Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Achizionare Gopro

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
FuN-dmG

FuN-dmG

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 14.04.2008
Salutare,

Doresc sa achizionez un gopro, dar nu ma pot decide asupra modelului.
Am citit cateva pareri despre hero 7 black si silver si am inteles ca se incalzesc cam tare. Merita diferenta pana la hero8?

Camera va fi folosita pentru filmari in concedii, nimic profi. Va fi achizitionata in seara asta, cel tarziu maine de la emag/altex/flanco deorece accepta vouchere benefits.

Am buget pentru toate trei variantele.
As avea nevoie si de un card pentru camera..cred ca un 32-64gb ar fii suficient, ceva recomandari la capitolul asta?

Multumesc anticipar

#2
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,374
  • Înscris: 15.11.2005
osmo action.....

#3
Kean

Kean

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 14.09.2016

View PostFuN-dmG, on 10 noiembrie 2019 - 09:35, said:


Am citit cateva pareri despre hero 7 black si silver si am inteles ca se incalzesc cam tare. Merita diferenta pana la hero8?


Se incalzesc cand tragi in 4K.La HD nu.Eu am un Sony fdr x3000 si sunt multumit de el.L-am luat pentru ca are incorporat in el un stabilizator optic si elimina aproape total inclinatiile mainilor daca filmezi din mers.Cat priveste cardul sa nu fie sub 64Gb sa ai suficienta rezerva.La filmare 4K poti lua ca o regula grobiana 2minute pentru fiecare Gb.Si viteza de citire sa nnu fie sub 90Mb/s

#4
gushpi

gushpi

    cârcotaș

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,945
  • Înscris: 17.01.2012
dacă e doar pt calculatorul de acasă... nu merită diff de bani!
cardul de 32 e mic... după 10 pârtii l-ai umplut!

io am o panaramă care are și cameră pe spate, și e enervant :(

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate