Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 

The Mandalorian (2019)

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
353 replies to this topic

#253
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
asta voiam sa remarc si io: gina carano s-a dublat dreaq de la ultima aparitie. si nu ca inainte ar fi fost vreo silfida. in afara de wrestling nu are nici un talent actoricesc, nu stiu ce e asa mare drama daca mai apare sau nu in filme.

#254
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,725
  • Înscris: 10.12.2006
Pentru mine nu ar conta opiniile ei politice, dar din cauza lor a fost data afara din serial, deci ma afecteaza.

#255
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
Dar ce talent actoricesc ati remarcat in serialul asta de asa de prastie e fata asta?

Edited by Bursul, 12 February 2021 - 17:15.


#256
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
eu vorbeam in general, c-am vazut si alte filme cu ea si la fel de lemn e.

#257
iulian_k

iulian_k

    Bau Bau, Sexomarxist, Sacerdot al Sfintei Conventii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,770
  • Înscris: 07.01.2012

View PostBursul, on 12 februarie 2021 - 17:15, said:

Dar ce talent actoricesc ati remarcat in serialul asta de asa de prastie e fata asta?
Giancarlo Esposito Tipul (de culoare) care-l joacă pe Moff Gideon.
Simplul fapt că în ultimul episod puteai vedea ce se întâmplă cu androizii și Luke după expresiile feței lui, e un indiciu de talent.

View Postadds, on 12 februarie 2021 - 16:02, said:

Ce legatura are talentul(discutabil sau nu) cu opiniile ei politice? Daca e trumpista inseamna ca nu mi-ar mai fi placut in rolul din Mandalorian? Pacat....
Are că-ți îmbolnăvește ceilalți actori din moment ce e anti-maskeriță. În plus câți ar lucra la un proiect cu Șoșoacă ?Genul ăsta de oameni care cred îm conspirații de tip qanon, nu-i bănuiesc numai pe politicienii de departe de interese oculte ci te bănuiesc și pe tine șeul lor direct. Și principală lor preocupare e să-ți submineze autoritatea Nu-i interesează proiectul, nu-i intereseaza prea mult nici bani, dar ziua  lor e mai luminoasă dacă ți-au făcut-o pe a ta, șeful direct,  un calvar. Sunt acolo să și-o măsoare cu regizorul sau managerul de proiect.

Edited by iulian_k, 13 February 2021 - 21:37.


#258
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,248
  • Înscris: 05.01.2004
@iulian_k, inca numar bucatile in care m-am spart de ras la afirmatia ta.
Pai Giancarlo Esposito il bate pana si pe Steven Seagal la expresii faciale. Daca el este etalonul tau in privinta talentului actoricesc, poti sa te inscrii in juriul pentru Oscar, ca si asa e varza ce premii dau in ultimul timp.

#259
iulian_k

iulian_k

    Bau Bau, Sexomarxist, Sacerdot al Sfintei Conventii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,770
  • Înscris: 07.01.2012
În fil e cam primul reper de la Buster Keaton încoace.
Un actor bun e un actor care îți poate spune o poveste doar din priviri. În teatru e importantă și expresivitatea corporalăm  dar în film  tot în afară de epresivitatea facială se poate rezolva la montaj.

Edited by iulian_k, 13 February 2021 - 22:27.


#260
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,248
  • Înscris: 05.01.2004
Decizia de a o concedia pe Gina Carrano e pur politica. Pedro Pascal a facut declaratii asemenatoare acum cateva luni dar nu s-a intamplat nimic. Unul s-a legat de republicani, celalalt de democrati. Ghici cine a fost concediat?
Povestea cu masca e doar praf in ochi.
link

Edited by sorin61, 13 February 2021 - 23:23.


#261
iulian_k

iulian_k

    Bau Bau, Sexomarxist, Sacerdot al Sfintei Conventii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,770
  • Înscris: 07.01.2012
Pentru că se lucrează greu cu republicanii și sunt o sursă de disconfort la locul de muncă?

#262
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,364
  • Înscris: 15.06.2004
Partea politica a concedierii e doar varful aisbergului.
Inca de cand am mentionat ca e posibil a fie data afara am zis ca sunt niste conflicte pe-acolo.
In noiembrie tipa a facut ceva declaratii critice la adresa Lucas Film si a modului in care e condus de madam Kennedy. Atunci a inceput practic conflictul intre cele doua.
Ce a postat in ultimele saptamani pe Twitter si mai ales pe Instagram le-a permis celor de la Lucas Film sa motiveze decizia.

#263
eaox

eaox

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,409
  • Înscris: 16.08.2007
Am înțeles că pe lângă declarațiile trumpiste a fost și anti masca că Dragos Bucur marele nostru actor.

Lăsând la o parte asta sunt actori care au patit-o pentru mult mai puțin și nu numai.

Tocmai când ajunsese la greutatea tipei din Star Trek Discovery...

#264
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,364
  • Înscris: 15.06.2004
Aia cu greutatea e discutabila.
Mie mi s-a parut mereu gras. Am vazut-o intr-o scena dintr0un film de-acum vreo 3 ani si era si mai grasa.

Declaratiile legate de masti au de republicani le-a facut recent.
Dupa ce postasem eu aici si spusesem ca e luata in vizor.

#265
eaox

eaox

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,409
  • Înscris: 16.08.2007

View PostBursul, on 12 februarie 2021 - 17:15, said:

Dar ce talent actoricesc ati remarcat in serialul asta de asa de prastie e fata asta?

Baby Yoda

#266
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,374
  • Înscris: 15.11.2005
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/CZERJnWtphg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#267
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,364
  • Înscris: 15.06.2004
Cand am vazut ca e clip pus de Mike Zeroh nu m-am mai uitat.
face asta din tantar armasar si nici surse prea bune nu are.
Oricum demiterea madamei e in discutie de prin vara anului trecut.

#268
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,248
  • Înscris: 05.01.2004
O imagine din sezonul urmator...

Attached File  The-Muppets-Mandalorian-913.jpg   353.8K   34 downloads

#269
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,419
  • Înscris: 02.09.2016

View Postadisluc, on 20 decembrie 2020 - 03:31, said:

twitter.com/Disney
,,...In 2021, DisneyPlus will launch in more markets including Eastern Europe, South Korea, Hong Kong, and more...''
Disney +
Se face referire/trimitere la Europa de Est, fara nominalizari si incheie cu mai târziu în 2021 !
Referitor la Disney +
sursa: paginademedia.ro

Mai avem de așteptat! Disney+ nu se lansează în România nici anul acesta
,,...Potrivit BroadBrandTvNews, Disney+ va putea fi disponibil în țările din Europa de Est și Centrală abia în vara anului 2022.
Inițial, Disney+ trebuia să fie disponibil din octombrie în România și în țările vecine.
Amânarea lansării Disney+ în Europa Centrală și de Este se datorează faptului că Disney va lansa serviciul de streaming în mai multe țări din Asia și în Africa de Sud.
Bob Chapek, CEO-ul Disney, a anunțat că Disney+ se va lansa în Coreea de Sud, Hong Kong și Taiwan în noiembrie, iar în octombrie va fi în Japonia...''

The Mandalorian season 3: everything we know right now
sursa: techradar.com 24.08.2021
...

Cam asta este situatiunea cu stimabili de la Disney + si mult asteptata lansare, altfel o stire buna, interesanta (am zis sa nu deschid topic nou, daca doreste cineva, numa bine ...)
sursa media-max.ro
SkyShowTime – data lansare Romania
,,...ViacomCBS si Comcast vor lansa in parteneriat o noua platforma de streaming numita SkyShowTime, care va fi disponibila si in Romania, conform unui comunicat remis catre media-max.ro.
Serviciul de tip VOD (Video On Demand) va fi disponibil in peste 20 de tari printre care se numara si Romania. Acestea sunt tarile in care se va lansa, initial, platforma online: Albania, Andorra, Bosnia si Hertegovina, Bulgaria, Croatia, Cehia, Danemarca, Finlanda, Ungaria, Kosovo, Muntenegru, Olanda, Macedonia de Nord, Norvegia, Polonia, Portugalia, Serbia, Slovacia, Slovenia, Spania si Suedia.
Ce vom putea vedea pe SkyShowTime?
Noua platforma va pune la dispozitie abonatilor continut original produs de NBCUniversal (filme si seriale) dar si alte productii din portofoliul Sky si ViacomCBS, productii Showtime, Nickelodeon, Paramount Pictures, Paramount+, Sky Studios, Universal Pictures sau Peacock. Vor fi disponibile peste 10 mii de ore de continut de top iar lunar vor fi lansate filme si seriale in premiera.

SkyShowTime – data lansare Romania
SkyShowTime va fi lansat in Romania in 2022, in functie de aprobarile locale...''

#270
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,419
  • Înscris: 02.09.2016
The Mandalorian season 3 is not coming to Disney Plus in October 2021
Sezonul 3 Mandalorian nu vine la Disney Plus în octombrie 2021
sursa: hiddenremote.com  10.10.2021

,,...Octombrie a adus câteva titluri grozave la Disney Plus, dar Mandalorian sezonul 3 nu se va alătura, din păcate, acestei liste.

Deși ne-ar plăcea  ca Mando, Baby Yoda și restul bandei sa revina luna aceasta, vestea nefericită este că Disney Plus nu va lansa al treilea sezon din drama lor originală Star Wars în octombrie, așa cum au  mulți fani au sperat ...

Odată cu octombrie, Disney a confirmat lista completă de filme și programe care apar in aceasta lună, iar sezonul 3 din Mandalorian lipsește din nou din listă.

Având în vedere că sezonul 2 incepea la sfârșitul lunii octombrie, a existat speranța că Disney ar putea merge cu o dată de lansare similară pentru sezonul 3. Cu toate acestea, asteptarile fanilor au fost mari. De fapt, nici măcar nu anticipăm că noul sezon va sosi oricând în acest an.
Data lansării sezonului 3 Mandalorian
În acest moment, Disney Plus nu a anunțat o dată de lansare pentru The Mandalorian sezonul 3 și pare tot mai probabil că va trebui să așteptăm până în primul trimestru al anului 2022 înainte ca noul sezon să sosească.
Odată cu venirea lui Hawkeye pe 24 noiembrie și The Book of Boba Fett pe 29 decembrie, trebuie să ne imaginăm că sezonul următor al lui Mandalorian apare dupa The Book of Boba Fett !
The Book of Boba Fett este format din opt episoade (cu episoade săptămânal), probabil data probabila pentru sezonul 3 din The Mandalorian ar fi 23 februarie 2022 sau 2 martie 2022...''

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate