Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Red Dead Redemption 2 (PC)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#19
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
Chinuiala naibii sa joci pe pc jocuri care nu au fost gandite pe pc. Mai exact, asteptare, frustrare, optimizare proasta, etc.
PC Master race, tata!

#20
derek65

derek65

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 12.11.2019
De unde pot cumpara jocul in formatul fizic (pe cd)?
M-am dus si la Altex si Mediagalaxy si nu l-am gasit.
Iar pe site nu gasesc decat varianta pe console.
Pe emag la fel.

#21
james_tont89

james_tont89

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 25.11.2015
asteptam cu interes pe sfantu asteapta ca Rockstar games...baaaaaa.....sa ia ceva masuri cu privire la joc., mama lor de hoti si de banditi....nu ma pot juca linistit RDR2 sa vanez oameni sa ii leg cu sfoara (lasou) si sa ii dau la crocodil sau sa ii pun pe calea ferata baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

#22
derek65

derek65

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 12.11.2019
Mai bine nu-l mai portau pe PC . Decat asa, mai bine lipsa sau imi cumparam consola.


Eu cred ca au facut special  asa fiindca o fi incheiat un parteneriat cu  Sony.
Ca sa sporeasca vanzarile la consolele PS4 inainte de apartia PS5 ,  au lansat varianta de PC plina de probleme ca sa-i dispere pe jucatorii cu PC si sa-i determine sa-si cumpere console.

Probabil ca GTA 6 va fi lansat exclusiv pe console si nu va mai fi portat niciodata pe PC.

#23
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Paranoia :)
Pai mai bine iti luai consola de acum 1 an cand a aparut jocul.

#24
Nightprowler

Nightprowler

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 27.12.2005
Salut. Stie cumva daca multiplayerul in RDR2 e cross platform, ca pe google nu m-am lamurit?

#25
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
Nu e cross platform.

#26
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Pai cum ar fi, unii sa tinteasca cu mouseul si altii cu controllerul?

#27
jobseeker

jobseeker

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 17
  • Înscris: 28.11.2019
Mi se pare aiurea ca nu exista nici acum varianta de CD.  Si necesita neaparat launcherul.  
Ce fac in cazul in care conexiunea nu-mi mai merge?
Sau daca cineva imi fura contul de Rockstar launcher?  

Macar la  GTA IV si  GTA V am cd-urile in format fizic.

#28
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009
Stie cineva cand trece iarna?

#29
FeDaYin

FeDaYin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,665
  • Înscris: 03.01.2007
Varianta standalone Red Dead Online la €4.99 identica cu multiplayerul din Red Dead Redemption 2.
https://store.steamp...ed_Dead_Online/

#30
SIR

SIR

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,317
  • Înscris: 06.08.2005
Eu joc varianta pe PC - care pare acum 99,9% OK dpdv functional. E un joc fantastic, partea de Story e emoționala si profunda, a reușit sa depășească de departe povestea din TW3, iar partea (de) Online e imersiva, total acaparanta, grafica e fascinanta (pe 3080...), detaliile de o finețe incredibila - parca nici nu-mi mai vine sa ies din joc si sa comut realitatile :)

#31
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,664
  • Înscris: 15.12.2009
Sincer, nu mi se pare peste TW3. Dar e super, da. Tot versiunea pc am rupt-o și eu în 2...

#32
sys

sys

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,961
  • Înscris: 27.03.2010
Dupa ce am jucat Cyberpunk 2077,  Red Dead Redemption 2 nu mi se mai pare asa de nemaipomenit.

#33
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009
Nu stiu cum ii pe PC, dar pe xbox nu l-am putut juca. Personajul se misca c-o viteza inimaginabil de tampita. Efectiv nu am putut sa joc mai mult decat 2-3 ore. Noroc ca l-am luat la reducere :(

#34
sys

sys

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,961
  • Înscris: 27.03.2010
Daca ai un PC decent, consolele sunt bune doar pentru exclusivitati. Nici mie n-mi place cum se misca, dar m-am obisnuit.

#35
Shcherbina

Shcherbina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,882
  • Înscris: 27.01.2020
am luat jocul asta pt ca am auzit numai de bine despre poveste.

din pacate nu m am documentat despre controale si felul in care se joaca.

o poveste misto , un joc mecanic = 0. de departe cele mai proaste controale la orice joc din istoria jocurilor. in 50% din cazuri butoanele nu fac nimic , jocul nu te lasa sa dai comenzi instante , adica degeaba apesi pe tasta "D" , ca nu face nimic... si daca face... face dupa cateva secunde. controlul jocului e mai rau decat mizeriabil , majoritatea jocului e "cutscene" , nu te lasa sa te uiti unde vrei tu.

sa controlezi calul ala nenorocit e nebunie , apesi taste de pomana , ca oricum nu face ce vrei tu. sa alergi in campul tau e imposibil... te enervezi cat de incet te misti DOAR ca asa vor jegurile de au facut mecanica jocului...

e imposibil sa te joci RDR2. cel putin pe un pc... pacat de povestea jocului si pacat de grafica misto. mecanica jocului e un gunoi. dat 34 lire de pomana.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate