Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Diametru si "model" teava...

Eroare L3 dezumidificator StarLight

caut si nu gasesc Philips casetofon

Cum trec la noul Google Analytics?
 problema logare pe iCloud si tele...

Ce sa aleg dintre urmatoarele mod...

Carduri microSD comparatie

Spiritism
 Evacuare condes centrala termica ...

Carucior furtun de 3/4

Recomandare vas wc cu bideu integ...

Multifunctionala care sa scaneze ...
 Fotbal pe oculus meta quest 3

Renuntare oferta angajare in detr...

Am joc cumparat si nu-l mai pot f...

Pardoseala foarte denivelata apar...

Transfer

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

whotfcares

whotfcares

New Member

• Grup: Candidate Members
Salut. Sunt la un liceu cu un profil tehnologic si as vrea sa ma mut. Din diferite motive, am colegi in clasa care nu stiu nici ce e ala verb in clasa a IX-a, nu stiu sa scrie corect gramatical, e plin de *rromi si prostia domina.

Vreau sa ma mut la un liceu teoretic, pe Filologie numai ca nu prea inteleg care sunt cerintele, despre diferente etc

Edited by Karhu, 17 October 2019 - 17:09.

trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

Guru Member

• Grup: Senior Members
Nu te-au lamurit la secretariat ?!

Kean

Kean

Senior Member

View Postwhotfcares, on 17 octombrie 2019 - 14:20, said:

Vreau sa ma mut la un liceu teoretic, ,

Daca crezi ca ai talente ca scriitor,scenarist,actor,muzician (nu manelist) muta-te.Daca nu fereste-te de filologie ca dracu de tamaie ca iti blochezi viitorul sau o iei de la capat dupa 4 ani.

persona695

persona695

Senior Member

View Postwhotfcares, on 17 octombrie 2019 - 14:20, said:

Salut. Sunt la un liceu cu un profil tehnologic si as vrea sa ma mut. Din diferite motive, am colegi in clasa care nu stiu nici ce e ala verb in clasa a IX-a, nu stiu sa scrie corect gramatical, e plin de *rromi si prostia domina.

Vreau sa ma mut la un liceu teoretic, pe Filologie numai ca nu prea inteleg care sunt cerintele, despre diferente etc
ai intrat la tehnologic pentru ca nu ai avut nota mare la admitere si acum vrei transfer
cauta un liceu teoretic si intreaba-i daca primesc transferuri
cu diferentele te lamuresc ei la secretariat

whotfcares

whotfcares

New Member

• Grup: Candidate Members

View Postpersona695, on 17 octombrie 2019 - 21:00, said:

ai intrat la tehnologic pentru ca nu ai avut nota mare la admitere si acum vrei transfer
cauta un liceu teoretic si intreaba-i daca primesc transferuri
cu diferentele te lamuresc ei la secretariat
Defapt nu am putut da examenul national din cauza ca am avut probleme cu profesorul de mate. Am avut in fiecare an profesorii schimbati si crezi ca am putut sa mai invat ceva.? Fiecare avea un mod diferit de predare si apropo, au fost 5 corigenti din 22 iar de la 22 am fost 28 si au ramas 6 repetenti. Stiu da pare oarecum o minciuna dar asa e. Am avut media 1-8 8,37 iar semestrul asta in clasa a noua am cea mai mica nota 6 la mate. Nu-s eu vreun geniu dar la liceul asta nu ai cum sa inveti. Era mult mai greu in generala decat aici sa fiu sincer

antoniu200

antoniu200

Junior Member

• Grup: Junior Members
Salut! Va trebui, în principiu, să dai un examen de diferență. Acele examene nu sunt foarte grele, de obicei. Se trec relativ ușor. Recomand să întrebi la tine la secretariatul școlii. Dacă nu te ajută, mergi la școala la care vrei să te muți și intrebi acolo. Dacă nici așa, vorbești cu părinții tăi să treacă pe la cele două școli, vezi ce informații primesc ei.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate