Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
macbook pro 16 VS AMD Laptop

Sistem ON-GRID fara curent din re...

rectin Romania - site uri fake

Recomandare telefon
 Achizitie SSD

Cum se vor numi romanii care vor ...

Recomandare videoproiector buget ...

Are importanta unde este faza sau...
 Sunt bune apometrele radio?

SUA intenționeaza sa interzi...

Piscina + pompa + diferential = c...

Micro sd pentru modulator fm
 Izolare fonica, camera cu autoade...

Cum scot peretele alb

Mariri de taxe si tva

Intrebari legate de AC si functia...

Xiaomi imperecheat cu iphone?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

stefstefstef

stefstefstef

Junior Member

• Grup: Junior Members
salut, vrea maica-mea sa si ia un xiaomi amazfit bip, ea are un iphone 8, ultimul ios; ideea e ca ar vrea sa primeasca notificari whatsapp, facebook, apeluri si cam atat. sa ii tina bateria cat de cat ok. stiu ca ceasul in sine are tot ce am enumerat eu, mai putin imperecherea cu iOS, asadar, a reusit cineva sa faca asta? merge cum trebuie? trimite notificari ce pot fi vizualizate pe ceas? TIA

antiqque

antiqque

Member

• Grup: Validating
Instalezi asta https://apps.apple.c...fit/id938688461 si ar trebui sa mearga Posted Image

• Working with multiple smart devices
Supporting Mi Band, Amazfit Bip, Mi Body Composition Scale, Mi Scale, Amazfit Pace, and Amazfit Smart Chip, etc.

Edited by antiqque, 28 November 2019 - 14:27.

business11

business11

Info Austria

• Grup: Senior Members
Instalzi MiFit sau AmazFit Notify & Fitness si ar trebui sa functioneze, cica de la iOS 13 sau nu stiu care au aparut ceva probleme cu notificarile.

Edited by business11, 28 November 2019 - 14:29.

stefstefstef

stefstefstef

Junior Member

• Grup: Junior Members

antiqque, on 28 noiembrie 2019 - 14:27, said:

Instalezi asta https://apps.apple.c...fit/id938688461 si ar trebui sa mearga Posted Image

business11, on 28 noiembrie 2019 - 14:28, said:

Instalzi MiFit sau AmazFit Notify & Fitness si ar trebui sa functioneze, cica de la iOS 13 sau nu stiu care au aparut ceva probleme cu notificarile.

mersi prieteni, i am dat comanda acum. o zi faina sa aveti!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate