Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 

Sunt un anti-social. What to do?

  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Arlechinohh

Arlechinohh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 29.04.2019
Buna tuturor. Azi este duminica si m-a plictisesc foarte tare ca de obicei. Ma gandeam ce sa va mai povestesc. Poate ca v-ati dat deja seama dar sunt o persoana foarte bizara si comportamentul meu nu e uman. Imi place ff mult sa fac puzzle-uri cu multe piese (1000 sau 1500). Mi se pare ca atunci cand construiesti puzzle-uri iti faci ordine in minte, e atat de placut. In acelasi timp sunt obsedata sa gasesc suplimente alimentare si vitamine care sa te faca mai frumos mai destept mai putin obosit mai spiritual mai linistit mai energic mai sigur pe tine. Inca nu am gasit combinatia aia mortala dar sper sa o gasesc cat mai curand. Sunt vegana. Mi-as fi dorit sa ma nasc acum 2000 de ani pentru ca nu ma incadrez in standardele de azi si urasc cum gandesc oamenii in 2019. Sunt destul de ordonata. Sunt trista din motive idioate. Sper ca mai sunt persoane foarte depresive pe-aici.

#2
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,147
  • Înscris: 30.08.2017
Cred ca mai degraba esti introvertita...nu-i nimic rau in asta, sunt o groaza ca tine. Daca te simti bine in pielea ta, n-ai de ce sa te stresezi cu asta. What to do? Baga puzzle-uri de 3000 piese.

#3
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
cum gandesc oamenii in 2019? ca pamantul nu e plat? :)

#4
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,721
  • Înscris: 13.07.2011
@karax ai legatura, eu zic sa iti dresezi prietena cat mai repede ca altfel o sa iti fuga si ti-o prinde altu'.

Edited by business11, 12 August 2019 - 11:44.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate