Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Luke Evans

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Un actor bun,carismatic,daca e sa o luam si pe partea fizica omu e un barbat bine,inca e tanar are doar 40 de ani(ar avea toate atuurile),dar din pacate nu prea e folosit in filme de anvergura...
Pacat...chiar imi place omu ca actor

Edited by I2O, 04 September 2019 - 15:37.


#2
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,800
  • Înscris: 13.07.2011
A jucat in Fast & Furious 6,7,8, in Beauty and the Beast, in Hobbit si chiar l-a jucat pe Vlad Tepes in Dracula.

Are 3-5 filme anual, dar daca nu este potrivit unui rol ce sa faci.

#3
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View Postbusiness11, on 04 septembrie 2019 - 15:41, said:

A jucat in Fast & Furious 6,7,8, in Beauty and the Beast, in Hobbit si chiar l-a jucat pe Vlad Tepes in Dracula.

Are 3-5 filme anual, dar daca nu este potrivit unui rol ce sa faci.
Dintre care cred ca maxim 1 ca actor principal...
Eu acum o sa ma apuc de The Alienist cu el,nu cred ca o sa fiu dezamagit

Un alt actor la fel de bun il consider pe Michael Shannon care la fel nu este luat de marile case si regizori...
Prea multi actori mediocrii joaca in filme cu bugete grele pe cand actori foarte talentati de genulo celor doi nu prea prrin roluri principlae in filme mediatizate...

#4
honeymik

honeymik

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,531
  • Înscris: 18.02.2014
O poza face cat o mie de cuvinte.
Nu stiu cine este, daca puneai o poza sigur il stiam ... asa ma faci sa folosesc google.

LE: Ah, lui ii plangi de mila? Lasa ca a jucat in destule filme, nu pot fi toti ca Brad Chit.

Edited by honeymik, 04 September 2019 - 16:36.


#5
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Alex, din cate stiu eu, tu esti barbat. Posted Image Posted Image  Sau erai. Posted Image

#6
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006

View PostI2O, on 04 septembrie 2019 - 15:55, said:

Prea multi actori mediocri joaca in filme cu bugete grele pe cand actori foarte talentati de genulo celor doi nu prea prrin roluri principlae in filme mediatizate...
Asta pentru ca in ultima vreme filmele cu bugete mari sunt mediocre. Pentru ca majoritatea banilor se duc pe efecte speciale si CGI. Ar trebui sa te bucure ca nu prinde roluri in astfel de filme (desi nici cu seria F&F nu mi-e rusine...)

#7
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View Postpufonel, on 04 septembrie 2019 - 23:15, said:

Asta pentru ca in ultima vreme filmele cu bugete mari sunt mediocre. Pentru ca majoritatea banilor se duc pe efecte speciale si CGI. Ar trebui sa te bucure ca nu prinde roluri in astfel de filme (desi nici cu seria F&F nu mi-e rusine...)
Intr-un fel cred ca ai dreptate
Pacat ca nu se mai fac si filme cu bugete mari dar fara prea mult ggi,adica se sa puna pe primul plan jocu actoricesc,nu efectele

#8
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,940
  • Înscris: 18.10.2007
Eu zic ca este foarte cunoscut, prefera sa joace in filme medii nu pare interesat de rolurile din francize.

#9
cris2d2

cris2d2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,899
  • Înscris: 16.03.2007

View PostI2O, on 04 septembrie 2019 - 15:55, said:

...................
Un alt actor la fel de bun il consider pe Michael Shannon care la fel nu este luat de marile case si regizori...
...................
Nu stiu de ce, pe Shannon il asemuiesc, aproape tot timpul, cu Steve McQueen. La chip, bineinteles.
In Man of Steel mi s-a parut antagonistul perfect, sub forma lui Zod. Nu mai discut de alte filme, in toate care joaca, joaca bine, cu greutate.

#10
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,800
  • Înscris: 13.07.2011

View Postbullterrorist, on 05 septembrie 2019 - 05:22, said:

Eu zic ca este foarte cunoscut, prefera sa joace in filme medii nu pare interesat de rolurile din francize.

si de fast & furious ce spui? ca joaca de 3 sezoane

#11
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View Postcris2d2, on 05 septembrie 2019 - 08:26, said:


Nu stiu de ce, pe Shannon il asemuiesc, aproape tot timpul, cu Steve McQueen. La chip, bineinteles.
In Man of Steel mi s-a parut antagonistul perfect, sub forma lui Zod. Nu mai discut de alte filme, in toate care joaca, joaca bine, cu greutate.
Așa e...
Omu e foarte bun

View Postbusiness11, on 05 septembrie 2019 - 09:25, said:



si de fast & furious ce spui? ca joaca de 3 sezoane
Doar în unul din filme a avut un rol de luat in seama...dar și acolo a fost rol secundar

#12
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,940
  • Înscris: 18.10.2007

 business11, on 05 septembrie 2019 - 09:25, said:


si de fast & furious ce spui? ca joaca de 3 sezoane
nu urmaresc.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate