Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Cam ce se mai promoveaza pe la tv

* - - - - 5 votes
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#19
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,222
  • Înscris: 13.06.2004
Dorinţa de a fi celebru/celebră poate fute rău mintea oamenilor!î
Din păcate există destui care doresc din alea precum cele care se scălămbăie în asemenea emisiuni, dar şi cele care îi cred pe unii de acolo prinţi.

Edited by djl, 03 December 2019 - 16:03.


#20
Cmd199306

Cmd199306

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 278
  • Înscris: 15.07.2019
Aveam o colegă de cămin care făcea videochat și care era îmbrăcată numai în haine de firmă, avea parfumuri scumpe și mergea patru zile pe săptămână în cluburi de fițe. După vreo doi ani și-a cumpărat apartament cu banii jos. Normal că mulți tineri vor să facă videochat. Se câștigă bine spre foarte bine din asta. De ce să se chinuie 20-30 de ani cu rate la apartamente, când pot să facă videochat 2-3 ani, să-și ia apartament, mașină și eventual să pună mâna și pe vreun bogătaș sau bogătașă și s-o ducă bine în continuare? Cei de la televiziuni s-au prins că asta se cere și fac emisiuni pe măsura societății.

#21
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View PostCmd199306, on 03 decembrie 2019 - 16:05, said:

Aveam o colegă de cămin care făcea videochat și care era îmbrăcată numai în haine de firmă, avea parfumuri scumpe și mergea patru zile pe săptămână în cluburi de fițe. După vreo doi ani și-a cumpărat apartament cu banii jos. Normal că mulți tineri vor să facă videochat. Se câștigă bine spre foarte bine din asta. De ce să se chinuie 20-30 de ani cu rate la apartamente, când pot să facă videochat 2-3 ani, să-și ia apartament, mașină și eventual să pună mâna și pe vreun bogătaș sau bogătașă și s-o ducă bine în continuare? Cei de la televiziuni s-au prins că asta se cere și fac emisiuni pe măsura societății.
Daca toti si toate se fac videochatiste,videochatisti,prostituati, prostituate, si nimeni nu se mai face doctor,chimist...etc cine-i mai vindeca de sifilis,sculament si alte boli nasoale?

Edited by I2O, 03 December 2019 - 16:11.


#22
menaloty

menaloty

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,839
  • Înscris: 15.11.2016

View Postalin632, on 03 decembrie 2019 - 15:49, said:

Chiar și eu sunt surprins cum se uită oamenii "hipnotizați" la emisiuni de genul. Posted Image
Se uita pentru ca exista. Ideea nu este aia cu telecomanda, este aia ca nu trebuie sa-i dai imbecilului motive sa se simta bine ca este imbecil.
Da' n-ai cu cine.

#23
Cmd199306

Cmd199306

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 278
  • Înscris: 15.07.2019

View PostI2O, on 03 decembrie 2019 - 16:10, said:

Daca toti si toate se fac videochatiste,videochatisti,prostituati, prostituate, si nimeni nu se mai face doctor,chimist...etc cine-i mai vindeca de sifilis,sculament si alte boli nasoale?

Se descurcă ei cumva. Se duc în afară la tratament.

#24
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View PostCmd199306, on 03 decembrie 2019 - 16:16, said:


Se descurcă ei cumva. Se duc în afară la tratament.
Iti dai seama...Posted Image Posted Image Posted Image

View Postdjl, on 03 decembrie 2019 - 16:02, said:

Dorința de a fi celebru/celebră poate fute rău mintea oamenilor!î
Din păcate există destui care doresc din alea precum cele care se scălămbăie în asemenea emisiuni, dar și cele care îi cred pe unii de acolo prinți.
De handralit merge sa le handralesti...da nu sa le iei de muieri

#25
rich1974

rich1974

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,275
  • Înscris: 25.07.2007
decat sa te uiti la digi24, mai bine te uiti la kanal d sau alte d-astea.

asemenea emisiuni sunt realizate pentru ca au public.  majoritatea de pe forumul asta traiesc izolati de lume si nu realizeaza cum arata talpa tarii.
am observat asta si pe alte subiecte, nu numai aici.

#26
lu_chus

lu_chus

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 02.07.2019

View Postrich1974, on 03 decembrie 2019 - 16:24, said:

decat sa te uiti la digi24, mai bine te uiti la kanal d sau alte d-astea.

asemenea emisiuni sunt realizate pentru ca au public.  majoritatea de pe forumul asta traiesc izolati de lume si nu realizeaza cum arata talpa tarii.
am observat asta si pe alte subiecte, nu numai aici.
Divertismentul de calitate, inteligent e greu de facut, necesita costuri mari. Ati vazut ca la Hollywood cand fac scenaristii greva nu mai misca nimic. Si emisiunile de la tv-urile lor sunt paralizate in perioada aia.
La noi e mai simplu, aduci un prost sa debiteze tampenii, aduci una mai dezbracata sa se fataie pe acolo si ai emisiunea

#27
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015

View PostSerafim606, on 03 decembrie 2019 - 15:23, said:

Treaba cu tv-ul e simpla. TV-ul are niste setari. Intri in el si stergi toate canalele de cacat.

Partea mai nasoala e ca vei sterge cam 80% din grila. Mai bine treci pe youtube/netflix/hbo/hulu/radio/altceva.

#28
lu_chus

lu_chus

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 02.07.2019

View PostCmd199306, on 03 decembrie 2019 - 16:05, said:

Aveam o colegă de cămin care făcea videochat și care era îmbrăcată numai în haine de firmă, avea parfumuri scumpe și mergea patru zile pe săptămână în cluburi de fițe. După vreo doi ani și-a cumpărat apartament cu banii jos. Normal că mulți tineri vor să facă videochat. Se câștigă bine spre foarte bine din asta. De ce să se chinuie 20-30 de ani cu rate la apartamente, când pot să facă videochat 2-3 ani, să-și ia apartament, mașină și eventual să pună mâna și pe vreun bogătaș sau bogătașă și s-o ducă bine în continuare? Cei de la televiziuni s-au prins că asta se cere și fac emisiuni pe măsura societății.
Apopo de videochat, am vazut o reclama cu o tipa mai coapta care spune ca are o fiica de 12 ani parca si cheltuilelile au crescut...
Mi s-a parut sinistra ideea

Edited by lu_chus, 03 December 2019 - 16:39.


#29
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,725
  • Înscris: 12.09.2015

""Cam ce se mai promoveaza pe la tv"" si homalai la greu....


#30
giuliani

giuliani

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,153
  • Înscris: 18.05.2007
Nu mai locuiesc in Romania de cativa ani insa de fiecare data cand ma intorc in concediu gasesc la televizor o gramada de emisiuni interesante. Uneori vreo 3-4 deodata incat nu stiu la ce sa ma uit. Evident, nu Kanal D si Antena 3, insa la Digi exista cateva canale interesante : Life, World, Entertainment, Discovery are vreo 2-3 canale, mai e TLC, Paprika, Viasat History si Viasat Channel, History, NG are si el vreo 2-3 canale. Urmeaza canalele de filme gen AXN si 4 x Digi Sport + 2 x Eurosport.
Eu cred ca sunt foarte multe optiuni.

#31
lu_chus

lu_chus

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 02.07.2019

View Postgiuliani, on 03 decembrie 2019 - 17:04, said:

Nu mai locuiesc in Romania de cativa ani insa de fiecare data cand ma intorc in concediu gasesc la televizor o gramada de emisiuni interesante. Uneori vreo 3-4 deodata incat nu stiu la ce sa ma uit. Evident, nu Kanal D si Antena 3, insa la Digi exista cateva canale interesante : Life, World, Entertainment, Discovery are vreo 2-3 canale, mai e TLC, Paprika, Viasat History si Viasat Channel, History, NG are si el vreo 2-3 canale. Urmeaza canalele de filme gen AXN si 4 x Digi Sport + 2 x Eurosport.
Eu cred ca sunt foarte multe optiuni.
Da, ai dreptate, sunt optiuni dar din pacate canalele cele mai populare si vizionate sunt tot cele care promoveaza gunoi

#32
rich1974

rich1974

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,275
  • Înscris: 25.07.2007

View Postgiuliani, on 03 decembrie 2019 - 17:04, said:

Nu mai locuiesc in Romania de cativa ani insa de fiecare data cand ma intorc in concediu gasesc la televizor o gramada de emisiuni interesante. Uneori vreo 3-4 deodata incat nu stiu la ce sa ma uit. Evident, nu Kanal D si Antena 3, insa la Digi exista cateva canale interesante : Life, World, Entertainment, Discovery are vreo 2-3 canale, mai e TLC, Paprika, Viasat History si Viasat Channel, History, NG are si el vreo 2-3 canale. Urmeaza canalele de filme gen AXN si 4 x Digi Sport + 2 x Eurosport.
Eu cred ca sunt foarte multe optiuni.
evident ca antena 3 este irespirabil, insa la digi, deja se intrezareste lumina de la capat.

#33
Kaffir2018

Kaffir2018

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,332
  • Înscris: 15.06.2018

View Postsorin147, on 03 decembrie 2019 - 15:27, said:

Chiar si tu ii promovezi acum.


Eu chiar nu auzisem de Bianca asta P...lifrici.

#34
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,181
  • Înscris: 13.01.2011

View Postmenaloty, on 03 decembrie 2019 - 16:12, said:


Se uita pentru ca exista. Ideea nu este aia cu telecomanda, este aia ca nu trebuie sa-i dai imbecilului motive sa se simta bine ca este imbecil.
Da' n-ai cu cine.

Program de două ore? !

#35
Florin__Adrian

Florin__Adrian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 465
  • Înscris: 11.05.2019
Emisiuni concepute special pentru un anumit public, ca doar astia se uita in numar mare si nu rateaza nicio editie.

Cine se gandeste ca astia ar putea fi un model de urmat pentru ei, isi merita soarta.

Edited by Florin__Adrian, 03 December 2019 - 18:07.


#36
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,181
  • Înscris: 13.01.2011

View Postrich1974, on 03 decembrie 2019 - 16:24, said:

decat sa te uiti la digi24, mai bine te uiti la kanal d sau alte d-astea.

Ba mai bine la Hazna3, dacă ,,ăla" este nivelul.

Edited by crisstonne, 03 December 2019 - 18:09.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate