Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Siteuri de verificare a seriei de sasiu ( VIN ) - pareri ?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#37
Mihaitza07

Mihaitza07

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 29.08.2007

View Postpepsi80, on 27 martie 2020 - 11:53, said:

Ce ar trebui sa fac in cazul asta? Chiar am platit 75 lei degeaba....

Sa ai grija ca data viitoare sa nu mai crezi in astfel de balarii de siteuri ca sa eviti eventualele tepe.

#38
ionut_ionut

ionut_ionut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,780
  • Înscris: 01.12.2007

View Postpepsi80, on 27 martie 2020 - 11:53, said:


Ce ar trebui sa fac in cazul asta? Chiar am platit 75 lei degeaba....

Mail pe [email protected]

In 4-5 zile lucratoare ai banii inapoi.

#39
pepsi80

pepsi80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 22.02.2015

View PostMihaitza07, on 27 martie 2020 - 14:57, said:

Sa ai grija ca data viitoare sa nu mai crezi in astfel de balarii de siteuri ca sa eviti eventualele tepe.

Nu am crezut, dar promovand toti si pe YouTube site-ul am zis ca or fi seriosi... Pana si discutia cu ei a fost atat de neprofesionala... Mi-au raspuns ca la usa cortului.

View Postionut_ionut, on 27 martie 2020 - 17:54, said:

Mail pe [email protected]

In 4-5 zile lucratoare ai banii inapoi.

Intelegi ca am facut asta deja? Mi-au trimis azi email ca mi-au respins refund-ul pe motiv ca nu am pus dovezi ca raportul contine date inexacte.
Le-am raspuns iar cu mai multe detalii... Astept sa vad

#40
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,448
  • Înscris: 15.06.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/GivpxPKzGm4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Nu stiam de tipul asta, dar i-a reusit misto clipul.  
Samsarul , nici nu-l lasa sa cerceteze masina in liniste.. de la cum incepe discutia si cum se termina..

Mi se pare ca sunt mari artisti unii care reusesc sa faca dintr-o epava o masina relativ vandabila si sa mai scoata si profit.

#41
pielea

pielea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,035
  • Înscris: 14.08.2010
Poate fi si o regie ieftina, pt cunoscatori; car vertical plateste comision, vizualizarile scot bani...

Samsarii in general cam asa sunt, majoritatea cu papagalul, vorbesc mult, prost si fara rost

#42
Mihaitza07

Mihaitza07

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 29.08.2007
Nu ma mai mira faptul ca unii chiar pun botul la prosteala aia de videoclip....

#43
mannes

mannes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,711
  • Înscris: 30.04.2006
e un clip plin de stereotipuri. comportament, exprimarea folosita.
daca e real, e incredibil ca exista asa ceva
daca e regizat, e actorie de prost gust sa vinzi pe post de real materialul acela

#44
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,447
  • Înscris: 26.02.2012
E un pamflet acolo, Andy Popescu este platit sa faca reclama acelui site, deci nu e ceva iesit din comun.
Mai are un clip asemanator, ambele regizate.

#45
JohmDoe

JohmDoe

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 14.12.2017
Confirm si eu ca site-urile de genu sunt o mare teapa, din pacate m-am convins pe propria piele dupa ce mi-am furat-o de la carvertical ...
Sfarsitul fericit a fost ca nu ma-am luat dupa rezultatele lor cand am cumparat masina ...

Era clar ca nici un service fie el autorizat official sau orice, nu pune la dispozitie baza de date la toti tantalaii de la astfel de site-uri

E vina mea ca am pus botu la vrajelile de pe canalul de youtube 99Vehicles (un jegos ordinar) si multi altii care fac circ de genu

Feriti-va de carvertical.ro / inspectorauto.ro / audna ... etc si cate or mai fi

#46
JohmDoe

JohmDoe

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 14.12.2017
Pentru cei care nu stiau, exista site-ul oficial de la RAR posibilitatea de a verifica seria caroseriei  https://www.rarom.ro/

Poti obtine data cand a fost inmatriculata prima data in RO, detalii legate de KM inregistrate in momentul in care s-a facut ITP

Si cel mai important daca au existat daune (daca vrei raport complet este contra cost)

Aici se obtine gratuit https://pro.rarom.ro...ar_vehicul.aspx

Din pacate se afla istoricul doar de pe teritoriul Romaniei cu masin rulate in RO\

Pentru cumparatori de masini rulate in ro este util, nu mai pierdeti vremea si banii cu site-uri de tepe (ex - CARVERTICAL.ro)

#47
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,540
  • Înscris: 21.03.2020
Pai majoritatea nu platesc pentru istoric daune detaliate si masina poate a avut doar zgarieturi iar omul avand CASCO le poate repara fara bani. Eu cand am vandut masina mi-am scos singur istoric daune detaliat sa le arat la ciumpalaci ca integritatea masinii nu a fost afectata... Unii schimba si parbrizul pentru fisuri si masina apare cu dauna la tembeli Posted Image

PS - reparatiile in regie proprie care nu au fost facute prin RCA sau CASCO nu apar in rarom ;)

Edited by GlCA_Contras, 21 June 2021 - 10:44.


#48
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011
Car Vertical e o porcărie. Dai banii degeaba. Am primit informații mai detaliate pe site-ul RAR.

View PostJohmDoe, on 05 ianuarie 2021 - 13:37, said:

E vina mea ca am pus botu la vrajelile de pe canalul de youtube 99Vehicles (un jegos ordinar) si multi altii care fac circ de genu

Feriti-va de carvertical.ro / inspectorauto.ro / audna ... etc si cate or mai fi

Nu știu cine pune botul la clipurile lui Romeo din Vâlcea. Individul făcea reclamă și la unii care se ocupa cu decarbonizarea motorului. Și se lăuda ca a terminat o facultate de profil. Ori școala este foarte proastă, ori el face orice pentru bani.

#49
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Direct pe rarom.ro. Singurul de încredere.

Cred că cel mai bine mergi direct la o reprezentanță a mărcii respective și vezi dacă îți pot oferi un istoric.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate