Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @fiuny!

Ghiocei - nu mai infloresc

Laowa 10mm F/2.8 pentru FF

Daca imi fac casa cu fosa, cat co...
 Navigatie Octavia 3

Cum obtin reducere la Bolt? Sau e...

Garantie reciclabile, monopolizata?

Suport auto biciclete
 A murit Vasile Diba 1954-2024

A postat pe tiktok o varianta cu ...

Sfat curațare TEI

Shell script pentru 3 update-uri ...
 Pareri plita cu inductie cu hota ...

Credit si avans cu plata cash - l...

alternativa pentru artelac night ...

Alarma daca pulsul scade prea mult

aboutyou.ro

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
51 replies to this topic

Tomaso

Tomaso

Superior Member

• Grup: Senior Members

View PostAdm, on 04 octombrie 2019 - 07:51, said:

M-am uitat si eu pe site.
Preturi de iti pica plombele.

Parcă văd că-i shitul clasic de marketing, lasă prețurile așa vreo două luni și de BF sar cu 50%-70%.

marga32

marga32

Senior Member

Adaugati codul aboutro la finalizarea comenzii si aveti reducere de 30%. Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

_-Aether-_

_-Aether-_

Active Member

• Grup: Members
Despre ei am citit ca au pe undeva sub 10 angajati in Romania si in rest firma este in strainatate?

Tomaso

Tomaso

Superior Member

Când o să-mi deschid un magazin online cred că deschid și io un topic  Posted Image Posted Image

marga32

marga32

Senior Member

Sezi lin, ca astia-s mai mari ca Fashion days. Just saying. :D :D ;)

rumegus

rumegus

Guru Member

Buna idee! Deschid si eu un magazin online, "aboutcocalars.ro", iau marfa din Dragonul rosu si o vand pe site de 20 ori mai scump.

_-Aether-_

_-Aether-_

Active Member

Se cauta brandurile, cu produse fake poti incerca pe olx.

marga32

marga32

Senior Member

Nu toti stiu ce inseamna haine de calitate.Posted Image Posted Image Nu scumpe, nu ieftine, ci de calitate.Posted Image

rumegus

rumegus

Guru Member

Daca vreau calitate, merg in magazinul brandului, probez, apoi cumpar, nu cumpar de pe siteul lui peste.

marga32

marga32

Senior Member

De astazi, voucherul a scazut la 25%. :( :( :( :(

gumball3000

gumball3000

...

Anunta-ne cand se inchide

_-Aether-_

_-Aether-_

Active Member

Oricum au poze photoshopate.

sergr

sergr

Member

View Postmarga32, on 05 octombrie 2019 - 19:22, said:

Sezi lin, ca astia-s mai mari ca Fashion days. Just saying. Posted Image Posted Image Posted Image
Nu stiu daca sunt mai mari decat FD, e un startup ce e prezent in Germania, Cehia si Romania din cate inteleg.
Ca zic fondatorii si finantatorii lor evalueaza compania la 1 miliard e irelevant, scopul fondatorilor si finantatorilor e sa supraevalueze companiile si sa umfle bula zilnic ca sa faca profit din vanzarea startupului la alti fraieri dispusi sa creada ca in viitor vor gasi si ei alti fraieri carora sa le vanda bula marita sau chiar sa faca bani din vanzari, nu din umflarea bulei si plasarea mai departe.

marga32

marga32

Senior Member

Poate ne mai da niste informatii colegul business11 despre site, ca e cu un pas inaintea noastra si ceva mai deschis la minte. Posted Image Posted Image

Syneweap

Syneweap

Active Member

Am luat o pereche de Skechers cu reducere de 30% care din păcate îmi erau prea mici. Am făcut retur, coletul a ajuns la ei în Arad pe data de 11 oct., (după trackingul Fan Curier). De atunci nu am mai primit niciun semn de viață de la ei, bani returnați în cont ioc, am sunat la relații clienți să văd ce se întâmplă de nu returnează banii și după 35 minute de așteptare am aflat că depozitul din care se livrează comenzile pt. România se află în Cehia, și de aia și returnarea banilor foarte greoaie. Pur și simplu dpmdv. având în vedere prețurile pipărate, returul greoi și returnarea banilor extrem de lentă nu recomand să cumpărați de la ei.

LOLkekLOL

LOLkekLOL

Senior Member

View Postmarga32, on 09 octombrie 2019 - 08:28, said:

Poate ne mai da niste informatii colegul business11 despre site, ca e cu un pas inaintea noastra si ceva mai deschis la minte. Posted Image Posted Image
deschis la minte = deschis la preturi mari? cam greu...

Tricou 'HOUSEMARK'
209,90 lei
incl. 19% TVA
https://www.aboutyou...usemark-3693115

Levi's
Tricou polo bleumarin cu logo
209.99 RON Pret recomandat de furnizor
91.99 RON Economisesti 118.00 RON
https://www.fashiond...evi-s-p46310-2/

din astea..

cars

cars

New Member

Am comandat doua tricouri Adidas pe aboutyou si le-am returnat in ziua in care au ajuns, pe 11 oct. din cauza calitatii slabe. Nu am primit nici un semn de la ei (mail de primire a returului) si nici bani. Am sunat, mi s-a raspuns dupa 34 de min. de asteptare. Produsele au fost confirmate ca retur pe 26 oct - deci dupa 2 saptamani :)... wow
Mi s-a spus cu o voce plictisita si calma ca teoretic trebuia sa primesc un mail de confirmare retur si ca banii au ca termen 14 zile sa ajunga din nou in cont.
Bad experience...

EPoX

EPoX

Senior Member

Incepe sa devina frustrant.. am doua saptamani de cand am facut un retur si banii nu i-au trimis nici pana acum. Am incercat sa ii sun, am stat 27 minute in asteptare si am abandonat, la mailuri.. nu vine nici un raspuns decat ca incearca sa rezolve cat se poate de repede.....

La retur aplicatia in site nu functioneaza si mi-au zis sa chem curierul si sa fac retur clasic, lucru care l-am facut.. acum 2 saptamani...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate