anumite frici. Daca o iei cu binisorul, hai sa zicem ca tipa scapă de anumite frici, insa nu e suficient, mai trebuie ceva...
Păi da ceva-ul e cheia problemei.

#123
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,959
  • Înscris: 31.03.2015

View PostPlaton, on 17 decembrie 2019 - 12:19, said:

"Chestiile astea se intampla de cand eu am inceput sa aflu lucruri despre lume la care nu toata lumea ar avea acces" Pai hai spune-ne si noua despre aceste lucruri, si cu ocazia asta o sa vedem daca suntem urmariti si noi, chiar mi-ar placea sa aflu si eu lucruri despre lume, adica la ce te referi ? chestii de spionaj, de coruptie, de cancan?
Stie chestiile pe care le gasesti pe orice site conspirationist de doi lei. Chestii pe care le-a citit oricine, care are acces la internet.
De exemplu; crede ca suntem condusi din umbra, ca exista un guvern mondial, care face si desface tot si toate, ca ni se introduc anumite chestii in alimente, ca sa ne prosteasca, sa fim mai usor de condus. Iodul din sare, de exemplu. De asemenea, crede ca ne-am putea vindeca de orice fel de boli, ca am putea trai mult mai mult - in organismul nostru se petrec anumite reactii chimice; de pilda, crestem pana la o anumita varsta; daca am putea sa controlam acele reactii chimice si dupa 20 de ani, sa zicem, cresterea noastra ar putea continua. Cam asa intelege fata medicina.

View PostTestosteron, on 17 decembrie 2019 - 12:33, said:

Păi da ceva-ul e cheia problemei.
Daca iti zic ceva-ul ala, o sa zici doar atat; mda...
Iar asta o aduce automat in lumea oamenilor ordinari.

#124
misu183

misu183

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,954
  • Înscris: 21.12.2008
Imagineaza-ti lumea de pe strada ca fiind in pielea goala si spune-ne daca se schimba reactia.

#125
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,850
  • Înscris: 27.01.2016

View PostCristi_E, on 17 decembrie 2019 - 12:38, said:



Daca iti zic ceva-ul ala, o sa zici doar atat; mda...
Iar asta o aduce automat in lumea oamenilor ordinari.
Mda...😊

#126
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,959
  • Înscris: 31.03.2015

View PostArlechinohh, on 17 decembrie 2019 - 11:10, said:

S-a intamplat sa aud chestii de genul 'e nebuna' sau 'zici ca e drogata'. Faza cu 'e drogata' stiu sigur ca vorbeau despre mine s-a intamplat la locul de munca si erau 2 doamne medici si mi-au zis asta pentru ca nu le convenea lor ceva dar stiu sigur ca se refereau la mine.
Da, de tine vorbeau! Deci nu ti se pare, oamenii chiar vorbesc de tine, insa nu pentru ca te cunosc de undeva, ci pentru prima impresie pe care o lasi. Despre prima impresie este mult de discutat. Daca vrei sa schimbi modul in care esti vazut de oameni, stii ce ai de facut.

View PostArlechinohh, on 17 decembrie 2019 - 10:22, said:

Am zis tatal nostru dar nu functioneaza. Poate o rugaciune de dezlegare sa mearga in cazul asta.
Eu am citit niste incantatii satanice f grave, am facut-o din prostie
Eu am citit si necronomicon si biblia satanista si marturia lui lucifer, si totusi nu ma urmareste niciun drac.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate