Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 

Setari internet mobil Digi

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Un unchi a venit la mine cu un telefon  Ulefone Power 3L deoarece nu ii mergea internetul. Am pus la Nume Vodafone internet si la APN live.vodafone.com dupa ce m-am uitat cum am eu setat pe telefon. Am incercat internetul si mergea perfect. Dupa ce a plecat, mai pe seara mi-am dat seama ca el de fapt are abonament la Digi si ca am gresit. Cum de a mers internetul cu setari gresite?

#2
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,525
  • Înscris: 03.10.2013

View Postgerbil, on 01 septembrie 2019 - 15:35, said:

Un unchi a venit la mine cu un telefon  Ulefone Power 3L deoarece nu ii mergea internetul. Am pus la Nume Vodafone internet si la APN live.vodafone.com dupa ce m-am uitat cum am eu setat pe telefon. Am incercat internetul si mergea perfect. Dupa ce a plecat, mai pe seara mi-am dat seama ca el de fapt are abonament la Digi si ca am gresit. Cum de a mers internetul cu setari gresite?


mergea pe WI-FI?

#3
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Nu, pe 4G. Cum am bagat setarile a si aparut iconita 4G sus. Aia mica care arata datele mobile nu cealalta.

Edited by gerbil, 01 September 2019 - 15:49.


#4
SethNY

SethNY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,888
  • Înscris: 31.01.2006
E normal la Digi, orice APN ai scrie acolo, si alabala, te conecteaza la Internet :)

#5
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Da? Asta chiar e buna.

#6
SethNY

SethNY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,888
  • Înscris: 31.01.2006
Da. Toate SIMurile au profile cu numele APNurile pe care le pot accesa si cateodata operatorii pun primul APN wildcard " * " , adica ai voie sa vii cu orice balarie si mai departe in interiorul retelei balaria asta e inlocuita cu APNul lor standard, la Digi parca e "internet", asta ptr a nu se propaga toate scamele in retea.
In felul asta toate telefoanele vechi si noi, configurate sau nu gresit o sa aiba acces la Internet.

Edited by AlexEn, 01 September 2019 - 18:42.
eliminare exprimare peiorativa


#7
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Multumesc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate