Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Electronica pentru copii

Anouk - SACRIFICE

CASS 10% pe dobanda depozite banca?
 Criza de generatoare electrice HY...

Montaj semineu pe pardoseala parc...

FATMA -

Institutia medierii
 Mașini mici fașneț...

La multi ani @persona695!

La Multi Ani de Sfantul Andrei!

Trebuie sa economisim energie sau...
 That '90s Show (2023 - ...)

Recomandare cablu display-port (p...

Aparat pentru masurare radiatii t...

Unde vedem parada militara Bucure...

Inlocuire firmware modul internet IP150 Paradox

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

hightech-sys

hightech-sys

Active Member

• Grup: Members
Am o alarma Paradox si un modul IP150 prin care reuseam odata sa ma conectez de la distanta pentru controlul acesteia

In urma unui upgrade esuat de firmware de la v1.26 la V4.40.011 se pare ca nu mai reusesc sa ma conectez la acesta ..... la finalul upgrade-lui am primit o eroare si nu un mesaj de confirmare a operatiunii de upgrade si de atunci nu mai reusesc sa fac nimic cu acesta

As dori sa stiu ce alte alternative ar putea sa mai existe pentru inlocuirea versiunii de firmware ...... varianta clasica prin InField nu functioneaza intrucat nu se mai conecteaza in ciuda faptului ca ii pot vedea IP-ul cu IP Explorer Tools

Cineva mi-a recomandat utilizarea programelului TFTP server pentru inlocuirea firmware-lui insa nu am reusit nimic nici cu acesta

Ce alte programe ar mai putea fi utilizate pentru inlocuirea firmware-lui?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate