Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

The Matrix 4 (202x)

* * * * * 3 votes
  • Please log in to reply
144 replies to this topic

#73
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostMalus_Dacus, on 10 septembrie 2021 - 18:23, said:

Regizorul (de fapt ambii farti) au devenit surori...
Adica si-au schimbat sexul si din oameni au devenit femei...

Doamne fereste ! :|

#74
Groot

Groot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,021
  • Înscris: 16.11.2014
Trilogia Matrix a fost cea mai tare din domeniul sf ever. Cred ca am vazut Matrix de mai mult de 10 ori, este singurul film la care pot sa ma uit de nenumarate ori fara sa ma plictisesc.

Oricat de nasol va fi Matrix 4, imi va placea la nebunie.

#75
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,290
  • Înscris: 13.01.2011

View PostMalus_Dacus, on 10 septembrie 2021 - 18:23, said:

Regizorul (de fapt ambii frati) au devenit surori...
Adica si-au schimbat sexul si din oameni au devenit femei...Posted Image Posted Image Posted Image

:facepalm:  :ewwpu:
Trăim vremuri interesante.

#76
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,463
  • Înscris: 30.10.2003

View PostGroot, on 10 septembrie 2021 - 18:28, said:

Trilogia Matrix a fost cea mai tare din domeniul sf ever. Cred ca am vazut Matrix de mai mult de 10 ori, este singurul film la care pot sa ma uit de nenumarate ori fara sa ma plictisesc.

Oricat de nasol va fi Matrix 4, imi va placea la nebunie.
Matrix a avut si niste idei filozofice interesante in spate, nu a fost numai efecte speciale si coregrafie de lupta misto.

#77
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,917
  • Înscris: 11.07.2016

View Postcrisstonne, on 10 septembrie 2021 - 19:19, said:

Posted Image  Posted Image
Trăim vremuri interesante.

Daca te uiti pe imdb, vei vedea ca si Matrix din 1999 e scris si regizat tot de surorile astea minunate...desi atunci erau barbati si aveau shtanga...

#78
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,290
  • Înscris: 13.01.2011
Păi știam că sînt frați, și bărbați.
Nu știam acum, că au umblat la morcovi, și au devenit surori  🤭
Mai lipsește să auzim că sînt lesbiene, și incestuoase 🤣

View Postjimi91, on 10 septembrie 2021 - 18:26, said:

Doamne fereste ! :|

Fapta a fost comisă  🤣

#79
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,405
  • Înscris: 15.11.2005
Fratie numai scapi de bulangiii astia pe nicaieri, ce treaba are matrix cu elgibiti? Pe cine mama draq intereseaza cine pe cine tufe intr-un sf?
Ma uitam ieri la lidl, au bagat apa minerala si manerul era purpuriu, e pur si simplu sufocant...

Edited by Mondeo, 11 September 2021 - 09:52.


#80
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,290
  • Înscris: 13.01.2011
Este mai amplă discuția, nu doar despre sex-ul lor fizic.
Trebuie să vedem dacă ultimul film este gîndit după tiparul din trecut, sau cu minte de femeie, că deh, au schimbat ceva și la mansardă, probabil au făcut și consiliere psihologică.

Cine zicea ceva despre elgbti"?!

#81
alexneo

alexneo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,454
  • Înscris: 11.03.2006
In calitate de fan al primului film (nickname-ul ma da de gol), pot sa zic ca am ramas maxim de neimpresionat de trailer si ma astept sa fie o mare mizerie. Cred ca o sa merg sa il vad la cinematograf doar ca sa nu ma spoilez pe undeva online.

#82
cuculili

cuculili

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,291
  • Înscris: 10.05.2005
Na, categoria sinistra mizerie s-a redefinit cu acesta aparitie.
.................
Concluzie: da, civilizatia umana a cam terminat-o cu toate.
Alo, cineva! Apasati va rog butonul nuclear.

#83
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,541
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://images2.imgbox.com/04/ef/UOb534gC_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://images2.imgbox.com/7b/b5/P0Jm4I6b_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

a apărut pe net de azi dimineaţă :D

#84
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,394
  • Înscris: 06.11.2014
Fratii aia si-or fi operat si creierul cand s-au transformat in fete? C-au scos un bullshit... Trebuie neaparat sa revad primul Matrix (si sa-l pun pe repeat) ca sa-mi sterg gustul amar...

Edited by iZet, 22 December 2021 - 21:26.


#85
tar1901

tar1901

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 15.05.2018
Hm, e cam varza filmul pana ajunge Neo sa o elibereze pe Trinity.

Filmul incepe cu un playback? din primul Matrix, Trinity e urmarita de agent White si agent Smith care e negru(Blacksmith?). De fapt Blacksmith nu e agent e Morpheus reload. E un AI Agent la care i-a aparut Jesus in cafea, pardon Neo si s-a hotarat instant sa devina Morpheus. Totul clar pana aici?

Matrix-ul nou care reflecta societatea din ziua de azi plina de sheeple. Singura parte care mi-a placut a fost Merovingian care e ofticat rau de tot pe Facebook si social media. La Matrix paza nu mai e asigurata de Agenti ci de zombi-humans care toti au instalat un malware si pot fi controlati noul boss. Agenti din fostul Matrix au cam omorat pe toti cu care s-au luptat in schimb noii agenti-zombi nu reusesc sa omoare nici macar un personaj secundar. Daca aveau paza asigurata de jandarmeria romana macar le dadeau niste amenzi la hackers

In fine lista cu tampenii e lunga. Ce au consumat astia/astea care au scris scenariul e "strong"...

#86
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013
O ciorba reincalzita, o mare porcarie care m-a dezamagit total. Nu aduce nimic nou, personajele sunt insipide total, e lipsit de originalitate.
Se vede treaba ca nu mai avem oameni cu imaginatie, vb.colegului cuculili, sa apese coneva butonul nuclear Posted Image

#87
207cc

207cc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 895
  • Înscris: 28.02.2021
deci....neo si triniti ne picteaza cerul in covizi ca sa alegem intoarcerea la realitate? Posted Image

apropo, simularea aia "construct" sau cum ii zice, ca  sa-i acomodeze creierul la realitate, e echivalentul purgatoriului din biblie?

imi placu prima parte, triniti milfa....restul n-am prea inteles ce pace au facut, cine era inaripata/unde zbura..cred ca sunt niste buguri...

iar roboteii chiar nu vor sa mineze sa faca baterii, de ce se complica cu oamenii? vad pe net ca de fapt ii foloseau pt puterea de procesare a creierului..eu ma indoiesc ca nu va putea fi depasita in curand..

si apropo, robotii/sentinelele de ce "traiesc"? ce scop au in viata? Posted Image si vor sa intalneasca extraterestrii?

Edited by 207cc, 23 December 2021 - 05:08.


#88
drgroza

drgroza

    Junior

  • Grup: Members
  • Posts: 1,609
  • Înscris: 19.05.2002
Luuung,obositooor...plictisitooor...fara nerv.
Se poate adormi lejer.

#89
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,123
  • Înscris: 22.05.2003
Prima parte mi s-a parut interesanta, dar e primul Matrix la care am adormit pana la sfarsit.

#90
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,290
  • Înscris: 13.01.2011
Buee, dar ce de critici răi!  

Pe forum  🤣🤭

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate