Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Cam ce se mai promoveaza pe la tv

* - - - - 5 votes
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#1
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/LAeoQvOHF0w?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Personaju asta cica  e concurenta pe la emisiunea aia cu dragostea,cu mama dracu...de la kanal d
Ascultati ultima parte din filmare 3:10 pana la final

Ba nene ba,au inceput astia sa duca la tv numa videochatiste,curve,prostituate,videochatisti,pesti,interlopi.....ba nene ba,deja parca e tot mai groasa situatia
Nu mai vezi o emisiune de cultura,de una alta din care poti sa inveti ceva util
Nu zic,si mie imi place sa fac una,alta....da nu ma duc la tv sa fiu dat ca exemplu sa se uite copii la mine si sa zica uite eu vreau sa fiu ca ala,adica o lichea ordinara
Copiii,adolescentii chiar si tinerii majori,trebuie sa vada emisiuni educative,frumoase,unde sunt doar exemple bune,ca ei sa isi doreasca sa se faca doctori,ingineri,fizicieni,nu sa zica vreau sa ma fac interlop sau fetele sa spuna vreau sa ma fac videochatista....

Aveti legatura mai departe ca deja m-am enervat

Edited by I2O, 03 December 2019 - 15:18.


#2
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014
Treaba cu tv-ul e simpla. TV-ul are niste setari. Intri in el si stergi toate canalele de cacat.

#3
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,349
  • Înscris: 11.08.2003
Chiar si tu ii promovezi acum.
Dar, pe langa eliminarea programelor de rahat de la televizor, mai o varianta... renunta la el!Sau iti place sa te enervezi singur? Posted Image

Edited by sorin147, 03 December 2019 - 15:27.


#4
Gbr_smt

Gbr_smt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,330
  • Înscris: 29.09.2011
si cand ma gandesc ca nevasta-mea se ia de mine ca ma uit prea mult la tv si eu ma uit doar pe digi la meciuri si pe history..

Edited by Gbr_smt, 03 December 2019 - 15:28.


#5
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007
Canalele TV, asa- zis comerciale, au doar "divertisment" de doi bani si emisiuni indoielnice si stupide, concepute pentru imbecili - si asta se stie, nu de ieri, de azi...

Edited by sylvius, 03 December 2019 - 15:28.


#6
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Eu nu ma uit,dar din pacate se uita prea multi tineri care tot din pacate vor sa fie asa.....Posted Image

#7
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Asta e ca bancu ăla cu doi milițieni care găsesc un rahat în drum și gustă din el ca să-și dea seama dacă e rahat.

#8
lu_chus

lu_chus

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 02.07.2019
Nu prea mai ai ce sa vezi la tv in ziua de azi, mai mult emisiuni tampite si personajele mentionate mai sus de tine. Da, e periculos pentru tineri dar asta numai pentru cei care au exemplare de genul ala sin familie sau de care familia nu s-a ocupat/interesat. E adevarat ca mai sunt si exceptii unde orice au facut parintti tot nu a iesit nimic din copil dar macar sunt mai rare

#9
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,287
  • Înscris: 13.01.2011
I2O
Ai telecomanda stricată :lol: ?

#10
burkina

burkina

    Shemhamphorash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,799
  • Înscris: 07.10.2017

View PostI2O, on 03 decembrie 2019 - 15:29, said:

Eu nu ma uit,dar din pacate se uita prea multi tineri care tot din pacate vor sa fie asa.....Posted Image

Consecinte:

https://editie.ro/in...olile-craiovene

https://editie.ro/in...beti-functional

Eu nu mai cred in intamplari de mult. Nu exista asa ceva. Adica, sistemul asta de indobitocire cu TV + pacanele pe smarphone (facebook etc) e premeditat.

#11
lu_chus

lu_chus

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 02.07.2019

View Postcrisstonne, on 03 decembrie 2019 - 15:43, said:

I2O
Ai telecomanda stricată Posted Image ?
Problema e ca la mai toate posturile TV din Romania intalnesti situatia descrisa.

#12
alin632

alin632

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,712
  • Înscris: 05.09.2011
Ai o telecomandă, butonează pe un alt canal, nu-ți pierde timpul și nervii pentru asemenea emisiuni de cacao. Chiar și eu sunt surprins cum se uită oamenii "hipnotizați" la emisiuni de genul. Posted Image

#13
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,287
  • Înscris: 13.01.2011

View Postlu_chus, on 03 decembrie 2019 - 15:45, said:


Problema e ca la mai toate posturile TV din Romania intalnesti situatia descrisa.

Nu știu cum, dar eu nu mă întîlnesc cu ele, nici cu telenovelele, nici cu...

#14
pirpy

pirpy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 24.01.2007
O alternativa --->  AICI  (unele emisiuni nu mai sunt in grilele de program dar sunt destule alternative)

#15
lu_chus

lu_chus

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 02.07.2019

View Postcrisstonne, on 03 decembrie 2019 - 15:49, said:

Nu știu cum, dar eu nu mă întîlnesc cu ele, nici cu telenovelele, nici cu...
Eu nu mai intalnesc deloc, ma uit mai bine pe Netflix, HBO, Youtube

#16
Dihorul Razboinic

Dihorul Razboinic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,322
  • Înscris: 01.10.2006
Daca as fi statul m-as gindi sa bag o acciza pe astfel de programe. Si pe tocshouri.

#17
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,500
  • Înscris: 13.06.2004
De aia televizorul a devenit mai mult obiect de decor şi nu sunt tentat să-mi iau vreun L.C.D. Prea multă prostie în lume şi ne ducem în jos. Nu vreau să-mi fac prea multe sânge rău văzând relele şi inepţiile...
În casele Românilor există 2 maşini de spălat: una de spălat rufe, cealaltă de spălat creiere.

Edited by djl, 03 December 2019 - 16:01.


#18
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View Postlu_chus, on 03 decembrie 2019 - 15:39, said:

Nu prea mai ai ce sa vezi la tv in ziua de azi, mai mult emisiuni tampite si personajele mentionate mai sus de tine. Da, e periculos pentru tineri dar asta numai pentru cei care au exemplare de genul ala sin familie sau de care familia nu s-a ocupat/interesat. E adevarat ca mai sunt si exceptii unde orice au facut parintti tot nu a iesit nimic din copil dar macar sunt mai rare
Sa stii ca nu-i tot timpu asa
Stiu fete care au ajuns ultimele taraturi si ele se trageau din familii bune,cu parinti de calitate atat intelectual cat si moral

View Postcrisstonne, on 03 decembrie 2019 - 15:43, said:

I2O
Ai telecomanda stricată Posted Image ?
Eu nici nu ma uit la tv.....

View Postburkina, on 03 decembrie 2019 - 15:44, said:

Consecinte:

https://editie.ro/in...olile-craiovene

https://editie.ro/in...beti-functional

Eu nu mai cred in intamplari de mult. Nu exista asa ceva. Adica, sistemul asta de indobitocire cu TV + pacanele pe smarphone (facebook etc) e premeditat.
Nici eu

Edited by I2O, 03 December 2019 - 16:03.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate