Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Recomandare magazin achizitie portofel din piele

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Gbr_smt

Gbr_smt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,330
  • Înscris: 29.09.2011
Hello,
As dori sa imi cumpar un portofel din piele, vertical, mai calitativ, ca si buget undeva pana in 300 RON mi se pare ca ar fi limita mea.
Imi puteti recomanda un magazin in Bucuresti care se ocupa cu chestii din piele calitative? Nu as vrea sa il dau comanda online, as vrea sa il vad intai pentru ca sunt sanse sa nu imi placa.
Imi cer scuze daca a mai fost deschis vreun topic cu aceasta tema, rog moderatorul sa il mute, eu personal nu am gasit si de aceea am deschis unul nou.

#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,481
  • Înscris: 19.04.2009
Eu am gasit in Samsonite Store in Cluj Vela Pello http://www.verapelle...eather-wallets/

Prin 2015. Vreo 250 RON fusese, il am si acum.

Doar ca acum mai pastrez cardurile in el si cam atat... nu-l mai iau cu mine. Am totul in Google Pay :lol:

#3
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Tot un samsonite am si eu unul mai simplut, orizontal. Il am de vreo 5 ani si nu s-a cojit, arata impecabil. Luat din viena la "oferta" dintr-un mall.

#4
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,521
  • Înscris: 05.06.2009
incearca la reprezentantele/magazinele polo assn din malluri (sau la outletul din militari), sotul meu si-a cumparat acum o luna un astfel de portofel, era perioada reducerilor la colectia de vara si l-a cumparat la un pret foarte convenabil (150 lei).
acesta este portofelul:
https://www.macys.co...allet?ID=813469

daca nu, in promenada mall, la parter, exista un stand cu portofele si borsete/genti/curele pentru barbati, gasesti si acolo portofel vertical.

Edited by corinadaniela, 11 October 2019 - 10:14.


#5
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013
Ar mai fi si Benvenuti...
https://www.benvenut...rie/portmonee-1

#6
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,087
  • Înscris: 29.01.2016

 Gbr_smt, on 11 octombrie 2019 - 08:59, said:

Hello,
As dori sa imi cumpar un portofel din piele, vertical, mai calitativ, ca si buget undeva pana in 300 RON mi se pare ca ar fi limita mea.
Imi puteti recomanda un magazin in Bucuresti care se ocupa cu chestii din piele calitative? Nu as vrea sa il dau comanda online, as vrea sa il vad intai pentru ca sunt sanse sa nu imi placa.
Imi cer scuze daca a mai fost deschis vreun topic cu aceasta tema, rog moderatorul sa il mute, eu personal nu am gasit si de aceea am deschis unul nou.
In general, magazinele care au la vanzare obiecte din piele : pantofi, genti, serviete, sau elemente de marochinarie, etc. Cauta si tu prin mall-uri, sigur sunt astfel de magazine. Sau pe net adrese de magazine care se ocupa cu astfel de comert.

#7
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,115
  • Înscris: 22.05.2003
Hai ma, orice multinationalist ce se respecta trebuie sa aiba un portofel Koson!

https://www.koson.ro...rtofel-barbati/

Nici nu sunt scumpe.

#8
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,036
  • Înscris: 02.09.2005
daca vrei ceva minimalist iti recomand https://elanx.ro/
eu sunt f multumit

#9
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,411
  • Înscris: 24.02.2017
Portofele din piele tabacite vegetal si cusute manual, customizabile, gasiti aici:

https://www.coloniam...product=charlie

#10
Gbr_smt

Gbr_smt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,330
  • Înscris: 29.09.2011
va multumesc tuturor pentru sugestii, cateva modele de la Benvenutti mi-au atras atentia, o sa fac o vizita sa vedem ce si cum.

#11
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013

 Gbr_smt, on 11 octombrie 2019 - 12:03, said:

va multumesc tuturor pentru sugestii, cateva modele de la Benvenutti mi-au atras atentia, o sa fac o vizita sa vedem ce si cum.
Eu am de ei un portofel din piele de vreo 5 ani si arata inca ok....

#12
burkina

burkina

    Shemhamphorash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,799
  • Înscris: 07.10.2017
Musette. Romanesti. Super calitate. Au si website si magazine fizice in Malluri.

#13
Karhu

Karhu

    Heretic member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 39,897
  • Înscris: 25.06.2007

 Gbr_smt, on 11 octombrie 2019 - 08:59, said:

As dori sa imi cumpar un portofel din piele, vertical, mai calitativ,
Obisnuit sau RFID?

 Bogotta, on 11 octombrie 2019 - 11:46, said:

De 3x mai scumpe decat un Samsonite®

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate