Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Accesorii iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
333 replies to this topic

#325
Silent_Runner

Silent_Runner

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,633
  • Înscris: 29.05.2004

View Posttudor_ionutz2000, on 23 iulie 2021 - 11:24, said:

[...] iti recomand combinatia de la Pitaka, husa + suport magnetic care e ce trebuie.

E tot combinația recomandată de r_ionescu?

View Postr_ionescu, on 23 iulie 2021 - 14:12, said:

Eu folosesc un suport fără încărcare wireless și sunt extrem de mulțumit. Nu a picat niciodată!

Ai mers și pe drumuri accidentate? Eu merg des pe drumuri forestiere...

#326
r_ionescu

r_ionescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,470
  • Înscris: 07.07.2010
Cu gropi, dâmburi .. din astea? Da! Forestiere? Nu chiar dar am mers și 7 km până la o plajă în Grecia pe off-road dar când merg off-road, am câțiva km/h așa că e irelevant!

Acum, nimeni nu-ți poate garanta că va fi 100% OK pentru tine dar, în mod clar, prinderea magnetică de la Pitaka este foarte bună! Mie nu mi-a picat până acum!

Ai putea sa le achiziționezi și de pe eMag și faci mai ușor retur dacă totuși vei fi nemulțumit (slabe șanse dar nu se știe)!

#327
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,664
  • Înscris: 15.12.2009

View PostRazvan_N, on 23 iulie 2021 - 09:59, said:

Îmi puteți recomanda un suport auto (neapărat cu încărcare wireless!) care să țină telefonul (11 Pro Max) mai ferm?
Un sistem de la quad lock. Am.avut pe 11, acum am pe 12. Îl folosesc pe bicicleta dar am și suport auto de la ei. Poți sa te și dai peste cap cu mașina și telefonul nu sare de acolo. Au și modul wireless. Nu e ieftin dar merită.


https://www.quadlockcase.eu/

#328
r_ionescu

r_ionescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,470
  • Înscris: 07.07.2010
Arată butucănos și e urât cu crengi! :lol:

#329
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,664
  • Înscris: 15.12.2009
E pentru offroaderi.
Eu unul țin tel fără husa. O pun doar cand ies la ture.

Edited by ro_explorer, 26 July 2021 - 01:33.


#330
adypac86

adypac86

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 18.12.2012
Salutare detin un 11 pro max  si doresc sa va intreb cei care aveti sau ati avut huse Nomad : … sunt ok husele in timp ?
Am degand sa cumpar 2 bucati : una slim si alta care inbraca tot telefonul … ambele ma va costa 500 lei sau mai mult si prefer sa ma informez inainte de a cumpara .
Multumesc .

#331
Silent_Runner

Silent_Runner

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,633
  • Înscris: 29.05.2004
Pentru iPhone 11 Pro Max, am luat pana la urma combinatia de husa+suport magnetic cu incarcare de la Pitaka (husa KI1101MP, suport MagEZ Qi).
Super-solid, clar nu mai cade telefonul, multumesc mult celor care mi-au facut recomandarea!

(am comandat prin OLX, era mai ieftin decat pe site si au venit cu factura)

Edited by Razvan_N, 24 August 2021 - 22:55.


#332
Doggfather

Doggfather

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 948
  • Înscris: 26.09.2005
Pentru cine intereseaza Husa Fibra Aramida Pitaka MagEZ Pentru Apple IPhone 11 / 11  Pro . Max , Car Case Magnet 50% reducere pe gsmnet
Ma poate ajuta cineva cu o activare esim la Orange sa deblochez un 11 pro ? Pm

#333
miky18

miky18

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 22.09.2021
salutare,
as avea posibilitatea sa cumpar un 11 pro de la un amic, dar nu stiu daca nu ar fi mai bine sa investesc direct intr-un 13Pro? Pana acum am avut numai android, de asta si nici nu stiu daca sa investesc direct 1300 de euro sau mai bine 400 ca astfel sa vad daca imi place si ma impac cu ios? Intrebare adresata celor care planifica sa cumpere un 13 pro si care au avut atat 11 cat si 12, sau poate doar 11 si acum fac un upgrade pe 13. Mersi

#334
birau1982

birau1982

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,784
  • Înscris: 07.01.2010
Eu am 11 Pro și nu simt nevoie sa fac upgrade, nici la 12 ori 13. Tu știi ce așteptări ai de la IPhone. Dacă ar fi sa cumpăr acum as lua minim 12 sau chiar 13.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate