Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...

ZG Pax S99C

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

nandy007

nandy007

Senior Member

• Grup: Senior Members
Nu am mai avut alt smartwatch inainte de acesta si trebuie sa spun ca nu stiu sa-l folosesc la potentialul lui real.E modelul cu 2 Gb RAM si memorie de 16 Gb.Daca mai are cineva acest model sa-mi spuna cum trebuie sa procedez dupa conectarea ceasului la telefon.Pastrez doar Bluetooth activ sau si internetul?Nu am gasit prea multa documentatie despre ce stie sa faca.Multumesc anticipatPosted Image

Edited by nandy007, 03 October 2019 - 19:05.

waterman

waterman

Guru Member

Camera, Pedometer, Bluetooth
Activitate monitorizata Cronometru, Mesaje, Pedometru, Functii Alarma, Bluetooth, Calculator,Calendar, Notificatii, Iluminare apel,Camera, Redare muzica Senzori Pedometru, distanta parcursa, calorii, monitorizare somn

https://www.emag.ro/...r/pd/DSCFPHBBM/

Tu singur ar trebui să știi cum dorești să-l utilizezi.
De ce ai vrut smartwatch? Ce funcție ai dorit ?

Edited by waterman, 03 October 2019 - 19:23.

nandy007

nandy007

Senior Member

View Postwaterman, on 03 octombrie 2019 - 19:19, said:

View Postwaterman, on 03 octombrie 2019 - 19:19, said:

Pedometru si puls.Mai mult pentru asta l-am cumparat dar recunosc ca imi place ca are mai multe "fete" de ceasPosted Image

waterman

waterman

Guru Member

Pentru asta nu ai nevoie de BT și internet.
Mai ales că dacă le ții ON moare bateria mai repede.

Iar cu pulsu te chinui degeaba.
Dacă nu ai puls nu mai ai nevoie de ceas.  Posted Image

Cu pedometrul - vezi că e recomandat să faci 10 000 de pași pe zi.

Edited by waterman, 03 October 2019 - 19:43.

Dany_Darke

Dany_Darke

✠ Fear of the dark ツ

• Grup: Super Moderators
daca doar ritmul cardiac si pedometrul iti trebuiau, atunci o bratara fitness de 2-300 de lei iti era de ajuns, nu 700 cat costa acest ceas destept. bine, eu oricum nu inteleg lumea ce mai si vorbeste la ceas, adica ii vad pe unii care in loc sa tina telefonul la ureche, plimba mana la gura si la ureche sa poata conversa. asta intrece orice limita a rationalului, dar in fine. este smecheri

cam orice bratara mai de doamne ajuta deja face ceea ce doresti tu de la acel ceas, insa in cazul tau, mai mult ca sigur a venit cu un manual, de ce nu-l citesti? ai dat banii si pe acela, nu doar pe ceas.

pe de alta parte, ca sa poti primi notificari, mesaje, apeluri si ce mai face el, cred ca este evident ca fara o conexiune bt nu poate functiona. adica intrebarile tale sunt redundante. idem si pt calendar si alte minuni. nu poti nota ceva in calendar fara net pt a salva online. tu cum vezi situatia?

pt monitorizarea de care s-a scris, evident ca nu are nevoie de net sau bt. doar daca eventual vrei sa vezi in timp real datele. dar si atunci, la ce mai are ecran si de ce il mai tii la mana, daca vei cauta in telefon datele acelea? orice conexiune in plus iti va termina bateria rapid.

detin o bratara de genul, iar ei desi spun ca tine maxim 5 zile, deci in mediul ideal, ca altfel ar tine maxim 3-4 in mediul uzual, la mine ajunge la 7, tocmai pt ca il sincronizez o data pe zi, nu-l tin conectat tot timpul, nu am de ce, nici macar telefonul nu-l tin dupa mine.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate