Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 

OnePlus achizitie?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
robytupa

robytupa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 397
  • Înscris: 30.04.2016
Salut! Sunt utilizator de iPhone am folosit iPhone 7 Plus si acum de 2 ani folosesc iPhone X si simt nevoia sa fac o schimbare. Noile iPhone nu prea imi fac cu ochiul si nici nu mi s-ar parea normal sa dau 1000 euro pe un telefon care este aproape acelasi cu cel care il detin acum.
Am tot fost cu ochii pe aceasta firma de telefoane, OnePlus, si tot vad ca sunt laudate, dar inca nu inteleg de ce.
Pentru cei care au folosit telefoane de la OnePlus ce experiente ati avut cu ele? Ati fost dezamagiti de anumite aspecte sau ati avut probleme/defecte cu ele? Softul este chiar asa curat si fluid pe cat se zice? Pe mine ca utilizator ma intereseaza in primul rand ecranul si difuzoarele sa fie foarte bune deoarece sunt consumator inrait de Youtube,netflix,twitch.

#2
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 06.09.2004
ma apuc eu imediat sa-ti fac o sinteza a topicurilor din sectiunea asta de oneplus, dar sa stii ca o sa dureze, e foarte multa informatie... ma intreb totusi cum de n-ai gasit-o si tu.

#3
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006

View Postrobytupa, on 07 noiembrie 2019 - 07:32, said:

Pentru cei care au folosit telefoane de la OnePlus ce experiente ati avut cu ele?
Foarte bune!

View Postrobytupa, on 07 noiembrie 2019 - 07:32, said:

Ati fost dezamagiti de anumite aspecte sau ati avut probleme/defecte cu ele?
Depinde de asteptari... Sunt si persoane care au fost dezamagite. Personal, n-am avut multe sa le reprosez (avut 3T si 5T).
Defecte majore, nu, si nici n-am auzit. Dar pentru orice probleme care se incadreaza in garantie, ti le rezolva baietii fara nici o problema. Il trimiti la ei DHL sau UPS si il primesti inapoi in cateva zile reparat (daca il cumperi de pe site-ul oficial, altfel "te descurci" cu garantia magazinului).

View Postrobytupa, on 07 noiembrie 2019 - 07:32, said:

Softul este chiar asa curat si fluid pe cat se zice?
Da, este. Este aproape identic cu Androidul "curat" de la Google, doar ca are mai multe optiuni de customizare.

View Postrobytupa, on 07 noiembrie 2019 - 07:32, said:

Pe mine ca utilizator ma intereseaza in primul rand ecranul si difuzoarele sa fie foarte bune deoarece sunt consumator inrait de Youtube,netflix,twitch.
Display-ul de pe ultimele modele este foarte laudat, amoled Samsung cu refresh de 90Hz. La partea de sunet, depinde cu ce vrei sa il compari... Sunet bun sau rau, depinde din nou de gust, ureche sau asteptarile fiecaruia.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate