Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

iPhone 11 Pro si iPhone 11 Pro Max

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
2583 replies to this topic

#37
Garkan

Garkan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.05.2017

View PostCatean, on 28 septembrie 2019 - 22:09, said:

La Timisoara nu au primit decat foarte putine, au spus ca in 04.10 vine urmatorul transport. Pare mai popular 11 Pro decat XS. Anul trecut am cumparat destul de usor unul.
nu ziceai ca nu mai iei?:))

#38
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,785
  • Înscris: 13.01.2005

View PostCatean, on 28 septembrie 2019 - 22:09, said:

La Timisoara nu au primit decat foarte putine, au spus ca in 04.10 vine urmatorul transport. Pare mai popular 11 Pro decat XS. Anul trecut am cumparat destul de usor unul.
Nu știu ce să spun, mie mi-a venit a doua zi.

#39
gigiultrafin

gigiultrafin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 07.07.2010
Despre ce vorbim. Am fost la hoco sa ma înarmez cu câteva huse iar băieții de acolo mi-au zis ca au epuizat stocurile pentru huse 11pro max și pro simplu. Ce-i drept nu se asteptau sa vândă atât de rapid. Eu cred ca anul acesta iar au dat lovitura in vânzări Apple. Se cer stocuri mari peste tot pe unde am întrebat.
Legat de verde, da, e ok, dar anul acesta îmi place tare mult cum se vede silverul, spatele e beton. Oscilez între silver și space grey totuși.   alunecos nu e deloc, probabil cine îl va folosi fără husa la iarna când va fi rece și va fi acel condens, mâinile mai calde va aluneca.

#40
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002

View Postmufa, on 28 septembrie 2019 - 23:48, said:


Nu stiu ce sa spun, mie mi-a venit a doua zi.

Interesant, la comanda online zice 2-3 saptamani, dar daca ma uit In Store spune ca le au disponibile in orice Apple Store. Am incercat ca exemplu White City - Shepherd’s Bush.

View PostGarkan, on 28 septembrie 2019 - 22:44, said:


nu ziceai ca nu mai iei?:))

Ma invart si eu, de plictiseala :) .

Edited by Catean, 29 September 2019 - 09:14.


#41
Garkan

Garkan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.05.2017

View PostCatean, on 29 septembrie 2019 - 09:14, said:



Interesant, la comanda online zice 2-3 saptamani, dar daca ma uit In Store spune ca le au disponibile in orice Apple Store. Am incercat ca exemplu White City - Shepherd’s Bush.



Ma invart si eu, de plictiseala :) .

In 2 saptamani maxim il iei :))

#42
gigiultrafin

gigiultrafin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 07.07.2010

View PostJm3k3ritza, on 27 septembrie 2019 - 16:13, said:



Eu l-am tinut foarte bine in mana, nu aluneca deloc. Alunescos este iPhone 8 al meu

Legat de iOS 13 nu știu ce să spun. Eu n-am întâmpinat probleme și gândește-te că folosesc un iPhone 7 până una alta și nu mă așteptam la viteza aceasta de reacție...

#43
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002

View PostGarkan, on 29 septembrie 2019 - 09:24, said:



In 2 saptamani maxim il iei :))

Intre timp mi-am luat un iPad mini 5, deci e foarte posibil sa ma linistesc anul acesta, mai ales ca sunt zvonuri ca la anul vedem un iphone mai mic de 5.4 inch.

#44
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,785
  • Înscris: 13.01.2005

View PostCatean, on 29 septembrie 2019 - 09:14, said:

Interesant, la comanda online zice 2-3 saptamani, dar daca ma uit In Store spune ca le au disponibile in orice Apple Store. Am incercat ca exemplu White City - Shepherd’s Bush.



Ma invart si eu, de plictiseala Posted Image .
Habar n-am, pe mine m-au sunat aia de la EE să-mi facă o reducere la alt abonament și în final am ajuns să le dau mai mulți bani. Bine, mi-am luat o mică țeapă că trebuie să aștept vreo 6 luni ca să pot adaugă un sim dintr-o altă rețea. Pe de altă parte eu schimb telefoanele la 3-4 ani, așa că nu-i vreo mare problemă. Încă mă gîndesc dacă să-l trimit înapoi și să iau unul care nu e blocat sau să aștept. Parcă n-aș arunca 1000 de lire dintr-un foc.

#45
mihailco

mihailco

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 447
  • Înscris: 07.09.2005
@Catean : Iti iei 100% daca stai pe topicul asta :)

Edited by mihailco, 29 September 2019 - 10:49.


#46
Garkan

Garkan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.05.2017
Eu am renuntan momentan la iphone pana la anul sau pana prind la 11 la Orange o oferta de nerefuzat. O sa fie grea despartirea :))

#47
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002

View Postmufa, on 29 septembrie 2019 - 10:47, said:

Bine, mi-am luat o mică țeapă că trebuie să aștept vreo 6 luni ca să pot adaugă un sim dintr-o altă rețea.

Daca nu folosesti dual SIM, mai bine astepti 6 luni. Dupa 6 luni oricum cred ca te costa ceva maruntis sa il deblochezi. Eu upgradez anual pentru ca pretul de revanzare e mai mare la un iPhone cu doar o generatie mai veche si nu imi place sa ma leg de operatori, ca ies mai scump.

#48
alex321

alex321

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,017
  • Înscris: 25.12.2005
La emag nu mai pot comanda...A precomandat cineva ?

#49
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,785
  • Înscris: 13.01.2005

View PostCatean, on 29 septembrie 2019 - 12:05, said:

Daca nu folosesti dual SIM, mai bine astepti 6 luni. Dupa 6 luni oricum cred ca te costa ceva maruntis sa il deblochezi. Eu upgradez anual pentru ca pretul de revanzare e mai mare la un iPhone cu doar o generatie mai veche si nu imi place sa ma leg de operatori, ca ies mai scump.
Am telefonul de firmă în altă rețea, dar pot aștepta sau să încerc să negociez ceva cu operatorul. Nu vînd!

P.S. Nu știu ce să spun de ieșit mai scump cu operatorii, ies pe la 20 de lire cu TVA inclus pentru 30GB, text si convorbiri nelimitate. Destul de decent

Edited by mufa, 29 September 2019 - 12:34.


#50
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Am trecut azi prin Apple Store si am vazut si eu noile minunatii. Da, sunt chiar alunecoase, ca iPhone 7 Plus care l-am avut. Daca ai mainile putin umede/transpirate, cred ca sunt ok, dar cum eu le-am avut extrem de uscate in acel moment a fost foarte dificil. Langa era un 11 simplu, a fost foarte ok, ca si X-ul, nu aluneca deloc. Nu imi place nici logoul amplasat la jumatatea telefonului. Daca iei o husa cu gaura in dreptul marului da urat de tot cred.

#51
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,468
  • Înscris: 07.01.2011
Dar de ce ai lua o astfel de husa?
"Datorita" camerele va stii toata lumea ca ai cel mai recent model de iphone ☺️

#52
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
De ce n-ai lua? Este logoul companei, care e problema? E ca si cum mi-as astupa emblemele la masini, ca oricum se stie ce modele sunt, nu?

#53
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,468
  • Înscris: 07.01.2011
Nu, n are nicio treaba comparatia ta, dar asa este, fiecare face ce vrea insa sa iei o husa de 2 euro la un telefon de 1200...
*Camerelor

#54
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Era doar exemplu. Eu pun folie fata-spate.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate