Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Unibet sau Casa pariurilor?! Unde e profit mai mare?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
FREESH

FREESH

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,886
  • Înscris: 23.02.2007
sa bagi 10000 lei pe steaua ? tre' sa fi plecat rau

#20
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019

View PostFane, on 29 septembrie 2019 - 15:44, said:

Nu pot sa cred!

Nu ti s-a intamplat niciodata sa cumperi un croissant cu ciocolata ambalat intr-o punga umpluta cu aer si dupa ce desfaci punga sa gasesti un corn micutz in interior care nu face banii?
Asa e si cu pariurile.   Intre 1.35 cota oferita si 1.60 cota corecta, iti iei o portie de aer pe care dai bani.

#21
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,725
  • Înscris: 10.12.2006
Dimineata sau cand naiba s-a listat meciul cota era 1.60 insa a scazut din cauza ca s-a pariat masiv pe FCSB.

#22
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,108
  • Înscris: 05.06.2002

View PostKres, on 29 septembrie 2019 - 18:00, said:


Nu ti s-a intamplat niciodata sa cumperi un croissant cu ciocolata ambalat intr-o punga umpluta cu aer si dupa ce desfaci punga sa gasesti un corn micutz in interior care nu face banii?
Asa e si cu pariurile.   Intre 1.35 cota oferita si 1.60 cota corecta, iti iei o portie de aer pe care dai bani.
the house always wins!

#23
Arlechinohh

Arlechinohh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 29.04.2019
Haideti fratilor stiu ca tot timpul casa e cea care iese pe plus dar sa fim logici asta nu inseamna ca nu exista strategii bune si sigure (nu pt oameni lacomi) care sa functioneze. Ba chiar am gasit eu cateva care mi se potrivesc.

#24
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019
Care ar fi acele strategii care te fac sa scoti mai mult decat bagi la pariuri?

#25
keta

keta

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 31.12.2007
Amandoua casele de pariuri ies pe plus.... jucatorii ies plus sau minus functie de inspiratie....

#26
prasila

prasila

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 06.07.2008
ba băieți, se pare ca-s singurul din Ro care raportează asa ceva..(?) am dat rapid o serie de căutări sa vad daca a mai scris careva pe undeva si nu am gasit nimic...

e vorba despre faptul ca dupa aprobarea retragerii unor bani pe care i-am solicitat din contul meu UNIBET catre cardul meu ING - banii mi-au intrat pe card INSTANT.

detaliez mai jos:

-pe la orele 1 AM cer retragerea sumei de 17.000 RON; se ia impozitul la sursa de 1%;
-se procesează asadar suma de 16.830 RON care poate dura pana la X ore bla-bla;
-primesc email la 3:24 AM cum ca suma a fost aprobată si urmează sa intre in X zile bla-bla;
-inainte sa ma culc verific soldul meu ING pt. a-mi mai face niste calcule si PUF! vad virata suma respectivă adaugata practic la balanta mea. Apare ca si suma procesata. Bineînțeles la orele astea eu nu am primit inca notificări de la ING (undeva pe la 7 dimineața intra ele :))

Dau paste mai jos la tranzacție:

Unibet 1496087490 GB Visa Direct16,830.00
RON
INCASARE VIA CARD
Nr. card xxxx xxxx xxxx 6197
Terminal Unibet 1496087490 GB Visa Direct
Data 31-10-2019
Autorizare 143645


haos bă băieți, știați de treaba asta? am mai scos o sumă fix la început lunii si nu au intrat instant.. m-am mai gandit ca nu suntem nici in noaptea dinspre 31 spre 1 Noiembrie.. habar nu am.. poate asa vor fi de acum incolo retragerile catre anumite bănci.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate