Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

iPhone 11 Pro si iPhone 11 Pro Max

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
2583 replies to this topic

#19
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,472
  • Înscris: 14.04.2002
Nu e mai alunecos

#20
aceton

aceton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,793
  • Înscris: 11.04.2017
Cât am pus mâna pe el 10 minute in show-room nu am avut impresia ca este mai alunecos ca Xs-ul. Chiar mi se pare ca face priza mai buna.

#21
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,266
  • Înscris: 22.07.2005

View Postmihailco, on 27 septembrie 2019 - 14:31, said:

@floraur : asta e blestem �� , cu 10 ani dar de fapt poate sa il tina in sertar dupa 2-3 ani, asa am si eu un iphone 4 care functioneaza

Nu e man, raman in familie si ajung la sotii, copii, bunici, prieteni...

#22
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
In cazul meu fix invers. Pe spatele lucios la XS degetele se lipesc instant, la 11 Pro am senzatia de alunecare din mana ca si la iPhone 6.

#23
andimiroiu

andimiroiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 530
  • Înscris: 31.07.2006
emagul livreza comenzile sapt viitoare, pe 4-5 octombrie, am sunat la ei si mi-au confirmat ca au cateva bucati pt showroom sa le expuna, restul vin sapt viitoare pt clienti, e comanda data la furnizor. deja pe site-ul emag, orice iphone 11 in orice varianta/culoare e stoc epuizat.

a primit cineva azi comanda de la emag? daca da, cand a fost plasata precomanda la ce ora? sa stim asa in mare cum stam la rand..

#24
Jm3k3ritza

Jm3k3ritza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 02.11.2011

View PostCatean, on 27 septembrie 2019 - 15:23, said:

In cazul meu fix invers. Pe spatele lucios la XS degetele se lipesc instant, la 11 Pro am senzatia de alunecare din mana ca si la iPhone 6.

Eu l-am tinut foarte bine in mana, nu aluneca deloc. Alunescos este iPhone 8 al meu

#25
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002

View PostJm3k3ritza, on 27 septembrie 2019 - 16:13, said:



Eu l-am tinut foarte bine in mana, nu aluneca deloc. Alunescos este iPhone 8 al meu

Foarte interesant, poate am eu degetele mai uleioase, dar toate iPhonele cu spatele de sticla lucioasa imi stau ca lipiciul in mana.

#26
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 29.12.2016
Am butonat si eu un iPhone 11 Pro Max (midnight green), si mi se pare foarte bine facut. Nici camerele nu sunt prea iesite in relief, telefonul este foarte bun de la prima impresie. O sa-i dau X-ul sotiei si eu o sa-mi iau 11-le :)

#27
aceton

aceton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,793
  • Înscris: 11.04.2017

View Postandimiroiu, on 27 septembrie 2019 - 16:06, said:

emagul livreza comenzile sapt viitoare, pe 4-5 octombrie, am sunat la ei si mi-au confirmat ca au cateva bucati pt showroom sa le expuna, restul vin sapt viitoare pt clienti, e comanda data la furnizor. deja pe site-ul emag, orice iphone 11 in orice varianta/culoare e stoc epuizat.

a primit cineva azi comanda de la emag? daca da, cand a fost plasata precomanda la ce ora? sa stim asa in mare cum stam la rand..

Eu am ridicat o husa pentru mar11pro azi și trei persoane din rândul de așteptare au ridicat mar11pro. Au avut un stoc pentru a onora câteva precomenzi.

Edited by aceton, 27 September 2019 - 17:13.


#28
andimiroiu

andimiroiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 530
  • Înscris: 31.07.2006
pe site la orange scrie mare:

Livrare incepand cu data de 9 octombrie 2019.

deci e clar ca distribuitorul APCOM a primit putine modele anul asta..mai asteptam o saptamana dupa el. intre timp butonez AW5 ridicat de la easybox azi dimineata :))

#29
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,738
  • Înscris: 13.01.2005

View Postmorogan, on 27 septembrie 2019 - 12:24, said:

Am intrat in posesia lui.. Max pro midnight green 64. Arata excelent verdele, aveam emotii. Acum transfer datele si pot compara cu XS Max
Confirm, verdele arată chiar mișto. Eu am mers pe 11 Pro că am mîna mică.

#30
snaker445

snaker445

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 31.08.2006
Eu am văzut o știre cum ca este scandal mare in State, ca au întârziat livrările cu o săptămâna. Cred ca este aceeași poveste ca și la noi.

#31
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
11 Pro vs X la camera:

https://www.gsmarena...-news-39359.php

#32
gigiultrafin

gigiultrafin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 07.07.2010
O ce bine că l-am văzut în show-room . Era peste tot expus. Și la media Galaxy mall Băneasa și la emag. Nu îmi place verdele. În poze se vede într-un fel ori video. În realitate prefer tot space grey ori silver care arată foarte bine anul acesta...

PS: nu îmi pare alunecos deloc . Am tot frecat palma și am înclinat si n-am observat nimic

PS: nu îmi pare alunecos deloc . Am tot frecat palma și am înclinat si n-am observat nimic

#33
Dany_91

Dany_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 04.04.2010
Nu e deloc alunecos, nu știu de unii useri au impresia asta.

#34
Jm3k3ritza

Jm3k3ritza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 02.11.2011
Si mie mi se pare curios ca li se pare alunecos, alunecoase erau cele dinainte...
Verdele mi se pare mai frumos decat griul inchis
Eu ma intreb daca iOS 13 e la fel de prost si pe 11 Pro, ca pe 8 nu merge prea grozav. Incerc sa am rabdare fiindca imi place Dark Mode..

#35
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,457
  • Înscris: 07.01.2011
Mie mi se pare superb verdele, nici mie nu mi s a parut deloc alunecos.
Ziceau baietii din istyle vitan ca au vandut toate cele 25 de bucati primite, doar 2 erau la precomanda.

#36
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
La Timisoara nu au primit decat foarte putine, au spus ca in 04.10 vine urmatorul transport. Pare mai popular 11 Pro decat XS. Anul trecut am cumparat destul de usor unul.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate