Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Apple Watch 5

- - - - -
  • Please log in to reply
368 replies to this topic

#37
carmenclara1

carmenclara1

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,373
  • Înscris: 08.12.2008

View Postgigiultrafin, on 15 octombrie 2019 - 17:31, said:

Apple watch-ul merge in România dacă achiziționez modelul cellular dintr-un Apple Store? A încercat cineva?

In sensul in care sa am semnal pe watch și să-l folosesc ca atare...
candva la orange cand o sa reuseasca sa introduca suport multisim si sa mearga activarea esim pe apple watch. pana atunci pauza.

#38
gigiultrafin

gigiultrafin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 07.07.2010
V-ați pus vreo folie, sau folosiți ceva de protecție pentru ceas? Carcase, ecrane, etc?

#39
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,326
  • Înscris: 28.10.2018
Nu. Si dau de 2 ani cu el de toti peretii si toate balustradele. Nu are nici pe dracu. Nicio zgarietura. Il folosesc absolut tot timpul.

Apple Watch 3 Sport - Space Grey.

Edited by abac, 24 October 2019 - 07:41.


#40
gigiultrafin

gigiultrafin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 07.07.2010

View Postabac, on 24 octombrie 2019 - 07:40, said:

Nu. Si dau de 2 ani cu el de toti peretii si toate balustradele. Nu are nici pe dracu. Nicio zgarietura. Il folosesc absolut tot timpul.

Apple Watch 3 Sport - Space Grey.
Nici eu n-am avut niciodată vreo problemă. Am observat că pe banda metalică sunt mici puncte de vospea sărită, dar la modul super greu de observat , vreo trei la număr ,microni Eram totuși curios.

#41
gigiultrafin

gigiultrafin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 07.07.2010
salut . pentru cei care folositi whatsapp cu apple watch 5 , mesajele se pot citi direct de pe watch?? eu am observat ca imi apare iconita aplicatiei si scrie cine a trimis mesajul, insa nu si ceea ce scrie... sa fie vreo setare ceva ?? imessage functioneaza. nu imi mai aduc aminte de celelate versiuni daca am putut citi vreodata sau nu

#42
ursuletul68

ursuletul68

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 06.09.2011
E-mag a inceput sa vanda AW5 destinat pietei bulgaresti, deci nu va recunoaste functia EKG..deja sunt 2 ''plangeri'' pe chestia asta la comentarii; asadar cum se poate verifica daca ceasul este pentru Romania ?E vreun cod pe cutie, ceva?Posted Image

Edited by ursuletul68, 06 November 2019 - 22:50.


#43
gigiultrafin

gigiultrafin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 07.07.2010

View Postursuletul68, on 06 noiembrie 2019 - 22:40, said:

E-mag a inceput sa vanda AW5 destinat pietei bulgaresti, deci nu va recunoaste functia EKG..deja sunt 2 ''plangeri'' pe chestia asta la comentarii; asadar cum se poate verifica daca ceasul este pentru Romania ?E vreun cod pe cutie, ceva?Posted Image

Interesantă treaba. Bine că ai scris aici sa verificăm de acum încolo

#44
dj_cristi

dj_cristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 26.01.2006
al meu luat de la emag, 44mm space gr , mvwf2wb (wb = zona, cele de bulgaria nu stiu cum au), Sold By: APCOM CE KFT

#45
ursuletul68

ursuletul68

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 06.09.2011

PG


Popescu George-Laurentiu
09 Noi 2019
Review scris pentru varianta 44 Space Grey

Nu recomand - Apple Watch 5 de Bulgaria vândut in România



EMAG livrează Apple Watch 5 destinat pieței din Bulgaria, așadar nu veți beneficia de aplicația EKG. Am înlocuit deja 2 ceasuri, ambele având aceeași problemă. Evident, am deschis un caz la suport însă nu m-a contactat nimeni să mă ajute in vreun fel (telefonic oricum nu se rezolvă nimic, iar call-center-ul este useless). Concluzia: NU CUMPĂRAȚI APPLE WATCH DE LA EMAG!

  




L


Larisa
09 Noi 2019
Review scris pentru varianta 44 Space Grey

Functie ECG inexistenta



Ceasul nu are functionalitatea ECG. Meniul din interiorul cutiei nu era in limba romana, ceea ce ma face sa cred ca produsul nu este destinat pietei din Romania, ci unei tari in care functia ECG nu este disponibila. Am returnat ceasul.


Deci este cum am scris in alt post..emagul cam da tepe !Posted Image Posted Image

#46
dj_cristi

dj_cristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 26.01.2006
inseamna ca or livra de pe alte zone luate , mwvf2wb care este pe cutia mea si pe pagina produsului pe site-ul emag are EKG.

#47
dj_cristi

dj_cristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 26.01.2006
cele de pe istyle bg au BS ca zona, in loc de WB .

#48
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,332
  • Înscris: 14.06.2006
Oferta de BF!!!
Attached File  Emag AW.jpg   33.86K   73 downloadsAttached File  Emag AWpret.jpg   52.26K   60 downloads

#49
sergiu08

sergiu08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,127
  • Înscris: 31.12.2013

View PostDecember, on 15 noiembrie 2019 - 07:39, said:

Oferta de BF!!!
Attachment Emag AW.jpgAttachment Emag AWpret.jpg
Chiar mă gândeam la ceva oferte la ceas să îl leg la  noul iPhone luat de curând. E de neratat!!! 😂

#50
gigiultrafin

gigiultrafin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 07.07.2010
S-a anunțat Apple watch varianta cellular la Orange... Din 6 decembrie

#51
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
Excelenta veste. Moșu ar face bine sa aibă ceva mărunțiș și pt mine anu astaPosted Image

#52
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
Disponibil la precomanda https://www.orange.r...sim-cellular-4g

#53
gigiultrafin

gigiultrafin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 07.07.2010
Am văzut că făceau și ăștia de la noumax comandă dar oare chiar îmi trebuie așa ceva ? Poate doar când alerg și aleg să las telefonul acasă, altfel nu văd un adevărat ajutor

#54
alicadoba

alicadoba

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 04.07.2007
Doar pentru alergat, poti sincroniza muzica din Apple Music(daca folosesti), pe ceas si nu ai nevoie nici de telefon, nici de Watch celullar.

Edited by alicadoba, 06 December 2019 - 19:22.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate