Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...
 

Televizor Smart Android LED Star-Light, 81 cm, 32DM6500, HD

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
dorup2001

dorup2001

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 30.08.2005
La scanare nu-mi gaseste canalele digitale, doar cele analogice. Am cablu de la rds. Prin receiver e ok, dar as vrea sa renunt la el. Nu pot gasi unde sa salectez dvb-t.

#2
lau83

lau83

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 987
  • Înscris: 14.05.2010

 dorup2001, on 19 noiembrie 2019 - 10:18, said:

La scanare nu-mi gaseste canalele digitale, doar cele analogice. Am cablu de la rds. Prin receiver e ok, dar as vrea sa renunt la el. Nu pot gasi unde sa salectez dvb-t.
Dai scanare automata analogic+digital si selecteaza dvb-c si selecteaza tara România

#3
adyrafy

adyrafy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 441
  • Înscris: 16.10.2007
Trebuie sa setezi de la Source DVB-C. By default e ATV sau DVB-T. Din acest motiv nu iti gaseste la scanare altceva.

#4
crocko.dilul

crocko.dilul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,533
  • Înscris: 30.07.2007

 lau83, on 19 noiembrie 2019 - 10:24, said:

Dai scanare automata analogic+digital si selecteaza dvb-c si selecteaza tara România
La mine n-a mers pana n-am selectat Finlanda.
In fine, ideea era ca daca selectam Romania nu pvedea niciun canal digital, exact precum initiatorul.

#5
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,082
  • Înscris: 29.01.2016

 crocko.dilul, on 19 noiembrie 2019 - 12:30, said:

La mine n-a mers pana n-am selectat Finlanda.
In fine, ideea era ca daca selectam Romania nu pvedea niciun canal digital, exact precum initiatorul.
Confirm si eu ca merge cu tara nordica. Si eu tot Finlanda am ales cand am instalat pentru cineva si a fost ok, a gasit tot. Cablu de la UPC.

#6
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,459
  • Înscris: 09.03.2007
Cum arată frecvențele pe digital? Poți face o captură când scanezi o frecvență digitală?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate