Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Negrii din Valencia

  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,491
  • Înscris: 22.12.2015

View Postmircea_rambo, on 12 august 2019 - 21:45, said:

Am vazut cam multi negri si prin Romania in ultima perioada. Ma intreb cum au ajuns aici, nimeni nu stie nimic. Poate ne trezim ca ni-i plaseaza noua pe sestake cum banuiesc ca s-a mai intamplat, iar presa nu sufla o vorba.
Pe mine m-a frapat urmatorul fenomen: trec des cu masina pe Sos. Titulescu ...iar aproape de pasaajul Victoria e o cladire impunatoare numita Premium Plaza unde am remarcat o sumedenie de negri care ies la pauza de masa...nu stiu care e faza, ce cauta acei negri acolo. E clar totusi ca lucreaza in acea cladire, deci probabil ca sunt baieti cu scoala.
Nu stiu, poate ne spune un coleg corporatist care lucreaza prin zona care-i treaba cu ei, as fi curios sa aud o explicatie, ma gandesc ca prezenta lor a creat totusi multe frictiuni.
Astia de obicei fac avansuri agresive la femeile celorlalti, au tupeu chiar si la araboi...deci nu cred ca sunt prea iubiti de angajatii masculi din acel zgarie nori. Probabil ca se cenzureaza, fiind totusi cladire de corporatisti.
In Bucuresti doar acolo sunt foarte multi, aproape cat angajatii albi, in rest ici colo vezi vreo unul prin baruri seara. Negrii in Romania nu cred ca s-ar putea integra, nu neaparat datorita romanilor (care sunt destul de toleranti) ci mai degraba din cauza rromilor care i-ar scocoti drept rivali in materie de infractiuni si cel mai probabil ar actiona precum interlopii din clanul Butoane (ma refer la cazul acelui baschetbalist ucis intr-o discoteca din Giurgiu in 2012).

Edited by doxan, 12 August 2019 - 22:51.


#20
mircea_rambo

mircea_rambo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,429
  • Înscris: 08.06.2019

View PostPhobos, on 12 august 2019 - 22:27, said:

Asta a fost tare: Posted Image

Actorul Richard Gere a vizitat un vas cu imigranți blocat ĂŽn Marea Mediterană, iar la sosirea ĂŽn Italia l-a comparat pe vicepremierul Matteo Salvini cu Donald Trump.

Gere a spus că guvernul italian trebuie să ĂŽnceteze „demonizarea oamenilor” și să le permită acestora intrarea ĂŽn peninsulă.

Declarațiile actorului vin după ce a vizitat nava spaniolă Open Arms, la bordul căreia se află 160 de imigranți africani și cărora nu li se permite să acosteze ĂŽn Italia.

Matteo Salvini i-a răspuns imediat actorului. „Având ĂŽn vedere că acest milionar generos ĂŽși exprimă ĂŽngrijorarea pentru soarta imigranților de pe Open Arms, ĂŽi mulțumim. ĂŽi poate duce la Hollywood, cu avionul său privat, pe toți cei 160 aflați la bord și să-i țină ĂŽn vilele sale. Mulțumesc Richard!” a spus el ĂŽntr-o declarație.

Ce-mi plac astia care fac acte de caritate pe spatele
altora. Pe el il doare la basca sta intr-un casoi pazit ds zeci de badigarzi, dar ne da noua povete ca ce bine e sa traiesti printre negroyani.

#21
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018

View PostPhobos, on 12 august 2019 - 22:27, said:

Gere a spus că guvernul italian trebuie să înceteze „demonizarea oamenilor” și să le permită acestora intrarea în peninsulă.
Cu demonizarea are dreptate. Cu restul ar trebui sa se uite in casa lui. Ca de acolo pleaca totul.

#22
vrajitoruldinoz

vrajitoruldinoz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,362
  • Înscris: 21.06.2016

View PostKokoshmare, on 12 august 2019 - 20:30, said:

Vezi ca fura organe.


Mai ales creiere, dar in cazul asta nu e nici un pericol.

#23
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
Stii tu ce stii. Esti patit. :)

#24
hpavictor

hpavictor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,039
  • Înscris: 27.02.2008
Gere ?
Nu l-am suportat niciodată pe libidinosul ăsta  , iar acum am aflat motivul .
Printre multe alte păcate , e iubitor de maimuțe .


#25
vrajitoruldinoz

vrajitoruldinoz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,362
  • Înscris: 21.06.2016

View PostPaz, on 12 august 2019 - 23:50, said:

Stii tu ce stii. Esti patit. Posted Image


Pari foare indragostit de mine.
Imi pare rau, sint luat. Si hetero.

#26
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Caută PSD-isti să îi ducă în vizită la Dragnea, poate îi face membri de partid și le dă funcții publice.

#27
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,984
  • Înscris: 15.06.2007

View Postmircea_rambo, on 12 august 2019 - 20:18, said:

Am observat ca in zona portului Valencia sunt foarte multi negri cu bagaje uriase. Ce e cu acesti nnegri, cum au ajuns aici si unde vor ajunge?
sa te uiti la filmul "Biutiful" si vei intelege ce este cu negrii, chinezii si alti imigranti.

#28
fez1fez

fez1fez

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 08.05.2017

View Postmircea_rambo, on 12 august 2019 - 21:45, said:

Am vazut cam multi negri si prin Romania in ultima perioada. Ma intreb cum au ajuns aici, nimeni nu stie nimic. Poate ne trezim ca ni-i plaseaza noua pe sestake cum banuiesc ca s-a mai intamplat, iar presa nu sufla o vorba.
Radem, glumim pana ni se intampla si noua. Doar n-om fi noi fraierii europei sa nu mai obtinem si noi niste "mana de lucru ieftina".

View Postdoxan, on 12 august 2019 - 22:38, said:

Pe mine m-a frapat urmatorul fenomen: trec des cu masina pe Sos. Titulescu ...iar aproape de pasaajul Victoria e o cladire impunatoare numita Premium Plaza unde am remarcat o sumedenie de negri care ies la pauza de masa...nu stiu care e faza, ce cauta acei negri acolo. E clar totusi ca lucreaza in acea cladire, deci probabil ca sunt baieti cu scoala.
Nu stiu, poate ne spune un coleg corporatist care lucreaza prin zona care-i treaba cu ei, as fi curios sa aud o explicatie, ma gandesc ca prezenta lor a creat totusi multe frictiuni.
Astia de obicei fac avansuri agresive la femeile celorlalti, au tupeu chiar si la araboi...deci nu cred ca sunt prea iubiti de angajatii masculi din acel zgarie nori. Probabil ca se cenzureaza, fiind totusi cladire de corporatisti.


Chiar sunt ciurios, nu auzisem de asta. Insa e cladirea aia mare de pe Mihalache plina de chinezi, ca are sediu Huawei acolo. Poate asta o fi cazul si acolo pe Titulescu, dar cu alta culoare.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate