Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 

Torn City

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
VladBull

VladBull

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 25.06.2008
Salut, mai joaca cineva Torn City?

Nici nu stiu exact unde sa in incadrez in forum deoarece este un Text-Based MMORPG, se poate juca pe Android sau browser.
jocul este foarte compelx dupa ce ajungi la nivel mai mare, primele 1-2 saptamani este destul de boring si incet, dar dupa ce se deblocheaza anumite beneficii (factiuni,companii, zboruri, cazino, etc) incepe sa te prinda si sa nu il mai lasi.

Este genul de joc pe care il joci cu anii si in care ai nevoie de rabdare si mult timp ca sa faci level/bani/respect. Sunt jucatori in factiunea mea de Romani care joaca de peste 10-14 ani.

Incept cu un caracter in orasul Torn, level 1, fara statusuri si cu nimic in mana Posted Image Incet incet lucrezi la sala ca sa iti cresti statusurile, creste level-ul, intrii in factiuni mai puternice si incepi sa ataci oameni, faci diferite crime si ataci oameni, poti sa lucrezi la diferite companii si la level 15 sa incepi sa zbori si sa faci trafic (de aici incepi sa faci bani calumea)

Daca vi se pare interesant sau daca deja il jucati si vreti o factiune de romani, va astept in joc si va pot ajuta cu sfaturi si pe cei noi cu bani in caz ca aveti nevoie de una alta:)

Desigur, daca nu ati auzit inca de joc si vreti sa il incercati, o sa va rog sa intrati pe referall-ul meu dand click pe link-ul de mai jos si va ajut cu ce pot Posted Image

Edited by Karhu, 19 November 2019 - 14:02.
scos referral


#2
stefstefstef

stefstefstef

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 28.10.2019
pare interesant, il incerc acum:)))

#3
VladBull

VladBull

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 25.06.2008
Daca iti place, imi zici si te ajut cu ce pot ca sa treci peste prima parte mai inceata si boring ;) vezi ca poti sa ma cauti in joc si sa imi scrii. sau sa te uiti in partea de jos la "bulinele" verzi daca ti-a scris cineva (eu :) )
Zi frumoasa!

#4
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 06.09.2004
pai in primul rand, ai putea sa editezi link-ul si sa scoti referral-ul. daca vrea cineva sa-ti dea referral, ii dai link-ul pe privat. e o chestie de bun simt pe forum.

#5
VladBull

VladBull

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 25.06.2008

 born2lose, on 19 noiembrie 2019 - 13:33, said:

pai in primul rand, ai putea sa editezi link-ul si sa scoti referral-ul. daca vrea cineva sa-ti dea referral, ii dai link-ul pe privat. e o chestie de bun simt pe forum.

Salut, scuze dar nu vad de ce sa fie o chestie de bun simt sa pui fara referral.
Sunt multi neatenti care o sa isi faca cont fara referral si nu o sa ii pot ajuta.

Am considerat ca link-ul cu referral este cel mai ok ca sa stiu cine intra prin mine si pe cine sa ajut.

Again, daca am gandit prost, scuze. dar dupa mintea mea cu sau fara referral este egal pt restul si un beneficiu pt mine Posted Image

Dar asa o sa fac, fara referral link. Cine vrea sa intre prin referall-ul meu si sa fie ajutat in joc cu bani si sfaturi, poate sa scrie aici inainte sa faca cont!

O zi frumoasa.

Edited by VladBull, 19 November 2019 - 19:23.


#6
mariusixy

mariusixy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,393
  • Înscris: 28.09.2008

 VladBull, on 19 noiembrie 2019 - 11:47, said:

Salut, mai joaca cineva Torn City?

Nici nu stiu exact unde sa in incadrez in forum deoarece este un Text-Based MMORPG, se poate juca pe Android sau browser.
jocul este foarte compelx dupa ce ajungi la nivel mai mare, primele 1-2 saptamani este destul de boring si incet, dar dupa ce se deblocheaza anumite beneficii (factiuni,companii, zboruri, cazino, etc) incepe sa te prinda si sa nu il mai lasi.

Este genul de joc pe care il joci cu anii si in care ai nevoie de rabdare si mult timp ca sa faci level/bani/respect. Sunt jucatori in factiunea mea de Romani care joaca de peste 10-14 ani.

Incept cu un caracter in orasul Torn, level 1, fara statusuri si cu nimic in mana Posted Image Incet incet lucrezi la sala ca sa iti cresti statusurile, creste level-ul, intrii in factiuni mai puternice si incepi sa ataci oameni, faci diferite crime si ataci oameni, poti sa lucrezi la diferite companii si la level 15 sa incepi sa zbori si sa faci trafic (de aici incepi sa faci bani calumea)

Daca vi se pare interesant sau daca deja il jucati si vreti o factiune de romani, va astept in joc si va pot ajuta cu sfaturi si pe cei noi cu bani in caz ca aveti nevoie de una alta:)

Desigur, daca nu ati auzit inca de joc si vreti sa il incercati, o sa va rog sa intrati pe referall-ul meu dand click pe link-ul de mai jos si va ajut cu ce pot Posted Image
Cum sa ramai fara vedere?
Jocul asta e ideal.

#7
VladBull

VladBull

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 25.06.2008

 mariusixy, on 06 decembrie 2019 - 00:08, said:

Cum sa ramai fara vedere?
Jocul asta e ideal.

Adica?:D

#8
mariusixy

mariusixy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,393
  • Înscris: 28.09.2008

 VladBull, on 06 decembrie 2019 - 11:20, said:



Adica?:D
Am instalat ieri jocul.Cand am vazut iconitele din joc am dat dezinstalare imediat.

#9
stefstefstef

stefstefstef

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 28.10.2019

 mariusixy, on 06 decembrie 2019 - 11:28, said:

Am instalat ieri jocul.Cand am vazut iconitele din joc am dat dezinstalare imediat.
ce sa instalezi?... e browser-based..

#10
mariusixy

mariusixy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,393
  • Înscris: 28.09.2008

 stefstefstef, on 06 decembrie 2019 - 12:18, said:


ce sa instalezi?... e browser-based..
Jocul!!!!
L-am instalat de pe market. Cred ca are 32 Mb.

#11
VladBull

VladBull

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 25.06.2008
Da, este si browser based si aplicatie pe telefon.
Este text based, de aia am specificat, nu toti apreciaza astfel de jocuri.
Mersi oricum de incercare. Posted Image

Daca mai incercati sa il instalati, va rog sa imi bagati numele la referral, ca cel de pe forum, va mai ajut daca va place jocul ;)

Edited by VladBull, 06 December 2019 - 23:09.


#12
VladBull

VladBull

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 25.06.2008
Wow, a trecut ceva timp! :) cineva nou/vechi pe aici? :P

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate