Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Note 10 Precomandã

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#55
haurar

haurar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 08.04.2017
Deci!...de vreo ora , a inceput livrarea in showroom-urile Emag. Distractie placuta...

#56
edinsonedy

edinsonedy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 30.01.2013
Precomanda facuta prin site-ul online al celor de la Samsung Romania a fost predata firmei de curierat.

#57
mad_max_f_z_m

mad_max_f_z_m

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 21.08.2006
Salut, eu am facut precomanda la Samsung mobile store (adica esd de pe maiu), nu stiu daca ei sunt samsung Romania sau cei din AFi (care s-a desfintat) dar am fost sunat ca maine dupa 9:30 pot sa iau telefonul de la ei. Au zis ca as fi putut sa ma duc i de astazi daca plateam cash integral dar eu am avut buy-back si trebuie sa activez telefonul de maine. si-a luat cineva alta culoare decat aura glow, ca cred ca toti am navalit pe ea.

#58
quovadis35

quovadis35

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 19.05.2015
Eu mi-am luat negru. Orange. Astept maine sa vedem..

#59
edinsonedy

edinsonedy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 30.01.2013

View Postmad_max_f_z_m, on 22 august 2019 - 16:41, said:

Salut, eu am facut precomanda la Samsung mobile store (adica esd de pe maiu), nu stiu daca ei sunt samsung Romania sau cei din AFi (care s-a desfintat) dar am fost sunat ca maine dupa 9:30 pot sa iau telefonul de la ei. Au zis ca as fi putut sa ma duc i de astazi daca plateam cash integral dar eu am avut buy-back si trebuie sa activez telefonul de maine. si-a luat cineva alta culoare decat aura glow, ca cred ca toti am navalit pe ea.
Eu am ales sa merg pe negru deoarece mi se pare cea mai buna si placuta culoare. De asemenea am achizitionat si husa de piele. Cred ca va fi o experienta cu adevarat fantastica avand in vedere ca la aceasta ora ma rog de un S5 sa-mi deschida si aplicatia de camera. Posted Image

#60
florin1

florin1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 14.12.2006
Eu l-am luat astăzi din showroom eMAG Constanta, după ce am făcut precomandă in urma cu 2 zile și am dat și un telefon de am beneficiat de 450 lei reducere. M-au sunat la ora 11.30 dacă vreau sa îl ridic astăzi. Este vorba despre un Note 10 negru.

#61
Silviu238

Silviu238

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 25.08.2018

View Postc6t9, on 17 august 2019 - 21:54, said:

Dacă anul trecut s-au îngrămădit mulți, anul ăsta nu cunosc pe nimeni să-l fi vrut.

anul trecuta au dat 1300 ron buyback pe note 1/2/3, dex station, dual charger si power bank de 10A.

#62
BOGraphics

BOGraphics

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 24.11.2005
Uitati ce am patit eu:
- Dat precomanda la PC garage in prima zi, asteptat pana la data lansarii ca apoi sa aflu ca nu au modelul cerut de mine (Note 10+ 512GB) si ca pot lua doar Note 10...
- Dat imediat precomanda la Flanco (in ultima zi a campaniei de precomanda cu discount), platit suma integrala (cu mentiunea verbala ca voi primi ulterior discountul ca si stornare) si asteptat pana in ziua de azi fara niciun semn ca vor avea telefonul in stoc prea curand ("Sunt probleme la furnizor").

Problema e ca nu as renunta la varianta 512 si ma bucuram macar ca prin precomanda pot "salva" diferenta de pret de la 256 la 512GB memorie.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate