Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Servant (2019 – )

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Manasu

Manasu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,891
  • Înscris: 25.12.2016
Serial produs pentru Apple TV, am vazut azi primul episod... usor previzibil, dar lasa cateva posibilitati interesante pentru dezvoltarea ulterioara.



A Philadelphia couple is in mourning after an unspeakable tragedy creates a rift in their marriage and opens the door for a mysterious force to enter their home.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/F_eOyeTaIPk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

https://www.imdb.com/title/tt8068860/

#2
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,824
  • Înscris: 10.12.2006
Vai de mine, inca un serial M. Night Shyamalan Posted Image

Cum altfel poate fi decat previzibil?

#3
dalu364

dalu364

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,297
  • Înscris: 21.02.2006
Mie mi-a placut si-o sa-l urmearesc cu interes in continuare.

#4
orlandobarbulescu

orlandobarbulescu

    Craiova

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,342
  • Înscris: 26.02.2008
https://www.imdb.com/title/tt8068860/

Un serial , cel puțin ciudat, made Apple Tv.  

Nu pot scrie prea multe pentru a nu dezamăgi pe cei interesanți însă sunt câteva șcene atât de creepy încât îl recomand doar celor cu inimă tare.

Sunht și ceva „secrete” gastronomice. În special despre modul de preparare a țiparilor. Brrrr.

Edited by orlandobarbulescu, 20 January 2020 - 15:37.


#5
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,456
  • Înscris: 24.02.2017
la ce episod au ajuns ? Am vazut primele 3 episoade parca iar apoi am uitat de el.

#6
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,927
  • Înscris: 12.03.2010
M-am apucat azi de el, după 2 episoade, focking A. Am ce vedea, sezonul 4 a început recent.

#7
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,358
  • Înscris: 23.05.2003
Târziu nene, târziu...:)

#8
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,927
  • Înscris: 12.03.2010
Care-i treaba, in nici o saptamina am ajuns la zi. Nu stiu sa fi făcut vîlvă pina acum, ca sa te miri o, cum de l-am ratat pina acum, desi poate ar fi meritat, cel puțin primele 3 sezoane.

Sezonul ăsta a început ca dracu insa, parca au schimbat macazul, de la o tragi-comedie absurdista cu o țîră de paranormal on top, bine regizata si jucata (o surpriza neașteptat de plăcută ăla din Harry Potter) la un freak show horror, cu jump-scare-uri de kakat si o schimbare de caracter in personajul principal cu totul neavenita si enervanta.

Pina acum a meritat văzut fie si numai pentru ca te învăța cum sa bei vin... mult. Adică te învață mult cum sa bei vin. De-acum, om vedea.

#9
Fado

Fado

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 331
  • Înscris: 04.03.2023
O comedie neagra aproape f buna, destul de aiuristica. Imi place amplasarea, aerul acela de manhattan, da, stiu ca se petrece in philadelphia…Dorothy si Julian f reusite caractere si dialogurile sint f bune. Sint bune la sfirsitul serii cind vrei sa vezi ceva scurt. Episoadele sint cam juma de ora.

#10
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,927
  • Înscris: 12.03.2010
Pina la urma s-a terminat bine si ăsta, some trippy shit (in the good sense). Au cam aiurit-o la sfârșit ca-n GoT, dintr-un personaj providențial au facut-o pe aia din rolul principal sa dea la bobi, dar cumva se potrivește intr-un mod satisfăcător. Cool stuff, ma mir ca n-a prins ca Severance, de exemplu.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate