Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

Batwoman (2019)

- - - - -
  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#55
dragos1405

dragos1405

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 24.10.2015
Serial aiurea si plin de personaje woke si BLM.

#56
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,256
  • Înscris: 05.01.2004

View Postraydenel, on 20 ianuarie 2021 - 22:10, said:

sper ca noua bw sa nu fie lesbiana!

Din discutia cu maica-sa atunci cand cautau apartament (apropo de adus fetele acasa) se pare ca este.

#57
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006

View Postraydenel, on 20 ianuarie 2021 - 22:10, said:

eu zic ca au continuat cat de cat decent, sper ca noua bw sa nu fie lesbiana! Posted Image)
putin cam trasa de ureche faza cu no body but suit, dar no, treaca-vino, n-a fost vreo capodopera nici primu sezon Posted Image
pare cat de cat ok noul personaj, are poveste cat de cat ok in spate pt a deveni supererou. sa vedem, ii mai dau o sansa

mi-ai adus aminte de 2 poze puse alaturi de impatitimi ai universului marvel....reiesea ca spiderman asta nou are un cur muuuuuult mai smecher si mai rotund ca si cpt marvel..care n-are deloc :)

#58
dexter_lab

dexter_lab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,390
  • Înscris: 31.10.2007

View Postraydenel, on 20 ianuarie 2021 - 22:10, said:

eu zic ca au continuat cat de cat decent, sper ca noua bw sa nu fie lesbiana! Posted Image)
putin cam trasa de ureche faza cu no body but suit, dar no, treaca-vino, n-a fost vreo capodopera nici primu sezon Posted Image
pare cat de cat ok noul personaj, are poveste cat de cat ok in spate pt a deveni supererou. sa vedem, ii mai dau o sansa

nu mai spera ca e lesbiana.

stie cineva ce masina e ala in care locuieste noua bw? pana acuma visam la bat-mobil, dar cand am vazut ca nu e in stare sa ajunga masina noii bw parca nu imi mai place.

#59
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,513
  • Înscris: 16.12.2006
Ma intriga plotul cu Kate, oare care sa fie faza ?

Din moment ce actrita din sezonul 1 a parasit serialul o scosesera elegant din film prin prabusirea cu avionul.

Acum de ce tot insista cu Kate ca ar putea fi in viata ? :))

#60
dexter_lab

dexter_lab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,390
  • Înscris: 31.10.2007
1. nu vor sa supere sjw sugerand ca o femeie puternica, reprezentanta de seama a comunitatii lgbt poate fi rapusa de prabusirea unui avion.
2. noua batwoman nu vrea sa o ia pe calea lgbt, cu toate ca ar fi ideala fiind si de culoare (nu mai putem spunea neagra ca se supara).
3. spera ca intr-un viitor fosta kate sa revina si eventual sa avem 2 batwoman.

#61
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,818
  • Înscris: 10.12.2006
Nah, seria asta e dead end pentru orice actor.

Cred ca doar freaca subiectul cu Kate deoarece nu toata lumea stie ca actrita a parasit serialul, le va fi greu sa se adapteze si sa inteleaga. Si nu strica la nimic sa tot arunci indicii despre un personaj care nu apare pe ecran, or fi invatat de la Supergirl cu Superman aparand abia in sezonul 3.

Edited by Mizu, 08 February 2021 - 13:26.


#62
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,256
  • Înscris: 05.01.2004
O chestie citita acum. S-ar putea ca noua Batwoman sa fie meta-human. Nu uitati de glontul de kriptonita care trebuia sa o omoare dar la ea doar a ramas in carne si radiaza...
Vom trai si vom vedea...

#63
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
s-a gatat si sezonul 2...au lasat-o frumos in coada de peste cu gasirea batmanului, noul blak-whatever-man, noul bane si posibilii noii pinguin si poison ivy.

ma...ar fi frumos daca l-ar face macar la nivelul dc legends of tommorow in primele 2 sezoane sau ca flash in primele 4. oricum, nota de pe imdb spune tot :)

#64
c6t9

c6t9

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,941
  • Înscris: 20.01.2004
N-am mai rezistat să mă uit. Poate sar direct la următorul.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate