Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Verificare link suspect (cum?)

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Era doar un update la un key pe care-l aveam instalat de vreo 2 ani. N-am fost atent ca era pentru x 64, ca in trecut, i-am mai dat update si nu s-a intamplat nimic. Dar ma rog, asta nu e o discutie de purtat aici. Ar putea fi totusi asta cauza?
Cum se procedeaza cu Clean Blue? Am ABP instalat acuma. L-am avut si inainte, dar tocmai atunci era dezactivat.

Edited by myshyk, 07 November 2019 - 21:00.


#20
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
De fapt link-ul ala duce catre ceva capcha daca inteleg eu bine din ce fac aici. Sau asa pare.

https://urlscan.io/result/2d87c28b-c802-456b-a0ad-5a4048042b13



#21
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Bun, multumesc pentru intelegere si ajutor!Posted Image

#22
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
LE: Se poate intra pe link-ul pus de mine mai sus si se vede exact ce se petrece cand se acceseaza saracia aia de link. Sunt niste redirecturi si se acceseaza niste IP-uri, goagle, highwind si inca ceva. Eu zic ca e doar intamplare. A rulat ceva mizerie fix cand ai inchis reclama de pe SP.

#23
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,261
  • Înscris: 01.12.2001
Clean blue e tema de la Softpedia.
Alegi din stg jos.

Și DA. Duce către un cod captcha și apoi trece în ecranul 2 sau la a doua încercare, voia sa descarce un apk. Ca-s pe telefon. Posibil pe Win sa descarce un exe

Edited by dorin_2k, 07 November 2019 - 21:15.


#24
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Si ar mai fi o nelamurire: Am gasit un log "windows update" cam ciudat, e de forma aceasta:
Attached File  log2.JPG   160.71K   24 downloads
Interesant e ca lipsesc exact minutele cand am luat-o-n brate cu MEKA.
  "Ezixta o iesplicatie"?
Se apare ca chestia asta rula undeva in spate, si imi mai apareau din cand in cand ceva anunturi de tipul "##### s-a oprit....., " cerand sa-l inchid sau sa caute solutie pe net.

#25
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
De obicei "vizitatorii" nepoftiti asta fac, incearca sa opreasca ferestre update in primul rand si in al doilea rand sa se ascunda de detectia AV-ului. Mai apoi se apuca si fac prostii.

#26
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,423
  • Înscris: 10.08.2005

View Postmyshyk, on 07 noiembrie 2019 - 21:21, said:

Si ar mai fi o nelamurire: Am gasit un log "windows update" cam ciudat, e de forma aceasta:
Attachment log2.JPG
Interesant e ca lipsesc exact minutele cand am luat-o-n brate cu MEKA.
  "Ezixta o iesplicatie"?
Se apare ca chestia asta rula undeva in spate, si imi mai apareau din cand in cand ceva anunturi de tipul "##### s-a oprit....., " cerand sa-l inchid sau sa caute solutie pe net.
da exista, se numeste javascript

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate