Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...
 

ajutor legat de pariuri

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#73
dannyetlv

dannyetlv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 13.08.2016

View PostDihorul Razboinic, on 23 noiembrie 2019 - 11:55, said:

Eu zic ca nu exista cistig usor pentru unul care nu are treaba cu vreo echipa, sa stie de exemplu ca aia sunt balonati si vor pierde a doua zi. Daca ai putea cistiga usor casa de pariuri ar sti cum (sunt in breasla doar) si ti-ar contracara sansele.

Oricum, nu inteleg. Daca vrei sa faci bani, de ce nu mergi pe programare? Ai doar de cistigat. De ce sa risti cind sortii sunt impotriva ta?
Fiindcă nu îmi mai place, nu mai găsesc în ea fel de pasiune.
Cred că e și din cauză că eram și fascinat și obsedat de mic de computere, iar în liceu eram iar entuziasmat de programare. Într-o vreme eram obsedat de programe și metode de optimizare, ca să faci chiar și un calculator vai de el să meargă mult mai repede, apoi am realizat că e inutil să fiu obsedat de optimizare. Acum am ajuns de la fascinație și obsesie la dezinteres total față de informatică în general.
Nu e vorba că nu am habar absolut deloc. Ultima dată am făcut din tutorial de pe youtube clona la NetFlix în nodejs. Nu mai găsesc interes în info, și nu știu ce să caut să-mi reprindă interesul. Sunt așa dinainte de pariuri.

#74
Dihorul Razboinic

Dihorul Razboinic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,322
  • Înscris: 01.10.2006
Citeste un manual de info din liceu pe care nu l-ai citit. Sau urmeaza un curs in domeniu, poate ti se aprinde un beculet. Vezi ce gasesti pe futurelearn de exemplu, au cursuri care pot fi urmate gratis.

Sau gaseste alta activitate utila. Pariurile sunt foarte paguboase, te usuca de bani si pe tine, si pe cei care inca iti mai dau bani.

Edited by Dihorul Razboinic, 23 November 2019 - 16:39.


#75
_-Aether-_

_-Aether-_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,193
  • Înscris: 29.09.2019
Industria merge inainte.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate