Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

Nokia 8.2 vs Nokia 9.1 PureView

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,650
  • Înscris: 21.08.2008
Avand in vedere ca am lungit-o cu inlocuitul actualului telefon, vad ca incep sa apara informatii despre doua noi telefoane care par interesante.
Cochetam cu Nokia 8.1 acum cateva luni dar deja vad ca nefiind hotarat si am ajuns in punctul in care asteptam doua noi terminale.
Nu se stiu foarte multe despre ele, ma interesau dimensiunile, sa stiu daca zis pas ori ma arunc sa iau unul.

Posibil sa fie ok si Nokia 8.2 desi 9.1 aduce un nou procesor mai puternic si camere mai bune.
Preturile si dimensiunile vor fi decisive in alegerea mea.

#2
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,218
  • Înscris: 13.03.2017
Asa, si ?
Daca nu se stiu foarte multe despre ele, despre ce vorbim aici ?

#3
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,523
  • Înscris: 28.08.2007
Sa apara odata 7.2, 8.2 (X71 ?) si 9.1 . Vedem cand apar ce specs vor avea. Legat strict de camere foto, Nokia 9 nu a reusit sa impresioneze. Sunt posesor de Nokia 8 de un an jumate si sunt super multumit de el. Voi trece la unul din cele 3 aminitite mai sus, odata ce apar (7.2 si 6.2 sigur luna asta vor fi anuntate/lansate).

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate